אוקי אז ככה זה שאלה של אבא שלי ... ופשוט לא ידעתי כל כך מה לענות בקשר מודם adsl - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוקי אז ככה זה שאלה של אבא שלי ... ופשוט לא ידעתי כל כך מה לענות בקשר מודם adsl

yosizach

Recommended Posts

אבא שלי עשה איטרנאט 1.5

וביקש מודם עכשיו הוא קיבל במקום התבלבלו ונתנו

מודם של כרטיס ושמו speedtouch 500 series

multi user adsl gatewy

עכשיו אני לא יודע למה אבל אבא שלי חושב שמודם יותר טוב מכרטיס רשת העם זה נכון ולהחליף אתהמודם הזה

ההורים שלי גרושים אז בבית יש לי מודם שחור ישן של אלקטל ....

בנתיים איזה מודם כדי ?

זה בשביל שאבא שלי ירגע וידע מה יותר טוב .. להשאר עם מה שהביאו או לבקש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רק אומרים: "מודם הוא גרוע" תנסו גם להסביר אולי למה הוא גרוע? תפרטו את היתרונות\חסרונות שלו מול האלקטל 500, תנסו להסביר. אל תאמרו סתם דברים, תנסו גם להסביר אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודם זה הכישלון הכי גרוע בתולדות תיכנון מוצרי אלקטרוניקה בשנים האחרונות.

מניסיון.

תומך ומחזק כל אות ומילה!

למודם יש כ"כ הרבה חסרונות: תופס משאבים מיותרים, גורם לקריסות או תקיעות של הווינדוס, מצריך , גורם לניתוקים בלי הפסקה, ועוד הרבה...

אם היית עושה search.gif פה בפורומים, היית יכול למצוא כ"כ הרבה ת'רדים שמדברים בדיוק על זה. יש לך פה את כל ההוכחות בעולם, אתה רק צריך לחפש. ערוך חיפוש פשוט למשל של המילים "מודם USB כרטיס רשת" (או פשוט תלחץ פה) ותראה כמה דיונים תמצא בנושא, וכולם אומרים אותו דבר.

מספיק לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה מה להסביר אתה פשוט מנסה ואתה רואה שכל הצרות שלך נגרמות בגלל הדבר הקטן והמעפן הזה. לפעמים הווינדוס לא נכבה לי ואני צריך לעשות ריסט ידני בגלל שדרייברים שלו לא מגיבים והם נסגרו. לפעמים אתה מנסה להתנתק והוא חושב שעה ועוצר אבל לא מתנתק. יש מלא בעיות. אז הייתי מבין שאתה מבקש סיבות אם רק אני הייתי אומר את זה אבל לא ראיתי פה אף אחד שאומר שהמודם הזה דווקא טוב. תלמד מניסיון של אחרים ואל תיפול באותם בורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...