הגיע הזמן לסלרון! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן לסלרון!

RedHat_Lover

Recommended Posts

טוב אני עשיתי את ההחלטה!

החלטתי שבשבוע הבא אני אקנה לי סלרון, אבל אני מתלבט בין ה-1A ל-1.1A, כי עדיף לי להגיע למהירות אפיק יותר גבוהה מאשר למהירות שעון יותר גבוהה, אני כמעט בטוח שהשיא שאפשר להגיע עם הסלרון זה למהירות אפיק של 150, אז אני רוצה לדעת אם אפשר להגיע עם ה-1.1A למהירות אפיק של 150(ביחד עם AX-7,דרך-אגב מישהו יודע אם הוא מתאים ל-FC-PGA2?), כי ראיתי עכשיו פה שאיזה בן-אדם לא הגיע איתו ל-133 אבל נראה לי שהוא סתם דפוק כי כולם אמרו לו שהם הגיעו איתו ל-1400+..... טוב נו אז על מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.0 אין יותר בארץ רק אם במקרה נשאר לחנויות בסטוק. איסטרוניקס עצמם לא מייבאים יותר כי הפסיקה לייצר את המעבדים במהירות הזאתי, כך שהברירה הכי נמוכה שלך זה 1100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק,

מה שאתה צריך לשואל אם הצלעות מתאימות למעבדי טואטליין.

כי לליבות הקופרמיין זה מתאים, אינ עובד איתן על פנטיום 3 700@1010 .. קופרמיין.

נ.ב לגבי ה-HeatSpreader למיניהם.

ובכן, הגירסה של , שהיתה נפוצה נדמה לי בכל סדרת הK6.. הייתה דרעק מוחלט ואכן הייתה הצדקה להעיף אותו, מהסיבה שזו הייתה חתיכת מתכת שהונחה והודבקה בצורה רשלנית לרוב ולא תרמה בגרוש לשטח הפנים.

במקרה של ומעבדי הפנטיום 4, והטואטלאין לגירסאותיהם, זהו פתרון נפלא לליבה זערורתית שפולטת כמות גבוהה יחסית של חום, הHeatSpreader "מוטבע" עם המעבד ומגדיל באופן מושלם את שטח הפנים שלו, כמובן אם הוא היה עשוי נחושת זה היה עדיף.. אך עדיין הפתרון הוא יעיל וזאת תהייה טעות לנסות להוציא אותו לדעתי. הוא תורם רבות לאיבוד החום , וגם עוזר בייצוד הצלעות על המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...