בדרך לקניית מצלמה דיגטלית ראשונה.. זקוק לייעוץ - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדרך לקניית מצלמה דיגטלית ראשונה.. זקוק לייעוץ

status

Recommended Posts

אהלן ששון

לאחרונה אני ממש מתעניין בתחום הצילום והחלטתי לעשות מעשה :)

אני רוצה לקנות דיגטלית חדשה. שימושים? צילום בייתי, בחוץ, טיולים בעיקר כדי ממש להכנס לתחום.

וזה לא שאני כל כך חדש בתחום..יצא לי לצלם קצת פה ושם במצלמות של אחרים, ללמוד קצת, אבל זה לא גם שאני ותיק. בעיקרון זאת כדי לגדול איתה.

ונעבור לעניין:

תקציב: 2000+-

בהתחלה שמתי עין על הקאנון A80 עד ששמעתי על השגיאה E18- לא אופציה. לא בא לי להתעסק עם דברים כאלה.. בטח שלא לפרק מצלמות :-D .

עכשיו ראיתי עוד שתי מצלמות:

-מינולטה DImage Z2

-פוג'י Finepix S5000

שתיהן מציגות כמעט אותם נתונים עם יתרון קל למינולטה שהיא 4MP לעומת 3.2MP של הפוג'י

אבל מבחינת ביצועים ואיכות תמונה- אהבתי יותר את הפוג'י.. אני גם מכיר את החברה הזאת קצת יותר, אז קל לי לסמוך עליה

פה אתם נכנסים..

מה דעתכם? במה לבחור? יש הצעות אחרות?

אשמח לשמוע כל הצעה

תודה רבה לעוזרים ולקוראים! :-D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה במצלמות הקנון נפתרה כיום וסיכוי מאד קלוש שתיתקל בבעיה E18 (אתה מוזמן להריץ חיפוש לערך "E18" בפורום לתשובות רבות בנושא).

לגבי המצלמה,

מה-S5000 תתרחק כיוון שהיא מציגה תמונות רועשות למדיי ולא מומלצת במיוחד.

אציע להביט גם ב-Z1, כאמור אמנם היא מאפשרת רזולוציה 3 לעומת 4, ווידאו לא ברזולוציה של 800x600 אבל אלו הם ההבדלים היחידים במצלמה. ולדעתי לא הכי שווים את ה-500 שקל.

תזכור שאתה צריך גם לקנות כרטיס זיכרון, מינימום 256MB וגם מטען+סוללות. כך שהתקציב יקפוץ בכ-500 ש"ח (כ-300 לזיכרון, וכ-200 למטען+סוללות).

אציע לך להביא בנושא הנ"ל, כאמור הוא מאד דומה לשלך וייתכן ששאלות שתשאל נשאלו ונענו:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=72640.0

וגם - http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=73175.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש קצר בפורום וראיתי שבעיית ה-E18 תוקנה לאחר מציאת התקלה ב-A70 אבל ראיתי גם שחלק אמרו שיש אותה גם ב-A80. אז אני רוצה לדעת בוודאות האם יש אותה ב-A80? עד כמה משמעותית הבעיה? (מה בדיוק התקלה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...