שאילתות מפולפלות בנושא Geforce4 Ti4400! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאילתות מפולפלות בנושא Geforce4 Ti4400!

Guyp

Recommended Posts

אהלן!

היום החלטתי שברצוני לרכוש מאיץ גרפי מסוג Geforce4 Ti4400, אך לפני הרכישה עלו לי בעיות שאינני מצליח לפותרן, ולכן אבקש את עזרתכם.

הבעיות הן כדקלמן:

א. יש הרבה יצרנים לכרטיסי Geforce4 ואינני מוצא Benchmarks של סוגים שונים של 4, האם יש הבדל ביניהם? כי לפי המחיר אין הבדל.

ב. לדאבוני, מחירו של הכרטיס בארץ גדול בעשרות מונים ממחירו בחו"ל. באיזה אתר מומלץ להזמין On-Line מחו"ל? לפי אמינות, ומחיר המשלוח לארצנו.

ג. האם זה באמת נכון שאפשר לעשות Overclocking לכרטיס ובכך להעלות את מהירותו למהירותם של כרטיסי ה 4 Ti4600? ואם כן האם כרטיסי ה 4600 מקוררים באופן יותר טוב המאפשר להם לגיע למהירויות גבוהות יותר בלי לפגוע בכרטיס?

בבקשה תענו על מה שאתם יכולים.

בתודה מראש!

Guyp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל כעיקרון אין הרבה הבדלים בין הכרטיסים של היצרנים השונים ( כולם מבוססים אותו צ'יפ של NVIDIA ) אך יש חברות מומלצות מאוד שהן : הרקולס GAINWARD ( לא זוכר איך כותבים בדיוק) אלו הן החברות הכי מומלצות ( וגם שכחתי MSI הם מאוד זולים) בקשר להזמנה מח''ול אני לא מכיר את אתרים לזה אבל אני יודע שיש תחפש קצת ברשת ותימצא ( חפש בGOOGLE מנוע חיפוש מצויין ) וההבדלים ביו ה4400 ובין ה4600 הן רק מהירויות שעון שונות מבין, ההבדלים בקירור זה כבר של החברות אם אתה מתכנן לעשות OC כבד אז לך על כי אם הכרטיס שלהם אתה מקבל חתיכת גוף מסיבי משני הצדדים ( תחפש באתר יש תמונה של זה) וכעיקרון גם ה4200 יספיק לך כי איתו ואם OC טוב אתה יכול להגיע לרמה של כמעט 4600 וההבדל יהיה קטן בביצועים וגדול במחיר, זהו זה כל מה שיש לי להגיד מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- עם הגוף המסיבי משני הצדדים זה ה-Ti4600 לא ה-Ti4400.. למרות שאני מניח שגם עליו יש משהו ענקי כמו כל הכרטיסים של החברה המעולה הזאתי..

הייתי ממליץ לך או עליהם או על Gainward.. עם gainward בטח אפשר להגיע לאוברקלוק הכי טוב מכולם, כמו תמיד עם החברה הזאתי..

אולי עם הליבה אפשר לרמה של Ti4600 עם הקירור המקורי, אבל בקשר לזכרונות, אני בספק.

יש לך ביקרות על ה-Ti4600 של MSI באתר של HardOCP, השוו אותו גם ל-Gainward Ti4600 שגם עשו לו downclock (הורידו את המהירות) לרמה של ה-Ti4400 בשביל להראות את ההבדל.. וגם זרקו לשם GF3-Ti500.. תן הצצה.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם!

בדקתי מגוון אתרים, אחד מהם (gamestop.com) אמר שמשלוח יעלה לי 75$ והשני (EBGames.cOM) אמר 45$

כל השאר עושים משלוחים בתחומי ארה"ב בלבד

אין מקום שבו אוכל לקנות את הכרטיס עם עלות נמוכה של משלוח? בסביבות העשרים שלושים דולר.

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע ש-FedEx עושים משלוחי International ב-36 דולר.. וזה ההכי זול נראה לי..

גם אם אני טועה שהזמנתי משהו שהגיע עם FedEx הוא הגיע ישר עד הבית בלי לעבור במכס...

אבל אני לא מכיר אתר שמוכר Ti4400 ומשתמש בהם..

ת'חפש באתרים שיש ב-www.pricewatch.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, בן דוד שלי קנה עכשיו 4400 של גיינוורד , עלה לו 2139 ש"ח.

ותאמין לי, גם אנחנו התחבטנו בשאלה - מה ואיזה לקנות, אבל ברגע שהכרטיס מותקן אצלך -כבר לא אכפת לך מכלום !!

אתה פשוט יושב ובוכה ומזיל ריר מול המסך...!!

תקנה גיינוורד - להם יש אפשרות ל OC ''מובנית'' בכרטיס.

נכון שגם הכרטיסים האחרים מצויינים, אבל כמו שההפרש בין XP1800 ל XP2000 לא מצדיק את ההפרש במחיר, גם כאן אותו הסיפור (בין 4600 ל 4400) ועם המעבד הנכון - לא תצטער לשניה על הקניה.

Trust Me - I Know We Know

כרגע אנחנו מחליפים את המסך שלו ל 915FT (צריכים לנסוע לח.י. מחשבים בכפ''ס) - ואז הבכי האמיתי יתחיל...

אצלו דמעות של אושר - אצלי דמעות של קינאה (לי כרגע יש StudioWorks 995E).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותאמין לי, גם אנחנו התחבטנו בשאלה - מה ואיזה לקנות, אבל ברגע שהכרטיס מותקן אצלך -כבר לא אכפת לך מכלום !!

נכון שגם הכרטיסים האחרים מצויינים, אבל כמו שההפרש בין XP1800 ל XP2000 לא מצדיק את ההפרש במחיר, גם כאן אותו הסיפור (בין 4600 ל 4400) ועם המעבד הנכון - לא תצטער לשניה על הקניה.

כרגע אנחנו מחליפים את המסך שלו ל 915FT (צריכים לנסוע לח.י. מחשבים בכפ''ס) - ואז הבכי האמיתי יתחיל...

יש לך טיטאניום 4400 ופנטיום 3 500 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טיטאניום 4400 ופנטיום 3 500 ?

KOM - הבנת הנקרא, מה קורה איתך...? ;)

בן דוד שלי משדרג את המחשב שלו (לאט מאוד - גם בגלל הדולר וגם בגלל המעבד החדש של שימא בקרוב...).

כרגע יש לו פנטיום 3 450 והיה לו ATI רייג' 128 עם 16 מגה (לפני OC הוא הוציא 495 נקודות ב 3D מארק).

הוא לא יכול היה להתאפק יותר ולכן קנה את ה 4400 של גיינוורד.

אני אספתי את הכרטיס מפלונטר (אני =גבעתיים הוא = נתניה...).

וכשהוא הגיע אלי עשינו ניסוי לראות שהכל בסדר וחיברנו אותו למחשב שלי...ומה יותר טוב לעשות אם לא להריץ 2001 SE ??

(לי יש GF2 GTS של . הקפיצה היתה מ 2072 נק' ל 4022 נק'...!!)

עכשיו הכל ברור ?! :saint:

הנה תמונה שתסביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...