אמנסטי: חוק האזרחות הישראלי - כתם גזעני ומחפיר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמנסטי: חוק האזרחות הישראלי - כתם גזעני ומחפיר

rk666

Recommended Posts

עוד פנינים מהארגון ה"נפלא" הזה שפשוט, איך להגיד, "אובייקטיבי",

לפעמים נדמה כאילו כל הצרות נגמרו, ורק אנחנו, העם החסר בושה הזה הורס את הסדר בעולם ואת השלום העולמי.

פשוט בושה לארגון כזה.

לכתבה בוואלה!

הוא כל כך חד-צדדי שזה מדהים.

הוא לא מתחשב במצב, הוא מתנהג כאילו אנחנו בשוויץ,

כאילו כבר "כיתתנו את חרבותינו לאתים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד פוצים נאורים לכאורה שחיים בבועה שלהם שחושבים שהם יודעים משהו על המצב פה ויכולים להגיד לנו מה לעשות ומה לא, מה טוב ומה רע.

ועל זה נאמר, לכו חפשו מי ינענע אתכם.

עריכה: זה אולי קצת OT, אבל בקשר לפסיקה הזו של האג בקשר ל"חומה" - בכל הפסיקה שאורכה 60 עמודים לא הוזכרה אפילו פעם אחת המילה טרור. תגידו זה רק אני חושב ככה או שזה בוודאי המסמך הכי אנטישמי מאז "הפרוטורל של זיקני ציון".

זה כבר לא נטייה אנטי-ישראלית - זו פשוט אנטישמיות לשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שוכחים שאנחנו איזה רבע מגרמניה בגודל ואנחנו לא ערב הסעודית שיש לה מקום לחצי עולם בשטח שלה

וגם מי שמדבר שוויץ לא נותנים לאפחד אזרחות אלא אם כן להורים שלך היו אזרחות כלומר רק כאלו שאבותיהם גרו בשוויץ לפני הרבה מאוד זמן יש אפשרות להיות שווצרים....... אפילו אם איטלקי מתחתן עם שווצרית הוא לא יקבל אזרחות...........

זונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule the - שקול מילים או שקול באנים. לא מתבטאים ככה.

חוצמזה, כל אמנסטי וכל הארגונים האלו, אם עוד לא הבנתם, הם פשוט מנסים לסיט את תשומת הלב של ציבור העולם מהחרא שזורם להם מתחת לאף (שחיטות, רוצחים-פדופילים, חוליגנים גזענים ושאר ירקות) אלינו. לא חסר להם צרות אז הם חושבים שזה מה שמעניין את האזרח הקטן בעולם הגדול - אם רוצה ערבים בתור אזרחים או לא. אז זהו, שכמה שזה עצוב שמשפחות שסועות אבל אנחנו לא רוצים פה אפרטהייד. בסוף נצתרך גם להגביל את מספר הלידות בקרב הערבים כדי שלא יהיו רבים מאיתנו ואז באמת כל העולם יתפס לנו על התחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מזמן הפסקתי להגיש על שהאירגונים שהמאד נאורים האלה עושים.....

פשוט לא שווה את זה....

ראיתם פעם את אמנסיטי האואת האו"ם מציעים עזרה ל ילדים יהודים (בכוונה אמרתי יהודים ולא ישראלים) שאין להם מה לאכול באיזו שהיא מדינה בעולם????

לא וגם לא תראו....

אז למה לי להתרגש מכל פלוץ של איזה נאצי מססריח באירופה....

אם אתם שואלים אותי אני מציע לאסוף כסף ולשלוח לאל קאידה מכתב בעילום שם שמציע להם לעלות את אירופה באש .....

אני יהיה הבנאדם הראשון שמארגן מסיבה לזכרה של אירופה וכל הנאצים שבתוכה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק אומנם גזעני...

אבל רק אם מסתכלים עליו באופן מנותק מהמציאות

למעשה דה פקטו, אנחנו במלחמה עם הפלסטינים, וזכותנו להגיד שלא ניתן אזרחות לפלסטינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שניתן אזרחות לפלסטינאים?

זאת פאקינג מדינת היהודים, היחידה בעולם למי שלא שם לב

לעומת זאת, לפלסטינאים יש את ירדן, שהיא גם ככה 70 אחוז פלסטינאים

אני לא רוצה אזרחים פלסטינאים במדינה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק אומנם גזעני...

אבל רק אם מסתכלים עליו באופן מנותק מהמציאות

וזו בעצם תמצית הבעיה של כל ארגוני הזכויות ושל ביהמ"ש הבינ"ל של האג.

(וגם של חלק נכבד מהאוכלוסיה שלנו, אבל לא נכנס לזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם פעם את אמנסיטי האואת האו"ם מציעים עזרה ל ילדים יהודים (בכוונה אמרתי יהודים ולא ישראלים) שאין להם מה לאכול באיזו שהיא מדינה בעולם????

לא וגם לא תראו....

אז למה לי להתרגש מכל פלוץ של איזה נאצי מססריח באירופה....

אם אתם שואלים אותי אני מציע לאסוף כסף ולשלוח לאל קאידה מכתב בעילום שם שמציע להם לעלות את אירופה באש .....

אני יהיה הבנאדם הראשון שמארגן מסיבה לזכרה של אירופה וכל הנאצים שבתוכה.......

1)איפה בדיוק יציעו עזרה לילדים יהודים ? בצרפת ? בבלגיה ? בארצות הברית ? אין דבר כזה "יהודים בעולם", יהודים בעולם הם אזרחים של מדינות צפציפיות והם אזרחים לא פחות מאף אזרח אחר וגם הם לא ממש צריכים סיוע, לא מדברים פה על סיוע גזעי, אנחנו לא בימי השואה.

2) ארגון אמנסטי הוא ארגון בינלאומי של האו"ם, לא קשור לאירופה אלא לכל העולם.

3)מה קשור דו"ח של אמנסטי ולשרוף את אירופה באש ? נראה לך שיש היום בהולנד נערים בגיל שלך שיושבים בבית וחושבים איך לעזור לפלסטינאים וכמה היא חרא מדינה ? לא ממש אכפת להם, הם חיים להם ת'חיים בדיוק כמוך וזאת לא סיבה לשרוף אותם באש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW איזה הפתעה אירגון אמנסטי שוב מראה חד צדדיות. פשש אני מופתע...

מתי פעם אחרונה שמעתם על הרעב במדינות עולם שלישי מתי פעם אחרונה שמעת על סיכסוך בין ארצות שונות אנשים שונים? פעם ב...

מתי שמעתם שאירגוני "זכויות אדם (צריכים לדפוק לכל אחד מהם כדור בראש) והאו"ם ושאר מדינות זבלה קוראים לישראל גזענית ושאר האשמות. כמעט כל יום!

וזה ממש לא עוזר לנו שיש את היפי נפש המתרוממים האלו שמצדיקים את הנבלות אמנסטי ושאר זבל.

השינאה של יהודים ממש שוברת גבולות. הסיפור עם האישה שהותקפה ברכבת (ניראה לי די מוזר שפתאום היא שקרנית והמציאה את זה ניראה לי שיחדו אותה או משהו)בגלל שחשבו שהיא יהודיה צלבי נאציים על בתי קברות יהודים. ועוד מלא זבל .

ואחד הדברים שאותי ממש אבל ממש עצבן זה הדו"ח של האום על אנטישמיות. שהיה כתוב בדו"ח שאחוז גדול מאוד מהאנטישמיים ונגד הם המוסלמים. אבל כמובן הדבר הזה נערך ונאמר בצורה אחרת משהו בסגנון הזה גברים לבנים בני גיל וכו"

המשפט בהאג שלא אמר מילה אחת על הטרור הפלשתיאני והצדיק את הפלשתיאנים ב100%. מי בכלל נתן להם את הרשות להתערב?

אבל לצערי הפלשתיאנים לא מבינים משהו אחד! שמי שבנה את הגדר זה הם. הם רוצים חופש תנועה. הם רוצים שנוריד להם את המחסומים. אין בעיה זה אפשרי רק תפסיקו עם הטרור.

אז אני מזמין את כל האו"ם ושופטי האג ובג"ץ להתחיל לעלות על אוטובוסים של מדינת במקומות מוכי טרור ואז שהמחבל יעלה ויתפוצץ ניראה את העמדה שלהם. כמובן שהשמאל שלנו ישר ידע להאשים את מדינת . כמו תמיד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...