מספר רכיבים חסרים במערכת. הודעה בעמ' 2. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר רכיבים חסרים במערכת. הודעה בעמ' 2.

JediMaster

Recommended Posts

שלום לכולם!

המחשב שלי נדבק בספיוואר של Home Search (Iefeats.Adware). ניקיתי את החרא הזה עם אנטי ווירוס, מחיקה ידנית וניקוי כמה ערכים בREGEDIT. עכשיו כאשר אני נכנס לMSN האקפלורר נופל כשהאתר מסיים לעלות, ובגיימר למשל אני לא יכול לכתוב בתיבות טקסט, אני פשוט לא יכול לסמן אותן. ניסיתי להתקין SP1 אבל לא ממש עזר, ועכשיו אני לא יודע מה לעשות. יש למישהו רעיון? כל עזרה תתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית מה שמתואר שם?

CoolWebSearch.iefeats manual removal:

Delete registry values:

'HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Classes \ CLSID {587DBF2D-9145-4c9e-92C2-1F953DA73773}'

'HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Classes \ CLSID {FD9BC004-8331-4457-B830-4759FF704C22}'

'HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Browser Helper Objects {587DBF2D-9145-4c9e-92C2-1F953DA73773}'

'HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Browser Helper Objects {FD9BC004-8331-4457-B830-4759FF704C22}'

Delete directories:

IEFEATSL, syskd, winug, iefn, ield, winkq, IEAL, wincq, SYSUT, msea, IEMB, SYSBS, sysca, msqx, winmd, winph, winxw, winxw, mshy, iewr, syssz, IEAL, winue, mspo, sysqr, mskz

צריך לעשות ריסט אחרי ההסרה מהרגיסטרי הידעת?

או שאפשר אם התוכנה הזאת http://www.enigmasoftwaregroup.com/affiliate/link.php?ref=42&productid=4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר.

יכול להיות שאתה לא יכול לכתוב בתיבת טקסט בגיימר בגלל הפיירוול?

אני למשל חייב לנטרל את הפיירוול כדי לשלוח הודעת SMS ב-Orange

יכול להיות שזה קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך עוד תוכנות ספיוואר. אני צריך פיתרון. תודה על המאמץ שלכם, אבל זה לא עוזר לי. משהו באקספלורר נחסם או מה, אני לא מבין את זה. ניסיתי כבר לבדוק בRestricted site וגם בראוטר שלי אין שום בעיה. חלק מהפינגים שלי בכלל לא עובדים כשאני עושה אותם, וגם האתר של הוטמייל נופל לי. זה לא קשור לפיירוול. עד עכשיו עבדתי עם אחד והכל עבד חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) השעה 3 בלילה אבל אני ידאג מחר לשנות את הכותרת, תודה.

2) הנסיון האחרון שלי עם System Mechanic הצריך התקנה מחדש של כל המערכת ולמזלי לא פירמוט. לא שזה בעיה בשבילי, אבל אין לי כוח לזה שוב, וכבר ניסיתי מנקי Registery כאלה ואחרים, גם באופן ידני, אך זה לא הניב תוצאות משמעותיות חוץ מהספייוואר עצמו. עכשיו כשאני נכנס כנראה לכל מה שקשור בהוטמייל או MSN האקספלורר נופל, וגם כשאני מנסה להגיב בגיימר אבל שם הבעיה שונה קצת.

3) הייתי רוצה בבקשה קישור להתקנה מלאה של IE6 ומעלה. אני לא צריך את SP1 כי ניסיתי להתקין ולא עזר. אני רוצה להתקין את ה-כל מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוריד פה התקנה של IE6:

http://www.microsoft.com/windows/ie/default.mspx

אבל לא ממש מלאה זה רק התקנה של פחות מMB זה מוריד תשאר מהאינטרנט מתי שמתקינים

אגב יש שתי שיטות שSPYWARE נכנס

1.אינטרנט אקספלורר (לא חסר אתרים שמשתמשים בפרצות באינטרנט אקספלורר כדי להתקין ספיוור)

2.יש תוכנות שבאות אם ספיוור

אבל בעיקר דרך אקספלורר אם היית משתמש בדפדפן אחר בטוח לא היית במצב הזה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הקישור אני ינסה אותו עכשיו. בסה"כ בכל תוכנה יש פירצה, ולא שאני חסיד או משהו, אבל פשוט האקספלורר נוח לי ואני לא רוצה להחליף לדברים אחרים, שגם ככה יעמיסו לי על המקום וזהזיכרון במערכת.

זה אומר לי שהוא לא יכול להתקין כי קיימת גירסה חדשה יותר. מה עושים?

טוב הבנתי מה הבעיה. הוירוס כנראה פגע או מחק כמה בקרי ActiveX וDLLים שונים. לא קריטיים למערכת, אבל בהחלט דברים שמפסיקים מכמה תוכנות לעבוד. האם יש אפשרות לעשות איזשהו Repair לווינדוס או משהו בסגנון כדי להחזיר את הדברים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרוצדורת Repair ל- תוארה פה לא מעט פעמים. אתה עושה boot מהדיסק של מערכת ההפעלה, בוחר באפשרות להתקין ואז באפשרות לתקן את המערכת המותקנת.

הייתי מציע לנסות להתקין מחדש את האקספלורר או לפחות את SP1 לאקספלורר אחרי שאתה עושה את זה. ובכל מקרה להתקין שוב את ה-SP האחרון ל- שלך ואת עדכוני האבטחה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...