מה יותר עדיף? לקנות Abit Nf7-Sl או לקנות את הAudigy 2 ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר עדיף? לקנות Abit Nf7-Sl או לקנות את הAudigy 2 ?

Miyota

Recommended Posts

ההבדל כנראה יהיה מזערי ולא מורגש ממש, אבל אי אפשר לדעת יש כאלה ששומעים את ההבדל יותר ויש כאלה שאצלם זה בקושי מורגש.

סאונד זה דבר סובייקטיבי מאוד, אם אתה יודע שאתה יכול להבדיל בין האיכויות ואין לך צורך בלוח חדש לך על האודיג'י 2 אחרת לך על הלוח שלדעתי הסאונדסטורם ייתן איכות טובה מאוד כמו האודיג'י 2 רק שינצל יותר את המעבד, אם לא חשוב לך מצס הפריימים במחשחקים אז לך על הסאונדסטורם.

אבל עדיין בשני המקרים אתה תקבל איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש ממש לא משמעותי בהתחשב במחיר שצריך לשלם על האודיג'י בזמן שאת הSS אתה מקבל עם הלוח ועוד במחיר יותר זול

וודאי שעדיף הSS

הsound storm מציג ביצועים יותר טובים מהאודגי מבחינת רמת עיבוד, כמובן שאיכות זה כבר דבר שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כניראה לא הסברתי את עצמי טוב...

אני מתכוון לקנות השבוע או שבוע הבא את הT5400 של .

השאלה:

האם יהיה הבדל שיהיה רק מבחינת איכות Sound ששווה להשקיע את ה100 שקל לAudigy 2. או שהSound Storm יעשה את העבודה כמו שצריך ואפילו אולי כמו הAudigy 2?

תודה

ראית את הAudigy 2 אצל KSP ב420 שקל. ובשאר החנויות הוא 570 שקל מה הולך פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי לוקח את הלוח , את ההבדלים ממש לא תשמע! , תאמין לי , לחבר שלי יש ADA890 , ויש לו אודיג'י 2 ZS(טחון מניאק) , ולאח שלו יש מחשב עם NF7SL עם סאונדסטורם , ניסינו להשוות , ובאמת שהבדל לא היה , ואם היה אז הוא היה ממש קטן ולא מורגש.

בקשר לזה ב420בKSP ,יש הרבה דגמים של אודיוג'י 2 , כנראה שהכרטיס שם פחות טוב ממה שראית בחנות ב570.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה  Sabotage לא יודע איך החמצתי את זה?!!?

החלטתי שאין שום הצדקה לקנות את הAudigy 2. אני בטוח שפה ושם האיכות תיהיה קצת גבוהה יותר אבל עדיין לא משהו שיצדיק את הAudigy 2 אני מעדיף עם יציאה אופטית ובכלל כזה פצצה לOC. מאשר כרטיס קול שלפי מה שקראתי ודיברתי עם אנשים לא ממש מצדיק את הקנייה שלו.

עוד דבר חשוב. לדוד שלי יש את הלוח הזה אני אהיה אצלו עוד שבוע שבועיים ואבדוק אצלו הכל.

אם חבר של Stinger לא שמע הבדלים ברמקולים האלו אז איך אני אשמע הבדל.

תודה רבה חברה. ;D

כמובן אם יש למישהו מה להוסיף זה יתקבל בברכה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה  Sabotage לא יודע איך החמצתי את זה?!!?

החלטתי שאין שום הצדקה לקנות את הAudigy 2. אני בטוח שפה ושם האיכות תיהיה קצת גבוהה יותר אבל עדיין לא משהו שיצדיק את הAudigy 2 אני מעדיף עם יציאה אופטית ובכלל כזה פצצה לOC. מאשר כרטיס קול שלפי מה שקראתי ודיברתי עם אנשים לא ממש מצדיק את הקנייה שלו.

עוד דבר חשוב. לדוד שלי יש את הלוח הזה אני אהיה אצלו עוד שבוע שבועיים ואבדוק אצלו הכל.

אם חבר של Stinger לא שמע הבדלים ברמקולים האלו אז איך אני אשמע הבדל.

תודה רבה חברה. ;D

כמובן אם יש למישהו מה להוסיף זה יתקבל בברכה!

זה לא אומר שגם אתה לא תרגיש הבדל כי זה מאוד סובייקטיביי ושנה מאחד לאחד.

בכל אופן אני גם חושב שהלוח יהיה הבחירה הנכונה כי ההבדל יהיה זניח מאוד עד ללא מורגש כמעט.

(*בייחוד עם אינספייר, לא שאני אומר שהם לא טובים אבל הם בינוניים פלוס ולא יותר).

תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...