מה יותר עדיף? לקנות Abit Nf7-Sl או לקנות את הAudigy 2 ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר עדיף? לקנות Abit Nf7-Sl או לקנות את הAudigy 2 ?

Miyota

Recommended Posts

היי

אני רוצה לקנות כרטיס קול חדש ואני לא יודע אם שווה לי לקנות עם הSound Storm או להשקיע על הAudigy 2?

אין לי צורך בלוח אם אבל עדיין ישארו לי 100 שקל בכיס אם אני אלך על הNf7-Sl השאלה היא אם שווה לי

אני בנתיים אשתמש בכרטיס קול לשמוע באוזניות עד שחודש הבא אני מתכוון להזמין 5.1.

יהיה הרבה הבדל באיכות Sound בין הAudigy 2 לSound Storm שממש שווה לקנות את הAudigy 2.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול מאוד אבל אם תשמע תהבדל או לא זה עניין אחר

זה תלוי למה הכרטיס קול מתחבר אם יהיה מחובר לאוזניות/רמקולים זולים אז בקושי תשמע הבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות בנתיים לא משהו מדהים אבל אני די מרוצה מהם הSennheizer Hd 202. (זה הדבר היחידי שהיה אפשר להזמין בזמנו בישראל ולא היה לי כרטיס בינלאומי)

ואני מתכוון לקנות את ה Creative 5.1

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1058_155&products_id=607

אז Sound Storm או Audigy 2

משחקים זה עדיפות נמוכה מאוד. משחק משחק פעם ב.. וגם לא משחקים שדורשים הרבה כח. יש לי 8500Le.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה תשמע הבדל בסאונד, בנוסף תפסיד יותר FPS עם הSoundStorm

זה ממש ממש לא משמעותי בהתחשב במחיר שצריך לשלם על האודיג'י בזמן שאת הSS אתה מקבל עם הלוח ועוד במחיר יותר זול

וודאי שעדיף הSS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בכלל צורך בלוח אם חדש. אני ממש מרוצה מה7Vrxp אבל הכרטיס קול שלו ממש חרא.

יהיה הבדל בין הAudigy 2 לSound Storm מבחינת קול? אין לי בכלל צורך בלוח אם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מה להשוות לא בטוח שהוא כל כך ישים לב להבדל, ההבדלים מתבטאים יותר בנצילות מעבד שכמובן היא לטובת האודיג'י 2 אבל עדיין באיכות הסאונד הSS ממש לא נופל בהרבה מהאודיגי' 2.

וכמובן תלוי מאוד עם איזה הוא יפעיל את הכרטיס כי הם חלק חשוב מאוד בשמיעת ההבדל יש שלא משנה עד כמה הכרטיס יהיה טוב הם לא יכולים לתת איכות שונה מכרטיס לכרטיס.

בכל אופן עם הקראייטיב שאתה רוצה לקנות (שהם סבירים פלוס ולא יותר) לדעתי ההבדל לא יורגש כמעט.

בכל אופן תתחדש על כל בחירה שתעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא משנה עד כמה הכרטיס יהיה טוב הם לא יכולים לתת איכות שונה מכרטיס לכרטיס.שלא משנה עד כמה הכרטיס יהיה טוב הם לא יכולים לתת איכות שונה מכרטיס לכרטיס

זה לא נכון בכלל ברור שיש הבדל באיכויות בין כרטיסי קול שונים אם שומעים תהבדל או לא זה תלוי למה הכרטיס קול מתחבר

ווואלה אתה צודק הSOUNDSTORM לא נופל הרבה סך הכול כרטיס בן **** :P

נו באמת אי אפשר להשוות לוח שעולה בסביבות ה480 אם כרטיס קול מובנה לכרטיס קול שעולה בסביבות אותו מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...