PCPRO נסגר - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PCPRO נסגר

bah10

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עצוב מאוד שזה קורה, אבל זהו, עכשיו כל האתר והפורום ירדו סופית.

לפחות אם היו מאכסנים את כל התוכן הזה על אתר אחר....

זה גרוע כמעט כמו מה שקרה לפני מספר חודשים עם החברה השלומיאלים ב-storage-review.com שאיבדו את כל המאמרים שלהם ואת מסד הנתונים הענק מתוך רשלונות (ומבלי לשמור גיבויים).

במקרה של PcPro לא מדובר ברשלנות, ואפשר לפחות לקוות שיום אחד כל התכנים של האתר יהיו נגישים שוב.

עד אז, ניתן רק להזיל דמעה :'(

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא שמרו את הפורום.

הוא נמחק.

מה זאת אומרת "נמחק"? יש לך איזה מידע פנימי בנושא?

אני מאוד מקווה שכל מה שקרה זה שבסה"כ אין גישה לפורום ולאתר, ולא שמישהו שם מחק את כל התכנים האלה (ספרים שורפים בלוב, לא בארץ).

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שכעת, לאחר ש-PCPRO מת, כאשר מנסים להיכנס אליו, הדפדפן מוביל ישירות אל החנות המקוונת של פלונטר?

כנראה שזה מוכיח שהוא באמת לא היה אובייקטיבי כמו שהוא התיימר להיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה פייר שאחרי שהאתר מת אתה משתמש במה שפלונטר, מפעילי השרת, עושים בשרידיו כ"הוכחה" הסופית לחוסר האובייקטיביות שלו בחייו.

להאשמות מסוג אלה היה משקל נכבד בשיקולינו לסגור את האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יריב נחשון, מנ"כל פלונטר, היה בעל הכותבת של האתר(לא בעל האתר!) לאורך כל הזמן. הוא קנה את הדומיין, והוא יכול לעשות בו כרצונו כל עוד הוא לא מפר את זכויות היוצרים של כותבי האתר. הוא לא לקח את האתר לשם שימוש פרטי שלו והשתמש בו כפרסומת לחנות שלו במסווה של אתר אוביקטיבי(כמו במקרים אחרים) או עשק את הכתבות של האנשים שכתבו, אלא בסה"כ משתמש בדומיין שהוא רכש והוריד לגמרי את האתר שנסגר. זה לא נקרא שפוסי פרו, עם כל הביקורת שיש לי עליהם, לא היו אתר אוביקטיבי כי פלונטר מעולם לא התערבה בכתיבת התכניים שם או עסקה אפילו יום אחד בניהול של האתר. בניגוד למקרים אחרים. ותשים לב לכותב הדברים, כי כאן הצדק עם דבריו של WINDAX ופיסי פרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...