מי החברים האמיתיים שלנו, תגובות להחלטת בית הדין באג. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי החברים האמיתיים שלנו, תגובות להחלטת בית הדין באג.

FARKASH7

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2945956,00.html

כן יש גם מדינות שאוהבות אותנו ומבינות את המצב שלנו הדבר המצחיק הוא שאלו שתי מדינות שרחוקות מרחק עצום מישראל והן לא חשופות לשום טרור הצרות היחידות שלהם זה איזה דג גדול דגו אתמול, אני אישית יודע מה הארץ הבאה שאנפוש בא ואני יודע מאיזה ארצות להתרחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עיצבן אותי השופט הנאצי הזה שכל הזמן אמר WALL WALL WALL WALL

כמו איזה ערבי בכיין, אני לא חושב שהם בכלל התיחסו לישראל בדיון הזה העובדה שהשופט חושב זמדובר בחומה מעידה על זה.

זה רק 10% חומה 90% גדר, להבליט את ה10% בכוונה זה צעד פרו פלסטינאי לדעתי.

הביזיון האמתי הוא של השב"ק שלא היו יצירתיים מספיק בשביל לשלם אלפיים שקל לאיזה ערבי טיפש לתת לו חגורת נפץ משוכללת ולשלוח אותו להאג ברפסודה, זה היה יכל לשנות את התוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדר לקרוא את המאמר שפורסם בגארדיאן (עיתון בריטי שמאלני מובהק), ולראות עד כמה המאמרים פשוט אינם מבוססים במציאות, ואינם יותר מקשקשנות פוליטית.

פנינת החוכמה המרכזית במאמר - מדוע חומת ההפרדה מיותרת -

In justifying the wall, the Israeli government points to what it claims to be its success in reducing terrorism by physically cordoning off the profoundly deprived Palestinians of the Gaza strip. Well, that success was demonstrated two weeks ago when a rocket from the Gaza strip killed an Israeli toddler, not in one of the illegal Israeli settlements in the strip, but in the nearby Israeli town of Sderot. Shortly afterwards, another rocket fell within a couple of hundred yards of Sharon himself, paying a condolence and "we will not be moved" visit to Sderot.

הרבה הגיון יש במאמר הטוען את הטענה הבאה?

"עובדה - למרות החומה נופלים טילים בשדרות, מסקנה - החומה לא תורמת לבטחון."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם חבורה של מטומטמים דווקה מהבריטים שהתמודדו עם טרור הרבה שנים הייתי מצפה לקצת יותר הבנה הם לא מבינים שמאז שהגדר הוקמה מספר הפיגועים ירד בעשרות אחוזים הם לא מבינים שהגדר היא גדר ביטחונית ולא גבול הם לא מבינים שבלי הגדר כול מוחמד יכול להגיע לתל אביב וירושלים דווקה מי שהבין את זה הם שתי מדינות שרחוקות מאיתנו ומהצרות שלנו מרחק של אלפי קילומטרים אבל כנראה שהמרחק שמר על השפיות שלהם ועל הכבוד שלהם לעומת האירופים שחושבים את עצמם כעמים הנאורים ביותר אני מתפלל כול יום שיגיע איזה גל טרור לאירופה שהערבים שם יקומו ויתחילו לעשות צרות ואז אולי הם יבינו את המצב שלנו חבורה של לקקנים פחדנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אל תדגאו ברגע שהערבים יתחילו לפוצץ גם ברטים מפגרים וגם הרבה צרפתים הם יבינו אם מי יש להם עסק...

ואני מאוד מאוד מאוד מאוד מקווה שזה יקרה מחר או בזמן הכי קרוב שאפשר!!

כי כזה יקרה הם אולי יבינו איך אנחנו מרגישים ונגד מי אנחנו מיתמודדים!! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדגאו ברגע שהערבים יתחילו לפוצץ גם ברטים מפגרים וגם הרבה צרפתים הם יבינו אם מי יש להם עסק...

ואני מאוד מאוד מאוד מאוד מקווה שזה יקרה מחר או בזמן הכי קרוב שאפשר!!

כי כזה יקרה הם אולי יבינו איך אנחנו מרגישים ונגד מי אנחנו מיתמודדים!! ::)

לא... הם סתם יאשימו את שוב

אפילו בפיגוע בתאומים האשימו אותנו הנאצים האלו

מה שמעניין אותי זה אם זאתי הצרפתיה מאשימה את הערבים שעשו לה את זה או שהיא אומרת "אם לא היו יהודים לא היו עושים לי את זה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפיסה הזאת של "כל עוד הם מתפוצצים לי ברחובות אני יכול לעשות מה שאני רוצה" כבר לא עובדת. האירופאים אומרים לנו את זה כשהם אומרים שהפגיעה בפלסתינאים היא גדולה מדי ובזה הם צודקים. הם לא אמרו שאין לנו זכות להגן על עצמנו, הם אמרו שלקחנו את זה רחוק מדי. אנלוגיה רדיקלית יכולה להיות זה שהנאצים הצדיקו את ליל הבדולח בזה שיהודי הרג את קונסול גרמניה לצרפת (אני חושב שזה היה לצרפת).

לא שהם לא אנטישמים, הם כן; אחרת, איך אפשר להסביר את זה שהמילה טרור לא בדיוק הוזכרה בדו"ח.

מה שטוב ליהודים ולא טוב לערבים לא יהיה טוב לערבים לאורך זמן (ראה המצב לפני ה"מצב"). גדר לא תמנע את כל הפיגועים, וגם אם כן, צריך להסתכל על העתיד - אם המצב של הערבים ימשיך להיות חרא הם ימצאו דרך לפגוע בנו, כי זה מה שעושה אדם נואש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שטוב ליהודים ולא טוב לערבים לא יהיה טוב לערבים לאורך זמן (ראה המצב לפני ה"מצב"). גדר לא תמנע את כל הפיגועים, וגם אם כן, צריך להסתכל על העתיד - אם המצב של הערבים ימשיך להיות חרא הם ימצאו דרך לפגוע בנו, כי זה מה שעושה אדם נואש.

מה אכפת לישראל ? זה שהערבים נואשים לפגוע בנו זה בגלל שהם שונאים אותנו ורוצים להרוג אותנו ולא בגלל שום דבר אחר.

לישראל יש רצועת חוף כל כך צרה שזה מדהים, תגידו אתם הסתכלתם פעם במפות ? פחות מ20 קילומטר מנתניה וזה כבר מעבר לקו הירוק, אז בנינו גבול, מה קרה ?! ראבאק, לא טוב לערבים לא צריך ! בואו נראה... הממממממממממממממממ טורקיה - סוריה - לבנון - אירן - עירק - ירדן - פקיסטן - אפגניטסן - ערב הסעודית - תימן - מצרים - צ'אד - מרוקו - אלג'יריה - לוב... מסקנים ! אין להם לאן ללכת, פשוט עצוב :'(

אז אני מבין... אם לא היה טרור באמת זה דבר מגעיל הגבול הזה במדינה כל כך קטנה אבל שרוצחים אותנו פה כל יום ועוד מסמנים אזרחים כמטרות ! אז יש לנו גבול במדינה הזאת וזה שזה גם אחרי הקו הירוק זה גם בסדר כי השטח הזה גם ככה היה ירדני ועכשיו זה כבר לא ירדני וכמו שאחרי 67 הערבים פיתחו שם את השטח גם ככה עשו יהודים ואין סיבה שעכשיו הם יקבלו את כל השטח.

זה 40 קילומטר ממוצע מהגדה המערבית עד לחוף הים ו2000 קילומטר של ערבים או אולי יותר מהגדה המערבית עד ללב אסיה, יש להם בעיה ? שילכו להזדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שלהם היא עצם זה שאתה יהודי אם לא הבנת עד עכשיו ....

שטח זה כבר מזמן לא הבעיה שלהם ......רק תירוץ....

כל מלחמות (להוציא אצת של"ג) היו בגלל שישראל היא מדינת היהודים ולא בגלל שטחה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינות ערב לא מקבלות את הפלסטנים, ויש לזה שתי סיבות:

1)הם טעמו את הדמוקרטיה והקדמה, זה לא בריא למלכים ולדיקטטורים שמוחות התושבים יזוהמו ברעיונות כמו חירות. בגלל זה גם המצרים לא רצו חזרה את עזה והירדנים לא רצו את השטחים.

2)יש את מי להאשים. בלי הסכסוך פה התושבים הערבים במדינות אחרות יצטרכו למצוא מישהו אחר לשנוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורקיה - סוריה - לבנון - אירן - עירק - ירדן - פקיסטן - אפגניטסן - ערב הסעודית -  תימן - מצרים - צ'אד - מרוקו - אלג'יריה - לוב...

רוצות את הפלסתינאים בדיוק כמו כל מדינה בעולם - הן לא.

אז אני מבין... אם לא היה טרור באמת זה דבר מגעיל הגבול הזה במדינה כל כך קטנה אבל שרוצחים אותנו פה כל יום ועוד מסמנים אזרחים כמטרות ! אז יש לנו גבול במדינה הזאת וזה שזה גם אחרי הקו הירוק זה גם בסדר כי השטח הזה גם ככה היה ירדני ועכשיו זה כבר לא ירדני וכמו שאחרי 67 הערבים פיתחו שם את השטח גם ככה עשו יהודים ואין סיבה שעכשיו הם יקבלו את כל השטח.

זה 40 קילומטר ממוצע מהגדה המערבית עד לחוף הים ו2000 קילומטר של ערבים או אולי יותר מהגדה המערבית עד ללב אסיה, יש להם בעיה ? שילכו להזדיין.

ת'אמת שלא הבנתי מה אתה רוצה, תנסה פסיקים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...