Soldier Of Fortune 2 : Double Helix יצא !!!! - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Soldier Of Fortune 2 : Double Helix יצא !!!!

The Terminator

Recommended Posts

אין איתו שום בעיה חוץ מזה שיש לו דרישות יותר גבוהות ממשחק רגיל (או שזאת איזושהיא בעיה שיתקנו)

חוץ מזה אחלה משחק

ואני רוצה לראות מישהו עם

GEFORCE 2 MX

שמצליח להריץ את המשחק בהגדרות אפילו נמוכות והוא פועל בלי תקיעות, בלי בעיות

לי יש 2mx ועם מעבד בכלל לא חזק... והמשחק רץ אחלה על רזולוציה 768X1024@32, אני לא יודע אם זה בגלל שזה SOF2 MP beta, כלומר הבטא של ה-MP, זה בגלל שאני משחק ברשת? לפרסם לך תמונות?

תודה TUXX

יש לעוד מישהוא ספקות ?

או להגיד משהוא רע בגלל שיש לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי פנטיום 4 2.2 ג'יגה הרץ, כונן קשיח 5400 של 120 ג'יגה ו512 מגה SDRAM וכרטיס מסך C.logic 2MB PCI האם המשחקים ירוצו לי חלק? כי השקעתי המון המון כסף על מערתכ מחשב חזקה עם המעבד הכי חזק..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו...

אני אוריד את המשחק ואבדוק אותו כדי לראות אם Raven היו מספיק חכמים כדי לא להרוס את המנוע.

יובל הם לא הרסו הם ממש שיפרו אותו אני ממש לא יודע על מה אנשים מדברים פה...

ותוריד אתה תהנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה בהרס מנוע זה מה שעשו ל- Serious Sam 2 ! היה משחק בשם Serious Sam ואז לקחו את המנוע והרסו אותו לגמרי עם הוספת אפקטים שהמנוע המקורי לא תוכנן בכלל לעשות. התוצאה: קצב fps עלוב ביותר.

Q3A - מנוע מדהים ! לקחו אותו והרסו אותו ב- RtCW, הוסיפו אפקטים עלובים ופירוט לדמויות והורידו את קצב ה- fps לקרשים ! (עם MOH:AA זה לא כלכך נורא עי גם האפקטים הם אפקטים טובים ורציניים וגם כי זה לא מוריד כלכך מביצועי המנוע).

עוד דוגמה טובה היא Kedi Kghint 2 המעולה, לקחו מנוע טוב, עשו אותו מדהים וסגרו עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובל, תשיג את הMP Demo ששוקל משהו כמו 51מ"ב ותראה בעצמך כמה שהם רק עשו טוב.

המודלים נראים מפורטים לגמרי (נשקים, דמויות), הסביבה נראית אחלה וזה פשוט כיף!

עכשיו אם רק היה לי כרטיס נורמלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את הנקודה.

רוב המשחקים החדשים יחסית שמבוססים על המנוע של Q3A פשוט עברו שיפצורים רציניים ביותר !

נראה לכם ש- Star Wars: Jedi Knight 2 נראה כמו Quake 3 Team Arena ?! לא, הוא נראה הרבה הרבה יותר טוב מכל בחינה אפשרית !

כשלוקחים מנוע משחק גמור ומוסיפים לו עוד אופציות ואפקטים גרפיים הוא פשוט ניהיה הרבה הרבה יותר כבד (ראו ערך RtCW במקרה של Q3A ואת SS2 שהוא פשוט SS עם שיפורים גראפיים קלים יחסית אשר מורידים המון ביצועים).

בקיצור, אין מצב שמר SpitFire מריץ את המשק בצורה נורמלית ברזולוציה נורמלית לפי הסטנדרטים שלי ו/או של כל שחקן רציני שמבין קצת בגראפיקה.

Q3A - מנוע מדהים ! לקחו אותו והרסו אותו ב- RtCW, הוסיפו אפקטים עלובים ופירוט לדמויות והורידו את קצב ה- fps לקרשים ! (עם MOH:AA זה לא כלכך נורא עי גם האפקטים הם אפקטים טובים ורציניים וגם כי זה לא מוריד כלכך מביצועי המנוע).

עוד דוגמה טובה היא Kedi Kghint 2 המעולה, לקחו מנוע טוב, עשו אותו מדהים וסגרו עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגרסת הבטא המשחק פועל דיי יפה בLOW TEXTURES.

יש למשחק הזה דרישות נורא גבוהות נראה לי...

המפרט שלי (ראה חתימה) לא כ"כ נורא אבל המשחק פועל מצויין

נראה לי שהמהירות בגרסת הMP והבטא לא ממש דומות...

אבל מה שהכי מבאס...

איפה היידים והרגלים שהיינו רואים מתעופפות ב

SOF1 ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכרטיס מסך C.logic 2MB PCI

יש דבר כזה בכלל?

אני זוכר שהיו כרטיסים "רק" בעלי מגה בודד...

חצי מגה ליתר דיוק ;)

לא נראה לי...

אני זוכר שבמחשב הישן היה לי(P100) כרטיס כזה, וב- דווח לי שיש 1091KB או משהו כזה על הכרטיס...

חבל שאני לא יכול להציג ScreenShot פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...