מת לי ההרד דיסק!! איך מאפסים? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מת לי ההרד דיסק!! איך מאפסים?

RazorJunior

Recommended Posts

אז ככה:

יש לי 80 GB 8MB-Cache (אינטגרל, אם אתה קורא את זה, עשית לי עין רעה ::) )

היום פירמטתי אותו, הוא אמר שהכל עבר בהצלחה, אבל מאז הדוס על 3 לא מזהה בכלל את הכונן והאביט NF7 מזהה את הכונן אבל לא מצליח לגשת אליו, גם לא עם FDISK או פורמט.

קראתי איפשהו שניתן לאפס לגמרי את ההרד דיסק, להחזיר אותו שיהיה כאילו נקי הרגע הגיע מהמפעל,

מישהו יודע איך עושים את זה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויששש אחרי שעות מייגעות אחרי שהאשמתי את ההרד דיסק את הצורב את הזיכורן ואת מי לא בסוף שמתי לב שלא ג'ימפרתי טוב.. :-\

אני כל כך מטומטם!

רון תודה בכל מקרה אני אשמור את זה לעת צרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :D

אולי לא הרכבת משו טוב או שהספק כוח דפוק אגב איפה הנחת תלוח? לא כדאי לשים על דברים שמעבירים חשמל סטטי כמו שטיח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העידוד.....

אני מניח שהכל מורכב טוב. בלי המעבד הכל עובד (חשמלית). ברגע שאני מכניס את המעבד (וכן הכנסתי אחד או שניים בחיים) אז המחשב עולה ואחרי 3 שניות נסגר. אין לי הסבר אחר חוץ מהמעבד אבל אבל אשמח לשמוע רעיונות לפני שאני נוסע עוד פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להפעיל כשהלוח מחוץ למארז מונח על שקית אלקטרוסטטית.

תנסה לשחק עם כל המגעים של כל הרכיבים, לך תדע מי מהם יכול לקצר...

אממ כשיהיו עוד רעיונות אני אערוך את ההודעה

בהצלחה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברת ATX12V ללוח?

הקירור למעבד הוא סטוק או אחד אחר? אם אחר ואין לו פד טרמי אז צריך למרוח משחה טרמית.

יש לוחות אם onboard diagnostic led בקיצר לד בלוח אם קודים של בעיות אם יש בלוח דבר כזה סתכל מה יש שם ותבין מהחוברת של הלוח ,ממה שראיתי בתראד אחר תכננת לקנות לוח של איפוקס אז רוב הסיכויים שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, והמעבד אפילו לא מצליח להתחמם. אבל אולי זו הבעיה של הלוח. כל מה שעשיתי זה חיברתי את הלוח בלי המעבד, הפעלתי, הכל עובד, מאווררים וכו''... איך שאני מכניס את המעבד בלגן. משהו דפוק. יש קוד FF עוד לפני המעבד שזה אומר ביוס לא תקין, או ביוס לא יושב טוב, או רכיב אחר לא מחובר טוב. אבל כמעט כלום לא מחובר. מאוורר ורבע לוח. אין לי גם חולץ לביוס. אני לא מתכוון להוציא אותו סתם ככה ולהכניס מחדש.

עריכה: אולי זה בגלל ששום דבר לא מחובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אי אפשר לעשות בוט אם אין זכרון

לא הבנת למה התכוונתי באתר של היצרן לוח או צריך להיות רשימה של לוחות+איזה זכרונות נבדקו איתם

זה שהלוח תומך DDR400 לא מבטיח שכל DDR400 יעבוד איתו

חוץ מזכרון זה גם אולי עניין של תאימות אם כרטיס מסך נסה אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הרכבתי כלום. רק חיברתי את הלוח במינימום והפעלתי כדי לראות שהספק תקין ועובד. בלי מעבד, עובד.... אבל עם FF. עם מעבד.... נכבה אחרי 3 שניות ועדיין FF. הוצאתי את הבטריה של ה CMOS. שום דבר לא עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי בביקורת של לוח של איפוקס http://www.motherboards.org/articlesd/motherboard-reviews/1202_3.html

משו מעניין

"A code of FF means the board is fully functioning properly. The manual has a complete list of the Debug codes and what they stand for if you encounter system problems.

" במילים קצרות FF אומר שהלוח תקין

תחבר גם תזכרון נסה סטיק אחד אחרי השני אולי אחד מהסטיקים דפוק

סתכל בחוברת של הלוח בדוק ג"מפרים אולי הג"מפר של הביוס על CLEAR

נסה להשיג ממישו זכרון/כרטיס מסך אחרים ואולי תמצא תבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה...

אז לא התרגשתי מה FF בכל מקרה. אבל כשאני מעלה את המעבד הוא עובד 3 שניות ומפסיק. הרגשה שלי, בעיה עם הביוב, אבל איך אפשרלצרוב ביוס אם אין לי מחשב????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...