צרפת: התעללו באם ותינוקה כי "חשדו שהם יהודים" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צרפת: התעללו באם ותינוקה כי "חשדו שהם יהודים"

Merrymoon

Recommended Posts

היו לנו יחסים מצויינים עם צרפת, בראשות דה-גול, שהבין שליהודים חייבת להיות מדינה.

אבל אני חושב שהוא עצמו שינה את מדיניות צרפת אחרי ששת הימים (אל תתפסו אותי במילה).

צרפת הפצירה בישראל שלא לצאת למלחמה, ובעקבות המלחמה היא ראתה את זה כסוג של בגידה,

והלכה עם הערבים. (הצטרפה לחרם הערבי)

לידיעתכם - בלי צרפת לא היה לנו את קמ"ג בדימונה!

הצרפתים, הם בעיקרון עם טוב, רק חבל שמשהו השתבש בו.

ידעתם שהם המדינה כמעט היחידה שהסכימה לקלוט יהודים אחרי שהיטלר עלה לשלטון (לא שזה עזר, אבל עדיין)

משטר וישי זה לא דוגמא טובה, כי זה היה שלטון בובות של הנאצים.

המחתרת הצרפתית עבדה שעות על גבי שעות, אבל אל תשכחו שחלק מאוד גדול של הוורמאכט הגרמני שהה שם (היה להם חיל מצב ענק שם).

אז לא היה להם מספיק כח כדי לסלק את הנאצים משם.

הצרפתים היום כל כך פוחדים מהערבים באדמה שלהם שזה מפחיד, בגלל זה אני קורא להם מפגרים, למה הם לא עושים כלום כדי לשנות את המצב, הם שפוטים של הערבים היום. בגלל זה הם חרא של עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו זה מראה את הצביעות של צרפת

במצבע קדש שהיה להם אינטרס במלחמה במצרים הם הפצירו בנו כן לצאת ועוד אמרו שיעזרו לנו ולא עשו כלום חוץ מלטוס עם מעל סיני בלי לעשות כלום.

יאללה צרפת צבועים דפוקים וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל צרפת היו לנו מירג'ים שחגגו בששת הימים ובגלל צרפת יש לנו היום אטומי אז בבקשה... אל תעשו הכללות, אני חושב שהיום השלטון הצרפתי באמת שווה לתחת ושירק חרא של בנאדם ואני גם חושב שהעם הצרפתי פיתח איזה לקקנות תחת לא נתפסת לערבים שבאמת מעוררת חשק עז להקיא אבל אני לא חושב שזה נכון לעשות הכללות.

חוץ מזה... אני לא חושב שהערבים שתקפו את האישה ברכבת צעקו "זה בסדר אנחנו דופקים מכות ליהודיה" וזה לא כאילו שלא עזרו לאישה הזאת בגלל שהיא הייתה יהודיה או לא... פשוט לא עזרו לה שזה חמור לא פחות אבל אני לא חושב שזה נותן איזה צידוק להסתער על הצרפתים בטענות של אנטישמיות, הבעיה היא שנאת יהודים של הערבים בצרפת ולא של העם הצרפתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות הצביעות שיש בצרפת היא מדהימה!

כל הרעש התיקשורתי סביב הענין הזה נובע מהסיבה שהתעללו בנוצריה במחשבה שהיא יהודיה

אם היו מתעללים ביהודי (כמו שקורה כל הזמן בצרפת) לא היה כל ההד הציבורי הזה!

אולי כדאי שהיהודים יתחילו ללכת עם איזה תלאי (צבע צהוב נראה יפה) שיראה במי מותר להתעלל ובמי אסור.

>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ג'אק שיראק, למרות כל ההלצות שלכם נגדו, הוא לא כזה בנזונה. מה שכן, הוא שמאלן קיצוני, וכמו כל שמאלן קיצוני, הוא יודע רק להתקפל ולהתחנן בשביל להשיג משהו וזאת לא בדיוק הדרך להשיג משהו מערבים חוץ מאונס מוראלי. זוכרים איך כולם רעשו כי פחדו שאחד שקוראים לו לה-פן יבחר? אנשים פה דיברו על שואה שניה אבל הבנאדם בסה"כ ימני שלא אוהב ערבים כי הם הורסים את המדינה והם בעצם הגירה לא איכותית, לא אקדמאית, עניה שתלויה בקצבות, מרובת ילדים (שתלויים בעוד קצבאות), נוגדת את האופי האסטטי והמתירני של הצרפתים (רעלות לנשים וזבל לכל עבר) וכמובן גם מרשים לעצמם יותר מדיי - שודדים, מכים, אונסים, רוצחים ומפוצצים דברים. אז היום נראה לכם שזה היה רעיון רע לא לבחור בלה-פן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אירוני שהיום אמרו בתקשורת שאותה אישה גם בכלל לא היתה יהודיה... מעניין כמה אנשים באירופה "נראים" יהודיים אבל הם לא.

הם החליטו שהיא יהודיה לפי הכתובת של בייתה שהופיעה באחת התעודות בארנק שלה, זהו איזור שמתגורר בו רוב יהודי.

אבל ברור שזה לא היה הכל, הרי ראשית הם תקפו אותה לפני שהגיעו לארנק.. הכתובת רק נתנה את האישור הסופי.

אגב כל מה שתושבי הקרון היו צרכים לעשות זה ללחוץ על כפתור החירום שהיה מביא את האבטחה.. הם לא היו חייבים באמת להתמודד עם אותם אנשים.. את השאלה האם הם באמת היו תומכים באנטישמיות או סתם פחדנים אתם לא יכולים לדעת בלי להיות שם בעצמכם.

אל תחשבו שכל אחד ממכם היה מוכן לסכן את חייו כדי להגן על מישהו זר, ואין לכם מושג כמה אדישים הם באמת היו, או כמה אנשים באמת היו בקרון.

אז אם כל הכבוד, כל הדיון על האופי של הצרפתים נראה לי דיי מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שטוב בלה-פן זה שהוא שונא ערבים בפרט וזרים בכלל וזה יותר טוב משירק שפשוט מלקק לערבים כדי לשמור על הכוח הפוליטי שלו אם לה-פן היה נבחר לא בטוח שהמצב של היהודים היה יותר טוב מה שבטוח שהמצב של הערבים היה הרבה פחות טוב והוא גם דיי צודק צרפת היא ארץ שמלאה במהגרים לחלק גדול מהאוכלוסיה אין שום זיקה לצרפת באמת נראה לכם שערבי מאירן או מאלג'יר אכפת מצרפת אני חושב שלא לעומת זאת חלק מהיהודים גרים בצרפת כבר כמה עשרות אם לא מאות של שנים בשבילם צרפת היא מולדת והם גם תורמים למדינה בכלכלה ובתרבות הערבים הם נטל מסוכן לצרפת שאם לא תתחיל להגביל את ההגירה שלהם היא תימצא את עצמה במצב לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היה לנו דיון על זה, אם להגן על אדם חף מפשע או לא, אני קצת פנאטית אז אני יודעת שהייתי מתערבת (מה לעשות, השכל שלי לא במקום) אם הייתי רואה אישה במצבה (ועוד עם תינוק!!!) מותקפת בברוטאליות א-לה תפוז מכני. אז לפי מה שאתה אומר, רק אחרי שהם תקפו אותה, חטפו את ארנקה וחיטטו בתעודות שלה הם ראו שהיא גרה ברובע שנחשב יהודי. זאת אומרת שגם לפני שמישהו היה בכלל בטוח ביהדותה, החליט שאין טעם להתערב ואותם ערבים תקפו אותה לאו דווקא כי הם אנטישמים, זה בנוסף לכל, אבל הם קודם כל פושעים וחוליגנים שלא מתביישים לבוא לבחורה צעירה עם תינוק רך ולהתחיל להיטפל אליה באמצע רכבת ושאר הנוסעים הם סתם פחדנים שלא יעזרו לאדם במצוקה בין אם הוא צרפתי או לא, והעובדה שזאת אישה צעירה ושברירית אחרי הריון עם תינוק ואף אחד אפילו לא נקף אצבע... זה באמת אומר עליהם משהו.

הצרפתים (והיהודים בפרט) צריכים להצביע ללה-פן בבחירות הבאות - הוא מת להעיף משם את הערבים וזה אמור לפתור מחצית מהבעיות של המדינה ובראשית - אבטלת מעמד הפועלים ורף הפשע הגבוהה.

בכל אופן, עכשיו הם טוענים שגרסת המותקפת אינה אמינה... http://news.walla.co.il/?w=/2/569921

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב כל מה שתושבי הקרון היו צרכים לעשות זה ללחוץ על כפתור החירום שהיה מביא את האבטחה.. הם לא היו חייבים באמת להתמודד עם אותם אנשים.. את השאלה האם הם באמת היו תומכים באנטישמיות או סתם פחדנים אתם לא יכולים לדעת בלי להיות שם בעצמכם.

אל תחשבו שכל אחד ממכם היה מוכן לסכן את חייו כדי להגן על מישהו זר, ואין לכם מושג כמה אדישים הם באמת היו, או כמה אנשים באמת היו בקרון.

אז אם כל הכבוד, כל הדיון על האופי של הצרפתים נראה לי דיי מיותר.

נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מקרה עצוב, בת זונה.

בכל מקרה אני גם ראיתי את זה מוזר שאף אחד לא עזר, בכל זאת צרפת זו מדינת ה-רכבות, נוסעים שם כל כך הרבה ולא סביר שאף בנאדם לא יעשה כלום כשיש המון אנשים בקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...