האמא ששפכה מים רותחים על הילדים שלה... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האמא ששפכה מים רותחים על הילדים שלה...

Castel in the Sky

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=//568586

לא יאומן פשוט לא יאומן כמה פיגור יכול להיות לבנאדם "הם עיצבנו אותי אז זה בסדר לזרוק עליהם סכינים ולשפוך עליהם מים רותחים"

יוווווווווווווווו אני עדיין בהלם!! זה טירוף של דבר! איזה אמא לא יאומן פשוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה יש שמתעללים בילדים שלהם מינית? כמה הורים דפוקים יש במדינה הזאת? לא על כולם אנחנו שומעים בכלל... משרד הרווחה דואג להוציא מהבית ילדים של אם חד הורית שאין לה כסף להוציא אותם לקייטנה או להשאיר אותם עם בייביסיטר (אגב, לפי החוק, להשאיר ילד למטה מגיל 9 לבד בבית זה נחשב הזנחה...) אבל הורים מתעללים... ככה, עוצמים עין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הכתבה באמת חמורה מה של הבנתי הוא שאחד האחים הוא ילד בן 18 היי אתה בן 18 אמא שלך שופכת עלייך ועל האחים שלך מים רותחים סתם ואתא לא עושה כלום?? קח את היד שלך תעשה צורה של אגרוף ותן לה איזה בוקס לאף מה יש זו הגנה עצמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה יש שמתעללים בילדים שלהם מינית? כמה הורים דפוקים יש במדינה הזאת? לא על כולם אנחנו שומעים בכלל... משרד הרווחה דואג להוציא מהבית ילדים של אם חד הורית שאין לה כסף להוציא אותם לקייטנה או להשאיר אותם עם בייביסיטר (אגב, לפי החוק, להשאיר ילד למטה מגיל 9 לבד בבית זה נחשב הזנחה...) אבל הורים מתעללים... ככה, עוצמים עין.

מה את רוצה להגיד בזה? טוב נכון זה קורה.... אבל זה לא אומר שאם מעלימים על זה עין אז גם על זה צריך

לא צריך משניהם ואני אומר תודה על מהם שהם כן עושים......... על מה שהם לא עושים אני כועס אבל לא שוכח שהם כן עושים דברים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בקאנטי, משרד הרווחה חסר שיניים. כל עובד סוציאלי יש לו 200 מקרים על הידיים, בין אם זה התעללויות, ילדים שבורחים מהבית, הורים שאין להם כסף להאכיל את הילדים שלהם, אוטיסטים ומפגרים שננטשו אחרי גיל בגרות... אין מה לעשות כל כך, אין גם כסף ואין איפה לתקוע את כולם חוץ מאשר במשפחות חרדיות שמוכנות לקחת כל אחד כדי לשטוף לו את המוח (במיוחד ילדים קטנים).

חוצמזה, בעיה נוספת היא חוסר הדיווח. הקורבן מפחד, אפשר להבין את זה, אבל אם אתם יודעים על מישהי/ו שזה מה שקורה אצלו/ה בבית - אל תהססו לפנות לגורמים המוסמכים לטיפול בעניינים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני תמיד כשאיתי קטן בן 6 תמיד נשארתי לבד בבית והרגשתי עם זה סבבה וכל הזמן חבר שלי בא לבקר אותי דיברנו דרך החלון (הוא היה למטה ואני למעלה)

ותמיד זרקתי עליו דברים חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד כשאיתי קטן בן 6 תמיד נשארתי לבד בבית והרגשתי עם זה סבבה וכל הזמן חבר שלי בא לבקר אותי דיברנו דרך החלון (הוא היה למטה ואני למעלה)

ותמיד זרקתי עליו דברים חחחח

לי הביאו בייביסיטר רק מתי שהורים היו בחול

מתי שסתם הייתי עם אחים שלי אני שמרתי על אחי שגדול ממני בשנתיים חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה חחח מסכן נישארתי לפני שנה וחצי בבית לבד ההורים טסו לשבועים!!

עשיתי מסיבה,בחורות,פורנו חחחח למחרת עוד מסיבה אם נערת ליווי  ;D  ;D

הם הזמינו מה איכת לי חחחחח (החברים)

כמובן כל יום פיצה קולה וואלה היה טוב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...