תעזרו לי למצוא פיתרון קירור - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי למצוא פיתרון קירור

limp

Recommended Posts

יש לי 4 2.8 של PRESCOTT כן אני יודע שהם חמים :/

512

עכשיו יש לי אפשר לומר 4 מאווררים אחד על המעבד שאמרו לי שהוא די חזק (וגם שומעים כמה שהוא חזק)

2 מאוררים רגילים ואחד סתם על המארז נורא נורא נורא חלש כזה בשבילי היופי בעיקר

עכשיו אני משתגע מהרעש כי המעבד מתחם ויש עומס אז

מה שאני מבקש וזה די דחוף שתתנו לי פיתרון ובבקשה בלי הבדברים המקוריים קרח יבש וכאלה או צינורות מים והאל יודע מה

אני רוצה משו שאפילו אני אוכל להרכיב לא משו מסובך לא מסוכן אני מתכוון למאוור אני רוצה שתמליצו

לי על מאוורר שגם מאוד שקט כדי שלא יעשה לי כאב ראש ושאני אוכל לישון עם המחשב באותו חדר

וגם שיקרר מצויין הכסף אני מוכן להשקיע בערך 500 שקל והבנתי שזה יותר מהממוצע לקירור כך שלא אמורה להיות בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטמפ שלך עכשיו במנוחה ובעבודה

איזה יש לך על המעבד הרגיל של INTEL?

כמה מאוררי מארז יש לך (לא כולל מאורר של המעבד ושל הספק)

מאורר שמתמודד טוב עם החום של הפרסקוט זה ה סיילנט טאורר, הוא עולה אך ורק 180 שקל

אבל החסרון המשמעותי שלו זה המימדים, הוא נורא גדול ומגושם

אם תחזק אותו טוב טוב ללוח (אתה מחבר אותו משני הצדדים) ואם תחזק את החיבורים בין הלוח והמארז (תמלא את כל מקומות הברגים אל תחסיר אפילו אחד)

אז הכובד של ההיטסינק לא יצור שום בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אנשים אני NOOB איך שאומרים בקטע הזה

הטכנאי שהרכיב לי הוא חבר טוב של ההורים שלי והוא לא רימה אתנו דווקא עשה מלא הנחות

קיצר הוא כנראה לא הכי מתמצא כי שאלתי אותו והוא אמר שיש לנו על עמבד עצמו מאוורר מאוד חזק אל תתפסו אותי במילה משו כמו 0.8 אמפר משו כזה

ממש אין מושג אבל משו כזה זכור לי הוא אמר שזה מאוורר מאוד חזק שפועל כאילו העוצמה תלוי בעומס

יש לי מאווררים ממש רגילים אחד מכניס אחד מוציא אחד על המעבד ואחד על המארז שהוא ממש ממש סופר חלש כמו שאמרתי

טמפרטורות נורמאליות תחשוב שקניתם מארז בינוני וקיבלתם את המאווררים שמקבלים בלי תוספת כך זה

יש שתומך ב OC עד 3.2 לא הרבה אבל שווה לנצל :) אז אני רוצה מה2.8 שלי לעשות 3.1 משו כזה ושהטמפרטורה תהיה טובה קרירה :) ורעש שכמעט לא ישמעו כמו שאמרתי תקציב 500 שקל פחות או יותר בלי משו מסובך

שוב תזכרו שאני NOOB אז בבקשה תגידו רק דגם ומה מאפיין ושימו לב שיהיה מקרר טוב ושקט מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

in your dreams.

יש לך פרסקוט... אל תיגע בכלל באוברקלוקינג

אם הטמפרטורות שלך טובות והוא שם מאורר טוב על המעבד אתה מסודר

זרימת אוויר בסיסית והכל בסדר אתה יכול לחיות ככה..

ושוב אני מדגיש, יש לך פרסקוט תתרחק מאוברקלוקינג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זלמן 7000CU מעולה , שקט בכל ביצועים טובים, סינק פנומנאלי. אם אתה מפחד מהמשקל יש גם את גרסת הAL-CU מעולה טובה פחות ב2-3 מעלות אבל שוקלת הרבה פחות (445גרם לעומת הCU 773)

או סיילנט טוואר, אישית אני לא ממליץ לטעמי גדול ומסובל מדי, ומה שגם הוא דורש פירוק של הלוח מה שפותח התרד אמר שהוא לא מתעסק יותר מדי ככה שגם הסיילנט טוואר לא אופציה.

כמו כן כמובן שאתה יכול לשים SP94+Enermax 92 mm fan אבל זה מצריך פירוק של הלוח ואתה אומר שאתה לא רוצה משהו קשה מדי, במידה והמצב הוא אכן כזה ואין לך אפשרות לפרק את הלוח קנה את הזלמן אתה לא תצטער.

תתחדש!  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם

לא רמית שהוא שם מאוורר טוב זה מאוורר שמגיע עם המעבד...נו רגיל

הטרנאי פשוט אמר שהוא חזק

כל הקטע שאני רוצה שיהיה יותר חזק וממש שקט אז הזלמן הזה הוא ממש שרט? שומעים אותו?

או שהוא ממש שקט? כי זה ממש חשוב הוא נמצא בחדר שאני ישן בו וגם אין לי כח לשמוע שעות את הזימזום שלו זה ממש מטריף

אז הזלמן ההוא הקל AL CU יעשה את העבודה טוב?

ולמה קטן מ2.8 ל3 זה יותר מדי?

אם אני קונה טוב כמו ה AL CU מה יכול לקרות? זה לא אובר קלוק גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשולב לא כזה קל.. הוא פשוט יותר קל מהנחושת מלאה

בכל מקרה בין 2.8 ל 3.0 לא תרגיש הבדל ביצועים, וגם הנקודות בבנצ'מרק לא יעלו בצורה משמעותית

לאומת זאת אני מאמין שהטמפ כן תעלה, ובמקרה שלך אתה לא יכול להרשות את זה

הזלמן וגם הסיילנט טאוור שקטים ומקררים טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני אלך בכיוון של הזלמן הזה

יש לכם אולי חנות להמליץ לי? או בן אדם שירכיב לי? טכנאי או שמרכיבים בחנות?

קיצר יש לכם חנות שמרכיבים שם ושהיא זולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חנות מוכרת , פנדה, זיג-זאג, PCH.

או כל חנות אחרת שיש לה אותו במלאי.

ובקשר לרמת הרעש של הזלמן הוא שקט כל כך שאתה בקושי תשמע אותו עד כדי כך שתחשוב שהוא לא פועל על מהירות 1250 נראה לי הוא עושה 20DB ועל 2500RPM הוא עושה 25DB שזה ממש אפסי ובקושי נשמע לאוזן.

הנה ביקרות על הגרסה המשולבת:

http://www.3dgameman.com/vr/sharkacorp/zalman_7000a_alcu/video_review.html

הנה עוד אחת על גרסת הנחושת המלאה:

http://www.3dgameman.com/vr/silicon_acoustics/cnps7000cu_alcu/video_review.html

מומלץ להוריד אותן ולראות וגם הוא מראה איך להרכיב והוא מפעיל את המאורר על הדרך תשמע את רמת הרעש הנמוכה מאוד.

המשולב לא כזה קל.. הוא פשוט יותר קל מהנחושת מלאה

בכל מקרה בין 2.8 ל 3.0 לא תרגיש הבדל ביצועים, וגם הנקודות בבנצ'מרק לא יעלו בצורה משמעותית

לאומת זאת אני מאמין שהטמפ כן תעלה, ובמקרה שלך אתה לא יכול להרשות את זה

הזלמן וגם הסיילנט טאוור שקטים ומקררים טוב.

המשולב נחשב לקל מאוד אפילו 445 גרם שזה ממש קצת לפי המשקל המומלץ לאינטל הוא 450 גרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ל KSP יש אותו (אני לא בטוח שיש להם את המשולב במלאי, תתקשר לשאול) ובמעבדה (בחיפה בכל אופן) מאוד נחמדים אני לא חושב שיהיה להם בעיה להרכיב לך אותו 2 דקות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...