פרשת פריצקי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרשת פריצקי

FARKASH7

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור שזה קשור לדת........ מי אמר שלא?

אתה אומר "נבואות"........ אם נכנסת לאתר ראית שם איזה 20 ומשהו קטעים כאלו......... מעדנים בכל העולם מסכימים עם זה וגם אוניברסטאות ונראה לי שכולם מבינים יותר ממך.................................... אז ששששששש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אין לי כוח להתחיל לרדת עלייך בחיים שלך על תגיד לי שש בסדר אני לא חבר שלך או משהו אז תדבר כמו בנאדם ולא כמו איזה ילד בן 6 שאוהב לשחק אותה מאחורי המחשב שלו.

אתה יודע שרוב המדענים תומכים בטענה שמוצא האדם הוא מהקוף אז הם בטוח צודקים אלוהים לא ברא את האדם זה לפחות לפי מה שאתה אומר שמה שהמדע תומך בו הוא נכון ותאמין לי שלתאוריה של מוצא האדם מהקוף יש הרבה יותר תומכים בקהילה המדעית מאשר לצופן התנ"ך ואני לא יסיים את המשפט שלי ב "שששש" אני יתן לך לסיים אותו איך תגיב לדברים שהצגתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת זאת רק טענה.................................................................

טוב יאללה מיצינו זה לא המקום לדון בזה..... תחשוב מה שבא לך אני אחשוב מה שבא לי

וסליחה שסיימתי את המשפט בשששששש לא היה במקום טופי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת טענה הרבה יותר חזקה מאשר הטענה שצופן התנ"ך הוא דבר הגיוני ותידע לך שלא כול מה שהמדע תומך בו הוא נכון כי לתאוריות שונות נמצאים הסברים שונים ותאוריות שונות נפסלות במהלך השנים, כדי להוכיח תאוריה אתה צריך להשקחיע הרבה זמן ולמצוא הרבה טענות אבל כדי לשלול תאוריה מספיקה דוגמא אחת.

ותידע לך שאם כולם אומרים משהו ורק אתה אומר משהו אחר זה לא אומר שאתה טועה קח את גלילאו לדוגמא הוא אמר שכדור הארץ מקיף את השמש ולא להפך כולם טענו אחרת ובסוף הוא צדק אני לא אומר שאני גלילאו אבל אני רק אומר לך שלא תמיד הצדק הולך עם הרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה שולל את עצמך כי אתה אומר שהרוב איתך ושהרוב לא תמיד צודק אזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז......... :-X :-X

הנה ציטוט של רוברט ג' אומן אחד המתמטיקאים המפורסמים ביותר בעולם וחבר באקדמיה למדעים של ארה"ב......

"מבחינה סטטיסטית זהו הרבה מעבר לנדרש בדרך כלל. אמות המידה המחימרות ביותר שהוחלו אי פעם הן בין 1ל1000. התוצאות של ריפס (פרופסור אליה ריפס העומד בראש החוקרים את הצפון שבתורה) משמעותיות לפחות ברמה של 1 ל100,000. פשוט לא רואים תוצאות כאלה בניסויים מדעיים רגילים. הצופן התנכ"י הוא פשוט עובדה."

יש לי את התוכנה שאתה רושם משהו וזה מחפשת לך בדילוגים את זה בתורה ואני מחפש לינק ולא מצאתי אבל אם אני אמצא אני אפרסם.......

אהההה ומצאו שסטטיסטית ההסתברות שתא DNA אחד (כשיש מיליארדים רק בגוף של בן אדם אחד) מפיצוצים (כלומר המפץ הגדול) היא

0.0000000000000000000000000000000000000000000000001 (כלומר 51 אפסים)

זה אותה הסתברות בערך כמו שסופת הוריקן תעבור מעל מגרש גרוטאות ותיצור מהחלקים בואינג 747 (ג'מבו)

אבל ביקשתי שלא נגרור את הדיון עוד ועוד אבל אם אתה מתעקש אין לי בעיה

קח לינק שיסביר לך מה זה בדיוק וגם יוכיח :

http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=124720&sid=16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת את הנקודה שלי אתה אמרת שבגלל שהרבה מדענים אמרו משהו ואני אמרתי משהו אחר אז בטוח שאני טועה והם צודקים אז נתתי לך דוגמא שבא דעת הרוב לא תמיד צודקת.

בקשר לכתבה שהבאת באמת קראת אותה או שסתם מצאת אותה ולא הסתכלת בכתבה רשום במפורש את הדברים הבאים:

"מתמטיקאים שחקרו את הנושא גילו שבכל טקסט ארוך דיו, גם אם הוא נכתב בידי אדם, יש הסתברות גבוהה ל"הודעות" מהסוג הזה. עם קצת מרווח לפרשנות, ועם קצת בורות של הקהל במתמטיקה, ניתן להפיק ניסים ונפלאות"-זה אומר שבגלל שהטקסט הוא ארוך ועשיר יש הרבה צירופי מקרים שאתה קורא להם "הצופן התנכי" לפי הכתבה המתמטיקאי המהולל שתיארת קודם הוא סתם בור..

"דרוזנין, מצידו, הודיע שכשמבקריו יצליחו למצוא הודעה על רצח של ראש-ממשלה בספר "מובי דיק" הוא יאמין להם. המתמטיקאי ברנדן מקיי (McKay) נענה לאתגר ומצא במובי דיק רמזים לא רק לרצח רבין, אלא גם לרציחתם של גאנדי, טרוצקי, מרטין לות'ר קינג, ג'ון קנדי, לינקולן, ועוד כמה מנהיגים חשובים. את תגובתו של דרוזנין לגילויים לא ניתן היה להשיג מאז."- לא יודע מה איתך אני מאמין בלוויתן הלבן ממובי דיק אני סוגד לו

כפי שאתה רואה כול הצופן התנכי הוא בעצם המצאה שלנו בני האדם זה לא מילים שכתובות שחור על גבי לבן וגם לא צופן קבוע אם נגיד היו אומרים לי שאם תקפוץ שלוש אותיות לאורך כול הספר תגלה את העתיד הייתי מאמין אבל בקטע הזה תקפוץ 6 אותיות בקטע הזה 9 באלכסון ימינה בקטע הזה שתיים אחורה זה כבר הופך ךשטות במיץ תראה את הסרט נפלאות התבונה תראה מה קורה שמדען חכם משתגע וחושב שכול העיתונים מלאים בצפנים סובייטים הוא באמת מוצא עשרות "מסרים סובייטים" בעיתונים הבעיה שהם סתם צירופי מקרים והוא סתם משוגע.

הבאת כתבה ששוללת את הצופן התנכי נראה לי שראית את התמונה עם מגדלי התאומים וחשבת שמצאת את מה שישכנע אותי אבל בעצם מצאת את האמת על הצופן התנכי(זה גם שם הכתבה) ואני מציע לך לקרוא אותה מאוד חשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא לא למצוא דברים בדילוגים לאורך כל הספר אלא לאורך קטעים קצרים של פרק מקסימום ובכל הצפנים שמצאו אין שום דבר באורך של פרק שלם...

וגם המלל הכללי צריך להיות קשור למה שמוצאים בדילוגים........... למשל בספר בראשית פרק ב' כתוב "ויטע ה' אלהים גן בעדן. ויצח ה' אלהים מן האדמה כל עץ נחמד למראה וטוב למאכל."

בין הקטע בראשית ב' ז' לבראשית ג' ג' מצאו בדלוגי אותיות שווים שמות של 26 עצים שונים.

חיטה, שעורה, גפן, תאנה, רמון, זית, תמר, שקד, ערמן, בטן, לוז, הדר, סנה, אלון, אלה, ארז, אטד, אשל, ערבה, קדה, אהלים, גפר, שטה, עבת, ענב ולבנה.

אם אתה מוצא לי כל ספר בעולם שנותן לי קטע שכתוב בו משהו ואני מוצא בדילוגים 26 מילים שונות הקשורות ישירות לאותו קטע אני נותן לך מה שאתה רוצה בעולם............

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"דרוזנין, מצידו, הודיע שכשמבקריו יצליחו למצוא הודעה על רצח של ראש-ממשלה בספר "מובי דיק" הוא יאמין להם. המתמטיקאי ברנדן מקיי (McKay) נענה לאתגר ומצא במובי דיק רמזים לא רק לרצח רבין, אלא גם לרציחתם של גאנדי, טרוצקי, מרטין לות'ר קינג, ג'ון קנדי, לינקולן, ועוד כמה מנהיגים חשובים. את תגובתו של דרוזנין לגילויים לא ניתן היה להשיג מאז".

בדיוק אותו סיפור תאמין לי שאם הייתי מתמטיקאי דגול והיה בידי את הציוד הנכון(מחשב חזק) ואת התוכנות הנכונות הייתי מוצא לך את זה אתה אמרת בהתחלה שמדענים תומכים "בצופן הנכי" וטוענים שהוא עובדה הבאת בעצמך כתבה ששוללת את הטענה הזאת ומראה שמדענים טוענים שהכול שאלה של אורך הקטע והם גםפ מצאו בספרים אחרים צפנים.

עכשיו אתה מביא לי צירוף מקרים חדש ואני יגיד לך זה הכול צירופי מקרים אני לא יכול לשכנע אותך כי אתה חונכת על היסודות האלה במשך כמה שנים טובות אני רק יכול להגיד לך מה אני חושב מה הקהילה המדעית חושבת ושוב בבקשה ממך לך לבלוקבסטר ותשכיר את הסרט נפלאות התבונה תראה בדיוק את התופעה של "צפנים" בקטעים כתובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאתה מכיר אותי? אני איזה ארבע חודשים דתי ולפני זה הייתי אוכל לחם בפסח ובשר וחלב אם התחשק לי

טוב אני ביקשתי ממך פעמים שלא נמשיך כי אפחד לא ישתכנע וזה לא המקום ואין לי יותר כח להמשיך ויש לי עוד הרבה כאלה להראות לך......

מתי שיקרה משהו שכתוב שיקרה בעתיד והוא יקרה אולי אז תאמין......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...