נעצר ברגותי - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נעצר ברגותי

LermanIsUberCool

Recommended Posts

אז רגע

אתה טוען בעצם

שהסכם שלום שמבוסס על הדברים שאני הצעתי, שמקובל על הפלסטינאים, שמקובל על גוש שלום... מקובל עליך?!

אתה בטוח שהאינקויזיציה תשתוק לך על זה?

אתה זה ששולל להם את הזכות לחיות באימפריאליזם טהור.

"דרך אגב את הדרך שלכם אף פעם לא ניסו מכיוון שמה שאתה לא מבין הוא שמדינה פלסטינית היא רק שלב ראשון ב"פתרון הסופי" שמצאו הפלסטינאים לבעיית הישראלים. "

אמרת שברק ניסה

אז רגע

ניסה לא ניסה? משהו פה משונה...

זה ברור שהפלסטינאים לא ינצחו אותנו באף מלחמה, גם אם כל הצבא של יהיה בבית שלי... אין להם את האמצעים ללחימה כזו.

היוזמה הסעודית יכולה לבוא נהדר בשילוב עם צירוף לנאט"ו - דבר שיכול אפילו לגרום לשלום עולמי.

הכפפה אצלנו עכשיו

אנחנו רק צריכים להרים אותה, כי ברור שעראפת במצבו לא יכול להרים אף כפפה... הבחור השתגע קצת.. אבל עדיין מוכן לשלום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ולך UDICOOL

אם תצליח להסביר לי מה הקשר

אני שם תמונת עירום שלי בחתימה.

רחם עלינו ושים תמונה של הבחורה שבפרופיל המשתמש שלך, בסדר? :lol:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: מאותגרת שכלית. היטלר רצח יהודים סתם. הוא אומר שצריך להרוג את המנהיגים בפלסטינים, שהם מחבלים כולם.

גם כשיש לך סיבה - משכנעת ככל שתהיה - רצח הוא רצח וטרנספורט זה טרנספורט.

כולל הגנה עצמית?

להרוג אויב שנלחם מולך = הגנה עצמית

לגזור על עם שלם או קבוצה מסויימת מוות או טרנספורט = רצח.

כך פעלו הנאצים. היטלר פעל להשמדת היהודים (צוענים, פולנים, קתולים, מפגרים והומוסקסואלים) מסיבות שלדעתו הצדיקו את המעשה.

הם היו לדבריו "הסרטן של האומה". הוא נלחם לקיום הגזע הארי ע"י השמדת אלמנטים מרעילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע

אתה טוען בעצם

שהסכם שלום שמבוסס על הדברים שאני הצעתי, שמקובל על הפלסטינאים, שמקובל על גוש שלום... מקובל עליך?!

אתה בטוח שהאינקויזיציה תשתוק לך על זה?

אתה זה ששולל להם את הזכות לחיות באימפריאליזם טהור.

"דרך אגב את הדרך שלכם אף פעם לא ניסו מכיוון שמה שאתה לא מבין הוא שמדינה פלסטינית היא רק שלב ראשון ב"פתרון הסופי" שמצאו הפלסטינאים לבעיית הישראלים. "

אמרת שברק ניסה

אז רגע

ניסה לא ניסה? משהו פה משונה...

זה ברור שהפלסטינאים לא ינצחו אותנו באף מלחמה, גם אם כל הצבא של יהיה בבית שלי... אין להם את האמצעים ללחימה כזו.

היוזמה הסעודית יכולה לבוא נהדר בשילוב עם צירוף לנאט"ו - דבר שיכול אפילו לגרום לשלום עולמי.

הכפפה אצלנו עכשיו

אנחנו רק צריכים להרים אותה, כי ברור שעראפת במצבו לא יכול להרים אף כפפה... הבחור השתגע קצת.. אבל עדיין מוכן לשלום הזה.

מה לכל הרוחות ניסית לומר בהודעה המבולבלת הזאת?

אבל בכל זאת אני אענה : כן הייתי מסכים לפתרון המקובל על הפלסטינאים אם הפתרון הזה היה מקובל עליהם , אבל כנרה שלא והם רוצים גם את תל-אביב וחיפה.

בנוגע להערה (העוד יותר מבולבלת שלך) - כן ברק ניסה (הי אופטימי , חשב אולי נגיע לשלום) אבל כמה שהוא נתן יותר כך זה התפוצץ לנו בפנים יותר. ההצעות של ברק שהתחילו להתקרב למה שאתה מציע הם אלו שחשפו את פניהם האמיתיים של ער]פאת וחבריו.

תבין - אתה לא מסוגל לתת להם את גבולות 67 כאשר פניהם פונות בכלל לגבולות 48

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) יש עמים שהפסידו מלחמות שחרור. הדרום האמריקאי, איזורים בסין וכו'.

ב) אני לא שונא ערבים. אני לא שונא פלסטינים. אני מאמין שיש תקווה לשלום, אבל לא עם המשטר הנוכחי. צריך לחסל את החמאס, הג'יהאד, התנזים והרשות בהנהגתה הנועחית, והעלות משטר תקין, הגון ושהאינטרס שלו הוא רווחת העם הפלסטיני. אז אני אתמוך בשלום.

ג) על מה מוכנים הפלסטינים לוותר למען השלום? אנחנו צריכים לוותר על הכל, והם לא צריכים להתפשר על כלום? לא סביר במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד אחד

גריי

"אבל בכל זאת אני אענה : כן הייתי מסכים לפתרון המקובל על הפלסטינאים אם הפתרון הזה היה מקובל עליהם , אבל כנרה שלא והם רוצים גם את תל-אביב וחיפה"

לא הם לא

זה הסכם שמקובל על כולם

אבל ממש על כולם.

ברק לא הסכים לו

ברק לא הסכים לפינוי של יותר מ20% מההתנחלויות, ומשהו מבולבל מאוד בקשר לירושלים.

לרמן

הדרום האמריקאי לא נלחם לעצמאותו.

טיבט לא נלחמו, למען האמת, הטיבטים מעולם לא הפסידו במלחמה.

הונג קונג לא נלחמו.

ב) אז ההסכם שלי מקובל עליך?

ג) על מה מוכנים? הם הסכימו למו"מ על מדינה בתחומי הקו הירוק, זה כבר 76% מהמדינה (אל תשכח את תוכנית החלוקה).. אין להם יותר מזה מה לוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שיש לפנות את חלק מההתנחלויות, אבל חלקן חייבות להשאר. אבל כרגע, אין תקווה לשלום כל עוד עראפאת + כנופית הכלבים רודפי הבצע שלו שולטים בעם הפלסטיני, והחמאס\חיזבאללה\גיהאד קיימים. חייבים לחסל את הטרור, ואת הרשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בזבל, בגלל שבגלל המצב, שאנחנו פוגעים בחיים התקינים של אזרחים שם, (אני לא אומר שאנחנו לא צריכים לעשות את זה,

לכל דבר יש מחיר) יש יותר ויוצר שונאי .

ועכשיו גם מי שרצה שלום, פחות רוצה שלום.

תבינו, זה אשמתם, אבל מבחינת "איכות החיים" שלהם, היא נמוכה ביותר.

ואני מבין את התסכול שלהם. (של האזרחים התמימים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד אחד

גריי

"אבל בכל זאת אני אענה : כן הייתי מסכים לפתרון המקובל על הפלסטינאים אם הפתרון הזה היה מקובל עליהם , אבל כנרה שלא והם רוצים גם את תל-אביב וחיפה"

לא הם לא

זה הסכם שמקובל על כולם

אבל ממש על כולם.

ברק לא הסכים לו

ברק לא הסכים לפינוי של יותר מ20% מההתנחלויות, ומשהו מבולבל מאוד בקשר לירושלים.

לרמן

הדרום האמריקאי לא נלחם לעצמאותו.

טיבט לא נלחמו, למען האמת, הטיבטים מעולם לא הפסידו במלחמה.

הונג קונג לא נלחמו.

ב) אז ההסכם שלי מקובל עליך?

ג) על מה מוכנים? הם הסכימו למו"מ על מדינה בתחומי הקו הירוק, זה כבר 76% מהמדינה (אל תשכח את תוכנית החלוקה).. אין להם יותר מזה מה לוותר.

תגיד לי האם דברת אי פעם עם פלסטינאי שאתה אומר שהם לא רוצים את תל-אביב וירושלים?

אז הרשה לי להזכיר לך שהפלסטינאים דורשים את זכות השיבה שעבורי זה כמו לדרוש את תל-אביב וחיפה.

תאמין לי שאם ההסכם היה מקובל על כולם אז לא היתה האינתיפדה ולא היה הוויכוח המטופש הזה.

ומעבר לזאת השאלה היא לא הסכם או לא הסכם או מה ניתן בהסכם השאלה היא מה הלאה?

אז ניתן להם את השטחים, זה יבטיח לנו בטחון? זה יבטיח לנו שלום?

מההסטוריה אני מסוגל להסיק רק דבר אחד - אסור לנו לסמוך עליהם שיתנו לנו שקט , אנחנו צריכים לסמוך רק על עצמנו!

לכן הסכם כיום הוא לא רלוונטי כי הערבים עדיין לא התבגרו , הם עדיין לא רואים בנו עם עם זכות לחיות בא"י.

הסכם יגיע.. כאשר הם יכירו בלגיטימיות שלנו לחיות בארץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכות השיבה

דיברתי על זה בפורום כבר מספיק פעמים.

ההסכם של גוש שלום אומר לתת להם את הבתים שמהם פינינו מתנחלים

כאילו

בתים עם תשתית והכל

בתור פיצוי על כל העסק.

והסהכם? מה הוא יתן לנו?

קודם כל

הסכם שלום עם מדינה. הכרה אירופית כלכלית, אולי אפילו צירוף לאיחודים.

כשמדינה מפרה הסכם שלום אפשר לבצע דברים שאי אפשר לבצע כאשר "חוזה" נפרץ עם אוטונומיה.

אתה מדבר כמו אלה שדיברו לפני ההסכם שלום עם מצרים. מתוך תחושת בטן ולא מתוך חיים במציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...