חוסר הדמוקרטיה במדינה או הדיקטטוריה של בג"ץ - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוסר הדמוקרטיה במדינה או הדיקטטוריה של בג"ץ

Rule The Pc

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואלה אתה צודק שמה שמרגיז זה עוטף ירושלים כי אני גר בירושלים ממש קרוב לאיפה שרוצים לבנות את הגדר ובלי שהיא תבנה אי אפשר לדעת מה יקרה כי יש אצלנו חדירת ערבים כל שישי בערב..... הם רק גונבים אבל איא אפשר לדעת מה יהיה

ומה היית אומר לולא לא היית כה בר מזל והיית נולד בצדה השני של הגדר, שלמען בנייתה המדינה השכנה הפקיעה את כל האדמה של ההורים שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל אם הייתי ערבי או אם הייתי פשוט נולד במקום יותר קרוב לשטחים?

בעיקרון אני חושב שהגדר אפילו צריכה להיות עוד יותר קרוב לירדן ולגדר למעשה את הכפרים הערבים ולא היהודים......... המחבלים לא יוצאים מהישובים היהודים אלא מהערבים.....

ובג"ץ הביא תוואי אחר לגדר שהוא יותר קרוב לישובים......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תכניס עוד כפר עריבה לשטחי המדינה רק תגדיל את אחת הבעיות הגדולות של המדינה אם לא הגדולה שבהם והיא ערכיי שמתרבים בקצב לא יאומן בתוך 50 שנה הם יהיה פה רוב לכן אתה צריך להוציא כל כפר שאתה יכול מהמדינה ולפתור את הסכסוך עם הפלסטינאים מהר כדי שיהיה סיכוי "להעיף" אותם מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הבעיה שיש הרבה פלצנים באירופה שמתחילים לבלבל לנו במוח על איך לבנות גדר ולאיזה מטרות למרות שהמדינות האלה לא מבינות כלום במצב שלנו שילחו והתלוננו על פוטין שמחסל טרוריסטים כמו מטורף ומתנהג לצ'צ'נים כמו לזבל אני רוצה לראות בלגי מזו**ן אחד או צרפתי מזו**ן אחד אומר לו משהו כולם חרות חוץ מהמריקאים שכרגע אפשר לסמוך עליהם נקווה שהיתילו ווטו.

איך הגעת לזה?

מה שאני אומר זה שהגדר תעבור ליד הכפרים הערבים ולא ליד הישובים היהודים

איך הגעתי לזה? תחשוב כמה ערבים היו פה לאחר שמדינת הוקמה אני מדבר בתוך המדינה אזרחי המדינה או כמו שהם מוכרים ערביי אני לא חושב שהיו יותר מ200 אלף ה200 אלף האלה הפכו למיליון וחצי תוך 50 שנה אז תחשוב למה המיליון וחצי יהפכו תוך 50 שנה ותקבל רוב ערבי מחורבן בארץ שרק הצבא אם בכלל יוכל לעצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד על מה אתה מדבר ערביי חיים בתוך המדינה בתוך תחומי הקו הירוק לא מחוץ להם לא ביהודה ושומרון ולא בעזה אלה בתוך המדינה מה הקשר בין הגדל אליהם וכול כפר ערבי שאתה מגדר נכנס כביכול לתוך תחומי השליטה שלנו לתוך המדינה כך שאתה רק מוסיף לנו ערבים, הגדר צריכה להבנות על הקו הירוק שהוא הגבול הבין לאומי שמוכר על ידי האו"ם ועל ידי כול מדינות העולם אם הוא היה נבנה עליו איש לא היה מתלונן אבל המדינה מכניסה שטחים ערביים בתוך הגדר וזו הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule The , יש לך בעייה רצינית בהבנה.

אתה אומר שבג"ץ עושה מה בראש שלו לגמרי וכולם שם שמאלנים אז תמיד דופקים אותך. אתה לא מבין שבג"ץ זה כמו בית משפט, וכבית משפט הוא צריך לפסוק לפי חוקים? הכנסת חוקקה חוקים, חלק מהם חוקי יסוד. בג"ץ פוסק לפי חוקי היסוד וחוקים קיימים, וגם לפי רוח המדינה (יהודית + דמוקרטית). אז אתה מבין שאם מפלגה פונה לבג"ץ בגלל שלא נותנים לה להשתתף בבחירות ובג"ץ דוחה אותם, הוא עושה את זה לא בגלל שהוא לא אוהב את המפלגה אלא בגלל שהשתתפותה סותרת את החוק שאומר שאסור שמצע המפלגה יהיה גזעני ומסית לגזענות.

בקשר להרכב השופטים. הרכב השופטים הוא שמאלני בגלל שהוא לא מייצג מדגם מהעם אלא הוא הרכב של אנשים שנבחר ע"י ועדה. הועדה בוחרת מועמדים מתאימים לא לפי דעתם הפוליטית אלא לפי הכישורים שלהם. הועדה הזאת מורכבת ממספר חברים, כשהמיעוט מהם הוא מהכנסת, כדי שלא תהיה שם השפעה פוליטית. זה כמו שאני אגיד (ואני מקווה שאני צודק בקטע הזה, כי אני לא מבין כלום בכדורגל) שזה לא בסדר שרוב שחקני נבחרת ימנים, אבל מה לעשות, רוב שחקני הכדורגל ימנים...

בקשר לגוף שיבקר את בג"ץ... אני חושב שצריך להיות גוף שייבקר את הממשלה. לא יכול להיות כזה דבר שהיא תעשה מה שבראש שלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...