חוסר הדמוקרטיה במדינה או הדיקטטוריה של בג"ץ - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוסר הדמוקרטיה במדינה או הדיקטטוריה של בג"ץ

Rule The Pc

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיקרא את התגובה שלי למעלה שוב זה קצת יפרט לך מי אלו חברי הכנסת אישית אני לא מוכן שאחמד טיבי יהיה מעורב איכשהו בהחלטה אם לחסל את מחבל X או לא ועוד דברים שכתבתי למטה.

הרשות השופטת בארץ בשונה מהרשות המחוקקת(כנסת) והממשלה מתפקדת יחסית טוב מאוד אתה לא רואה פשרות שחיתות של שופטים ודברים כאלה המערכת עובדת טוב ובאופן תקין אם יש משהו שצריך לתקן במדינה הזאת זה את ריבוי המפלגות ואת האנשים שיושבים בכנסת זה הדבר היחיד שצריך לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כן יוצא להם משהו!

הדוגמא הכי טובה היא עדנה ארבל שהגישה כתב אישום נגד שרון רק כי הא שמלאנית

אם אין לה בעיה לעשות את זה אין לה בעיה להחליט לעצור כל החלטה של הממשלה.......

בג"ץ גם אינטרסנטים ויש להם שיקוליים פוליטיים שאולי לא משפיעים עליהם ישירות אבל גם לה םיש דעות פוליטיות והם לא סתם שעושים צדק.....

homer_doh.gif

בסדר, כולם שמאלנים והם מחפשים את שרון. הוא לא מושחט, בכלל לא, לא הוא ולא הבנים שלו לא קיבלו שוחד, כולם נשמות טהורות, התגלמות גולדה מאיר ממש, ועדנה ארבל סתם מחפשת אותם כי היא שמאלנית ועובדת שטן.

(אתם מבינים שאני צינית, נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למצוא על כל אחד משהו.......... גם עדנה ארבל מושחתת וגם שרון וגם פריצקי וגם אלי ישי

לא נגמרו לי המילים ואני עדיין חושב שאני צודק

פשוט הבנתי אפחד לא הולך להשתכנע פה אז אין לי כח להמשיך בדיון שאין לו טעם......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שאני מכיר שהלך למשפט על תביעה קטנה אמר שהשופט היה דפוק

וזה איזה 5 אנשים......

וגם המשוב של עורכי הדין נתן לשופטים ציון כאילו הם למדו משפטים בג'נין.......... אין מה לעשות תודו שהרשות השופטת היא גרועה בדיוק כמו הכנסת והממשלה

רק שעליה לא עושים כתבות בעמוד הראשון כי אין מה לעשות נגד זה וזה לא מוכר עיתונים.......................................................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, מה הנקודה שלך? שצריך לבטל את בג"צ?

לפי זה אני לאדע אם קראת מה שכתבתי......... אמרתי אלף פעם שצריך רק עוד רשות שתבדוק אם בג"ץ מחליט דברים טובים למדינה.....

הממשלה זה לא יכול להיות כי בג"ץ מפקח עליהם אז זה לא אובייקטיבי שהממשלה שתפקח על החלטות שנוגעות לה

אז הכנסת צריכה פשוט לקפח על החלטות של בג"ץ הנוגעות לממשלה.....

סתם שאלה החמישה אנשים האלה שאתה מכיר הפסידו במשפט כי זה פרט מאוד חשוב?

לאדע על כולם אבל שתיים יצאו בפשרה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הכנסת צריכה פשוט לקפח על החלטות של בג"ץ הנוגעות לממשלה.....

בג"צ קיים כדי לפקח על הממשלה ועל הכנסת, היפוך סדר הדברים יהפוך את בג"צ לבלתי רלוונטי וימנע מאזרחי את האפשרות להגן על זכויותיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם זה שבג"ץ לא נותן לממשלה לבצע שום דבר?

אז בג"ץ לא רק מגן על הזכויות הוא גם לא מאפשר לממשלה לעשות משהו

איך בדיוק הוא מפקח על הכנסת? לא זוכר לי שהוא דחה איזושהי הצעת חוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם זה שבג"ץ לא נותן לממשלה לבצע שום דבר?

תגיד, ברצינות, בן כמה אתה? יש לך ראיה מאוד מאוד צרה וילדותית של המערכת המדינית בישראל אם אתה כותב שטות שכזאת.

אם בג"צ אוסר על הממשלה לבצע צעד כלשהו, זה לא בגלל שהשופטים שמאלנים או כל דבר אידיוטי אחר שאתה בטח חושב עליו, זה בגלל שהצעד הזה - לדוגמא, עוטף ירושלים - פוגע בזכויות האדם והאזרח של אזרחי מדינת ישראל. אני כבר לא מדבר על הפלשתינים (שם בג"צ גם מתערב, אבל במקרים נדירים יותר [למשל, אסר על ירי על מנת להרוג לעבר מיידי אבנים, נוהל שהצבא רצה להפעיל בשטחים]), אני מדבר על אזרחי המדינה שלך, שמשלמים מסים (מה שאתה לא עושה), שהממשלה באה ופוגעת בזכויות שלהם וברכוש שלהם. אני שמח שאתה רוצה להגן על אזרחי מפני מחבלים, אבל לעשות זאת במחיר של פגיעה חמורה בזכויותיהם של אותם אזרחים זו דרכה של מדינה פשיסטית, ולא הייתי רוצה לחשוב שאני חי במדינה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר תגיד על אילו דברים בג"ץ אסר ואני בטוח שאני שהסיבה לכך הייתה הגיונית אני לא מבין מה הבעיה שלך בלי בג"ץ המדינה הזאת תהפוך לסוריה בתוך שבוע, סוריה היא כביכול "דמוקרטיה" אבל בגלל שאין גוף שמגביל את הממשל הרוב תמיד מובטח אנשים "נעלמים" והממשלה עושה מה שהיא רוצה אתה רוצה שישראל תהפוך לסוריה?

אתה לא מבין על מה אתה מדבר גם האנשים האלה שהבאת שמתלוננים על שופטים אמרת ש5 התלוננו מתוכם אתה יודע ששתיים יצאו בפשרה תידע לך שפשרה יכולה להחשב אצל אדם כהפסד ותאמין לי לכול אחד שמפסיד יש טענות לשופט תראה קצת כדורגל תבין על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אתה צודק שמה שמרגיז זה עוטף ירושלים כי אני גר בירושלים ממש קרוב לאיפה שרוצים לבנות את הגדר ובלי שהיא תבנה אי אפשר לדעת מה יקרה כי יש אצלנו חדירת ערבים כל שישי בערב..... הם רק גונבים אבל איא אפשר לדעת מה יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...