מתח - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתח

sasha

Recommended Posts

שלום , אולי היו נושאים על זה אל מישהו מוכן לענות לי פעם אחת ויחידה מה זה נותן אם אני יעלה את המתח?

ראיתי את האפרשויות שלי בקשר למתח , ויכלתי להעביר רק מ2.0 ל2.1 ול2.2 אבל אנשים פה כותבים שהם על מתח של 1.7 , אז איך זה הגיוני? במיוחד שיש לי לוח AX63PRO שלא צריך להיות כל כך טוב (לפי מה שאני הבנתי כמה שיותר מתח זה יותר טוב)

האם עם יותר מתח אני יוכל להגיע לאוברקלוק יותר גבוה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מעביד את המעבד שלך במהירות גבוהה יותר הוא צורך יותר הספק ואז הכדי שהוא יעבוד באופן רציף ויציב !!!!

הוא צריך יותר מתח , כמה ? זו שאלה חשובה מאד - אני לא ממליץ לעבור את ה 2V זה כבר ממש גבוה לעומת 1.6 או 1.8.

מה ההגדרה של מתח - כמה אנרגיה תועבר לרכיב מהזרם של החשמל.

לכן יותר מתח אומר יותר אנרגיה וצריך שהמעבד יסתדר איתה ולא ישרף!

זה על חצי רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

לפנטיום 3 יש איזה 3 דורות נכון להיום . הראשונים היו בין 450 ל550 מגהרץ , עבדו ב2 וולט , ובאפיק של 100 מגהרץ . הדור השני היה מ 600 נראה לי ונמשך עד 1000 , שבאמצע הם עברו שינויי מתח למיניהם , בין 1.75 ל1.7 וולט , והתחילו לעבוד ב133 מגהרץ . דור שלישי זה מה שיש היום , ה0.13 , שעולים כמו אוטו שנת 2009 , ונראה לי שהצריכת מתח שלהם זהה לפנטיום 4 , שזה1.65 וולט , לגבי הפנטיום 4 אני לא בטוח , אז שמישהו יתקן אותי אם אני טועה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה , אוקי

תודה

עוד משהו , אם אני ארצה לשדרג לפנטיום 3 יותר מהיר למרות שאני לא יעשה את זה הלוחות שתמכו בפנטיום 3 שלי עכשיו יתמכו בפנטיום 3 החדש יותר?

ועוש אלה קטנה ברשותך , המתח שלי עכשיו הוא על 2.1 , יזיק אם אני יעלה אותו למקסימום שזה 2.2?

זה ישפיע איך שהוא על הכרטיס מסך והלוח?

(סליחה אם כמה מהשאלות היו שאלות מטומטמות , ני פשוט לא הבנתי את העניין של המתח עד היום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

ככה : לגבי השדרוג , תצטרך לשים מתאם למעבדים החדשים , שימיר את המתח מ2 וולט למתח יותר נמוך . וכן , סביר להניח שלאחר עדכון ביוס תוכל לשים יותר מהירים . אל תעלה את המתח ל2.2 וולט , כי זה לא יעזור לך בכלום , אתה לא עושה אוורקלוק ברמות כאלה שתצטרך להעלות את המתח .

לגבי המתח בכלליות : וזכרונות מורכבים מטרנזיסטורים , קטנים יותר , קטנים פחות , זה לא משנה . לכל טרנזיסטור יש מתח פריצה מסויים , שבו הוא מתחיל לעבוד , ויש לו תדר מסויים שלפי התדר הזה הוא עובד . סוגר מעגל , פותח מעגל . כאשר אתה עושה אוורקלוק למערכת , אתה מעלה את התדר המקור לטרנזיסטור , והרכיב לא מספיק להגיע בזמן הקבוע שיש לו למתח פריצה , כלומר , הוא לא מפסיק לקצר את עצמו . ברגע שאתה מגיע למצב הזה , אתה מעלה לו את המתח , והטרנזיסטור מגיע למתח שקבעת באותו פרק זמן , כלומר הקפיצות שלו לזמן מסויים גדולות יותר , ואתה פוסל את המצב שהמעבד או הזיכרון לא יפעלו . כמו כל דבר שצורך מתח וזרם , הם יוצרים חום . ככל שתעלה את המתח יותר , תצטרך יותר טוב . אם אתה לא הולך לעשות שינויי תדר דראסטיים , אל תגע בכלל במתח , זה סתם יחמם לך את כל העסק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפנטיום 3 יש איזה 3 דורות נכון להיום . הראשונים היו בין 450 ל550 מגהרץ , עבדו ב2 וולט , ובאפיק של 100 מגהרץ . הדור השני היה מ 600 נראה לי ונמשך עד 1000 , שבאמצע הם עברו שינויי מתח למיניהם , בין 1.75 ל1.7 וולט , והתחילו לעבוד ב133 מגהרץ . דור שלישי זה מה שיש היום , ה0.13 , שעולים כמו אוטו שנת 2009 , ונראה לי שהצריכת מתח שלהם זהה לפנטיום 4 , שזה1.65 וולט , לגבי הפנטיום 4 אני לא בטוח , אז שמישהו יתקן אותי אם אני טועה .

:nono:

1.5V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...