מתכונים לאייסקפה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתכונים לאייסקפה

hellyeahmofo

Recommended Posts

קח קרח, שים בבלנדר עד החצי ככה, מזוג על זה משו כמו חצי כוס של אבקת אייסקפה (הלטה או האייס הזה שמוכרים יתאים), שים חלב עד שיכסה כ 80% מגובה הקרח, וגרוס לך עד שתקבל ת'מרקם שאתה אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את מה שמאסטר נרגילה אמר, ונסה להוסיף לזה חופן פקאן סיני (פקאן קלוי ממותק)/ תמציות קוקוס/ קרמל ודברים אחרים שנראים לך מעניינים. אחד השילובים האהובים עליי הוא קוקוס ואננס (מקופסה, אם אין טרי), מה שיוצר אייס קפה בטעם פינה-קולדה.

מה לא לנסות: פירות כמו תות/ קיווי. זה יוצא מגעיל, מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תות זה סבבה, לא בתוך אייס קפה...

עם בננה, תמר ופקאן ניסיתי פעם ויצא לא רע. אבל רק אם שמים מעט מאוד בננות (משהו כמו חצי בננה לכוס אייס קפה), כי הטעם שלהן שולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את בבתי קפה את הברד קפה, זה מה זה סבבה, מומלץ בקור! כשעבדתי בבית-קפה הייתי שותה מלא מזה עד שמנהל התעצבן עליי וצרח שזה חומר יקר... :P שילך... לא משנה, זה נחמד (את האמת בבר הייתי עושים כאלה אייסקפה שלא הייתי צריך את הברד קפה הזה, עם גלידות, וליקרים - קפה/שוקולד ומה לא.. אח אלה היו הימים... עד שהוא החליט לפטר אותי, לא לשלם לי דמי פיצויים, לגרום לי לתבוע אותו ולזכות ב6.5 אלף שקל ממנו... אח... מימן לי חצי אוטו! ;) ).

סליחה שסטיתי מהנושא קצת.קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DRX חחחחחחחחח קרעת אותי , לך תעבוד עכשיו במקדונלדס עד שיפשטו את הרגל

ד"א אני שותה גם נס קפה בדרך כלל כדי להתעורר על הבוקר (אמרו לי גם שנס קפה יותר מעיר מקפה) הגעתי כבר ל 4 כפיות בכוס ! אבל אני עדיין נרדם 10 דקות אחרי זה :P

ד"א מה אתה עושה שאתה קם בבוקר ? ??? חוזר לישון ! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי אפשרויות

1.אמא תני לי כסף >> מכולת >> אייסקפה בקרטון.

2. היותר קלה: "אמא תכיני לי אייסקפה בבקשה" אצלי זה תמיד עובד ובגלל זה אני לא יודע איך להכין בעצמי  :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...