הטמפרטורה המפחידה של כרטיס המסך במחשב שלי. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטמפרטורה המפחידה של כרטיס המסך במחשב שלי.

ybe

Recommended Posts

הטמפרטורה של כרטיס המסך במחשב הגיעה אתמול בשיא ל-65 מעלות, הכרטיס v8200 ti 200 בהמהרה 220/500@175/400,נראה לכם שקיימת בעיה?

2 דברים:

1) אתמול היה שרב !!

2) אתה משתמש בגריז טרמי כלשהו בין ההיטסינק למעבד הגראפי שלך ? (לא השיט הלבן שמגיע עם הכרטיס עצמו !)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש בגריז טרמי כלשהו בין ההיטסינק למעבד הגראפי שלך ? (לא השיט הלבן שמגיע עם הכרטיס עצמו !)

כרגע עוד לא "התעסקתי" בכרטיס עצמו, אז אני מניח שכרגע יש שם "שיט לבן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורה של כרטיס המסך במחשב הגיעה אתמול בשיא ל-65 מעלות, הכרטיס v8200 ti 200 בהמהרה 220/500@175/400,נראה לכם שקיימת בעיה?

אני התקנתי אתמול את הכרטיס מסך החדש שלי - והטמפרטורה בתוך המחשב קפצה ב7 מעלות, וטמפרטורת המעבד עלתה ב5 מעלות. אני מניח שיש לזה קשר לשרב שהיה אתמול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הוא הגיע אתמול לטמפרטורות שיא...

נבדק ב- Active Monitor

Prossesor Zone : 39

System Zone 1 : 29

System Zone 2 : 35

Fan 1 : 4000RPM

כאשר ביום רגיל בא"י היפה שלנו הוא מראה:

Prossesor Zone : 35

System Zone 1 : 24

System Zone 2 : 30

Fan 1: 3000-3500RPM

:o

:D

מערכת:

P4 1.4

128 RDRAM

GF2MX200

........

היה אתמול ממש חתיכת שרב!

הולך להיות קיץ חם!

כנאה שאצטרך לעשות איזה חורים במארז לאוורור נוסף...

למרות שמה הקטע להזרים אוויר חם לתוך המארז מן ה"סביבה" החמה כאשר 32 מעלות בחוץ.... ::)

נראה....

ד"א אני עושה מוד קטן למארז ישן שיש לי, הוספתי לו אוורור נוסף.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש בגריז טרמי כלשהו בין ההיטסינק למעבד הגראפי שלך ? (לא השיט הלבן שמגיע עם הכרטיס עצמו !)

כרגע עוד לא "התעסקתי" בכרטיס עצמו, אז אני מניח שכרגע יש שם "שיט לבן".

תיארתי לעצמי ;)

תראה, אם אתה יודע מה אתה עושה, תפרק את ה HSF תנקה את כל השיט הלבן ( ;D) ומרח שם שכבה דקה אבל חלקה ואחידה של גריז טרמי כלשהו.

כמובן שמומלצים כל סדרת הארטיק סילבר 1\2\3 אבל למי שאין כסף או פשוט חושב שזה טירוף להוציא על 3 גרם כ''כ הרבה כסף (עדיף כבר קוקאין במחיר הזה... :P) הוא יכול להסתפק בגריז טרמי פשוט (אבל לא החומר הלבן הזה).

אתה תתפלא בכמה תצנח הטמפ' של הכרטיס הגראפי שלך. מנסיון !!

אל תשכח לדווח לנו.

(אם אתה לא בטוח איך לבצע את זה, קרא את הכתבה שהעלה קובי KOM - כתבה מעולה על איך ומה וכמה ולמה הנה קישור ישיר לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...