צורבי DVD - מחפש סדר בבלאגן - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD - מחפש סדר בבלאגן

Vatos-Locos

Recommended Posts

לאלא באמת שהצורב הזה נראה לי איכותי והכל

אבל אני לא מבין מה היתרון שלו אם 20 דיסקים כאלה עולים לי 600 שקל

ואם רק אני יוכל לקרוא את הדיסקים ולא במחשבים של חברים שלי...

אולי בעצם במקום 600 שקל לצורב שווה לי לקנות איזה הרדיסק בנפח גדול ולשים אותו בתור כונן נשלף

זה אחלה רעיון, מהירות העברת נתונים גבוהה, שכתוב אינסופי.. הרבה יותר קשיח ועמיד מדיסק..

לא עדיף ?

מה עדיף לך זה רק אתה יכול להגיד.

HD USB זה אחלה דבר אם אתה מוכן להסתובב איתו. אבל יש לו את החסרונות שלו (למשל אתה לא יכול לצרוב של MP3 מתנה לאיזו כוסית.... :-*).

אני לא הייתי קונה צורב רק לגיבויים, אבל יש אנשים שכן עשו את זה.

זה בדיוק הסיפור, אין פתרון אידיאלי - יש אפשרויות והעדפות, כל אחד והפתרון האידיאלי שלו.

כולם מדברים על ATP. אני מאושר עם EACAN 2.1 (שעלו לי 170 שקל, לא בפנדס). זה אומר שמי שקונה ATP דפוק? זה אומר שאני לא נהנה אם אין לי ATP? לכל אחד הפתרון שמתאים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח לרגע חשבתי שהתבלבלתי בתארד, עליתי לראש הדף לראות אם אני בדיון על הרמקולים או על הDVD...

זה מה שקורה שאני קורא רק שורה אחת במקום את כל ההודעה :\

בכל מקרה אתה צודק, ואני חושב שלצרכים שלי לקנות הרדיסק יהיה יותר עדיף כי עכשיו שאני חושב על זה רק הצורב בלי המדיות יעלה לי כמו כונן קשיח אז לגיבוי DATA זה לא יוצא לי משתלם

וכוסיות יכולות להסתפק בCD, אני לא מסתובב עם כוסיות מרמת אביב שצריכות MP3 על מדיית (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מקומות בעולם שב 600 שקל אתה יכול לקנות כוסית.... :-* :P :P :P

כולל 3 חיבורי USB....... ושרה ......

LOL ROFL MAO! ;D ;D ;D ;D

הרגת אותי......

ולעניינינו:

השאלה היא אם אתה כל היום וכל הלילה מוריד מאי מיול עוד ועוד דברים כי אם אתה כזה אז מהר מאוד יתמלא לך גם ההרד דיסק של ה 120 ג'יגה, במקרה כזה עדיף לך צורב .

USB HDD\DVD זה לגיבויים שוטפים, כגון כל מיני DB שמשתנים כל יום.

אם אתה רוצה לגבות משחקים שירים וסרטים, אתה צריך DVDRW. ד"א NEC2510 עולה 500 בוואלה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL ROFL MAO!  ;D  ;D  ;D  ;D

הרגת אותי......

ולעניינינו:

השאלה היא אם אתה כל היום וכל הלילה מוריד מאי מיול עוד ועוד דברים כי אם אתה כזה אז מהר מאוד יתמלא לך גם ההרד דיסק של ה 120 ג'יגה, במקרה כזה עדיף לך צורב .

USB HDD\DVD זה לגיבויים שוטפים, כגון כל מיני DB שמשתנים כל יום.

אם אתה רוצה לגבות משחקים שירים וסרטים, אתה צריך DVDRW. ד"א NEC2510 עולה 500 בוואלה.....

תן לינק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיבויי משחקים ותוכנות עדיף את ה RAM כי השניים האחרים יכולים לעשות קצת בעיות עם זה.

והעניין הוא שאם אתה קונה HD אני לא יודע אם תשתמש בכולו כשיו, אולי איזה 9 ג'יגה יספיקו לך ועד שתצטרך יותר

אז הדיסקים האלה של ה RAM יעלו הרבה פחות וזה יצא לך יותר זול מ HD עכשיו. וגם תוכל לצרוב סרטים

ו MP3 בשביל המכשיר .

נ.ב הייתי מאוד ממליץ לך לקרוא את הסטיקי בראש הפורום כי שם המון מידע ואת רוב צה שאתה צריך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אני יקרא (:

העניין הוא שדיסק קשיח עולה כמו הצורב בלי המדיות בכלל!

אה אופס, לא שמתי לב בקשר לצורב :-[ :P

שמע אם אתה רותה אז אתה יכול לקנות את ה 4082B אם כי אני ממש מעדיף את ה 4120B.

עכשיו שוב, השאלה שלי היא האם תשתמש בו רק לגיבויים, אם כן, ואתה לא ממש מתכנן לערוך/לקודד הרבה ולהתסעק עם כל

העסק הזה הרבה, אז אולי באמת שווה לך לקנות HD, וזה יצא לך הרבה יותר זול ושימושי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע החשוב זה להעביר בין מחשב שלי ושל חבר שלי

אין לנו בעיה להעביר הרדיסקים יש לנו ים של מגירות נשלפות

להסחב עם צורב זה ממש מבאס כל פעם לחבר אותו מחדש בתוך המחשב (כי צריך כונן מיוחד שיקרא את הDVD ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...