חיבור לCables בחדר אחד, אני רוצה לעבור חדר ואיתו להעביר את החיבור - הכיצד? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור לCables בחדר אחד, אני רוצה לעבור חדר ואיתו להעביר את החיבור - הכיצד?

KvodHagab

Recommended Posts

יש לי בבית..והמחשב שלי זה ה"שרת" עם החיבור לאינטרנט

ורק בחדר שלי יש את החיבור של הכבלים לאינטרנט ואני עובר חדר בבית - עכשיו אני רוצה להעביר איתי את המחשב והאפשרות היחידה זה שאת המחשב של אחותי להעביר לחדר שלי ולהפוך אותו ל"שרת" אבל זה לא בא בחשבון כי יש לה מחשב צולע וכל הזמן מתנק לי מהאינטרנט

אז אני חושב על איך להעביר את החיבור של הכבלים לחדר שלי ככה שאני יוכל לחבר את המודם ולהשאר ה"שרת, אבל בלי לבקש מחברת הכבלים

חשבתי על כבל מאריך.. אבל אני לא בטוח אם קיים כזה דבר? ואם זה יפגע לי ברוחב פס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על האופציה הזאת בדיוק  ;D

רק פחדתי שזה יהרוס לי רוחב פס

אם אתם אומרים שזה לא.. אז סבבה

איפה ניתן להשיג כבלים כאלה ?

אוקיי עריכה :

מדדתי הרגע והמרחק הוא יותר מחמש מטר

ולקדוח בקיר יהיה לי בעיה כי החדר הוא חדר בטחון (=בטון מזויין)

כמה יעלה לי בדיוק המאיץ הזה ?

וכמה יעלה להזמין את החברה של הכלבים לעשות לי חיבור נוסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני הייתי בודק עם הכבלים אם הם יעשו את זה בחינם קודם (אולי תגיד שאם הם לא מסכימים אז אתה תעבור ל ADSL, ואז גם ככה יצטרך לבוא טכנאי לפרק את החיבור). ההתקנה עצמה עלתה לי בזמנו 100 ש"ח ואני לא חושב שהמחיר השתנה.

2. אם בחדר החדש עובר כבל של הכבלים, אפשר לחתוך ולפצל אותו (אחד למחשב ואחד שממשיך בכיוון המקורי) - החיבור של האינטרנט בכבלים זהה לחיבור של הטלויזיה. מצב זה יכול להיות קצת מסוכן אם יש מגבר שמחובר לאורך הכבל, שכן מתח גבוה מדיי יכול לגרום נזק למודם ולמחשב עצמו. מתח נמוך מדיי (אות חלש) יגרום למודם לא להתאפס ואז צריך להוסיף מגבר. בגלל זה הצעתי קודם לבדוק עם הכבלים.

3. אם אין ברירה - תכין כבל מאריך, דבר שלא קשה לעשות. בקשר לאורך - הכבל של הכבלים הוא coax אבל אני לא בטוח אם הוא מוגדר כ 10Base2 או 10Base5. אם הוא 10Base2 - אתה צריך מגבר כל 185 מטר לפי התקן, אם הוא 10Base5 (ואני חושב שזה סוג הכבל, תקנו אותי אם אני טועה) - אתה צריך מגבר כל 500 מטר (לפי התקן). אבל בכל מקרה - מומלץ שהכבל יהיה קצר ככל האפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני הייתי בודק עם הכבלים אם הם יעשו את זה בחינם קודם (אולי תגיד שאם הם לא מסכימים אז אתה תעבור ל ADSL, ואז גם ככה יצטרך לבוא טכנאי לפרק את החיבור). ההתקנה עצמה עלתה לי בזמנו 100 ש"ח ואני לא חושב שהמחיר השתנה.

2. אם בחדר החדש עובר כבל של הכבלים, אפשר לחתוך ולפצל אותו (אחד למחשב ואחד שממשיך בכיוון המקורי) - החיבור של האינטרנט בכבלים זהה לחיבור של הטלויזיה. מצב זה יכול להיות קצת מסוכן אם יש מגבר שמחובר לאורך הכבל, שכן מתח גבוה מדיי יכול לגרום נזק למודם ולמחשב עצמו. מתח נמוך מדיי (אות חלש) יגרום למודם לא להתאפס ואז צריך להוסיף מגבר. בגלל זה הצעתי קודם לבדוק עם הכבלים.

3. אם אין ברירה - תכין כבל מאריך, דבר שלא קשה לעשות. בקשר לאורך - הכבל של הכבלים הוא coax אבל אני לא בטוח אם הוא מוגדר כ 10Base2 או 10Base5. אם הוא 10Base2 - אתה צריך מגבר כל 185 מטר לפי התקן, אם הוא 10Base5 (ואני חושב שזה סוג הכבל, תקנו אותי אם אני טועה) - אתה צריך מגבר כל 500 מטר (לפי התקן). אבל בכל מקרה - מומלץ שהכבל יהיה קצר ככל האפשר.

תודה רבה לכולם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה של תשתית נוספת של כבלים בחדר אחר בבית שלך תעלה לך רק 49 ש"ח. אז עדיף לך כבר להתקשר לכבלים שיתקינו לך שקע נוסף בבית במקום לקנות כבל מאריך שקרוב לוודאי יעלה בסביבות ב-50 ש"ח ואפילו יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלי בתיקון וגם לי יש בבית, המרחק בין המחשב שלי לבין המחשב שבסלון הוא 20 מטר.

המודם כבלים נמצא בחדר שלי ובינתיים, ואני מחבר אותו למחשב שבסלון עם הכבל של הרשת 20 מטר.

האינטרנט עובד מצויין בלי בעיות וגם עם הפינגים אין בעיות.

ככה שאני לא חושב שתהייה לך בעיה לחבר אותו עם כבל מאריך, ולך אפילו זה יהיה פחות מ- 20 מטר.

קובץ בדיקה מנטוויז'ן הוריד לי על 90 קילובייט.

Pinging dns.netvision.net.il [194.90.1.5] with 32 bytes of data:

Reply from 194.90.1.5: bytes=32 time=9ms TTL=124

Reply from 194.90.1.5: bytes=32 time=8ms TTL=124

Reply from 194.90.1.5: bytes=32 time=7ms TTL=124

Reply from 194.90.1.5: bytes=32 time=8ms TTL=124

Ping statistics for 194.90.1.5:

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 7ms, Maximum = 9ms, Average = 8ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Benor, אתה מדבר על כבל רשת באורך של 20 מטר. עם כבלי אין בעייה (הם בעיקרון לא אמורים לעשות בעיות עד ל-100 מטר).

הם מדברים על כבל coax מאריך, הכבל שמחבר בין הנקודה בקיר אל המודם. לא כבל שמחבר בין שני מחשבים, או בין מודם למחשב.

אף על פי שאתה מעלה נקודה טובה: אפשר להשאיר את המודם באותו חדר שבו נמצאת הנקודה בקיר ולחבר אותו למחשב בחדר השני עם כבל ארוך, במקום לקחת את המודם לחדר השני ולהשתמש בכבל coax ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...