AMD 64 roundup - התלבטות קשה בין סוקט 939 ל754 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD 64 roundup - התלבטות קשה בין סוקט 939 ל754

KvodHagab

Recommended Posts

אני קונה מחשב ממש עוד כמה ימים ואני עדיין לא החלטתי בין השניים האלה

אני לא יודע אם אני ייקח 3500+ (סוק ט939) או 3200+ /3400+

שניהם יותר זולים מה3500+ ב100-220 דולר (בהתאמה)

לפי מה שהבנתי חוץ מהדואל צאנל אין ל939 הרבה ייתרונות על 754

או שאני טועה? (שידרוג עתידי לא נכנס פה לתמונה בגלל שככה וככה ייצא עוד מעט PCI E וDDR2)

(מחשב high end)

מה הייתם ממליצים?

אני אישית אמרתי שאני יגיע לארה"ב אם יהיהו לוחות אם חדשים וביקורות על ה 3500+ אז אני יקח אותו (על הלוחות אם ז"א) ואם לא אז אני אלך על ה 754

ואם אתם ממליצים ללכת על ה 754 אז אם אפשר גם דגם לוח שטוב לOC גדול (400 mhz+-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

939/940 יקר..!!! ממש לא משתלם.. חוץ מהדאול והמHZ הגדולים יחסית אין ממש הבדל מהותי ומצדיק את ה4500 אלף.. וגם, אין מבחר  גדול של לוחות ל939 כך שאין ציפסטים טובים ויש רק לוח אחד או שניים ולא כמו ה754.. אם יש לך את הכסף תחסוך לזיכרונות ולכרטיס מסך כמו X800xt

ולוח מצויין לOC ובכלל לוח ענק הרי זה EP-8KDA3J nForce3 250Gb וגם ממש לא יקר.. 650 NIS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PCI-E ו- אלו גימיקים שיווקיים נכון לעכשיו ויקח עוד לא מעט זמן עד שהם יהפכו לסטנדרט אם בכלל. שדרוג עדיין נחשב לאופציה אך שוב, עליך להיות עשיר לשם כך.

סליחה שאני מקפיץ אבל PCI-E בהחלט יכול להיות טריק שיווקי מכיוון שחוץ מתעבורה גבוהה יותר וקו ישיר למעבד שלא משותף כמו בPCI הרגיל אין שום יתרונות, ואם אצל טום לא מצאו הבדל ביצועים משמעותי בין הAGP x8 וה AGP x4 בהחלט לא נראה לי שהPCI-E ישפר משהו בעתיד הקרוב, לפחות עד שהמשחקים יהיו ברמה שהם יזדקקו לכל הפס בAGP x8.

אבל , מדוע הוא טריק? לא יצא חלי לקרוא עליו הרבה עדיין, אבל למה הוא טריק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מקפיץ אבל PCI-E בהחלט יכול להיות טריק שיווקי מכיוון שחוץ מתעבורה גבוהה יותר וקו ישיר למעבד שלא משותף כמו בPCI הרגיל אין שום יתרונות, ואם אצל טום לא מצאו הבדל ביצועים משמעותי בין הAGP x8 וה AGP x4 בהחלט לא נראה לי שהPCI-E ישפר משהו בעתיד הקרוב, לפחות עד שהמשחקים יהיו ברמה שהם יזדקקו לכל הפס בAGP x8.

אבל , מדוע הוא טריק? לא יצא חלי לקרוא עליו הרבה עדיין, אבל למה הוא טריק?

דבר ראשון, כשאתה אומר שלPCIE יש קו ישיר למעבד זה נשמע כאילו הAGP יושב על הSouthbridge... בוא נאמר שזה לא יתרון כזה רציני לPCIE.

דבר שני, זה גימיק בגלל שבינתיים זה יקר ובגלל התזמונים, יותר איטי מDDR1. חכה לDDR2 667 וDDR2 800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה אחד ממעבדי סוקט 754. ה3200+ מיותר לחלוטין, לא שווה להוסיף 70 דולר בשביל משהו שיעלה אולי מקסימום 2FPS במשחק מול הA64 3000+. אם אתה רוצה להשקיע במשהו בר ביצועים תלך כבר על ה3400+. אני אישית ממליץ לך את ה A64 3000+ וזהו, הוא הכי משתלם והכי עדיף מעל כולם בכמעט כל המצבים. אם תקנה 3000+, עם טוב מאוד (סגנון צ'יינטק או אלבטרון) יש לך אפשרויות רחבות מאוד לשדרוג יתר המערכת. אולי איזה GF 6800GT... המעבד זה לא הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, כשאתה אומר שלPCIE יש קו ישיר למעבד זה נשמע כאילו הAGP יושב על הSouthbridge... בוא נאמר שזה לא יתרון כזה רציני לPCIE.

דבר שני, זה גימיק בגלל שבינתיים זה יקר ובגלל התזמונים, יותר איטי מDDR1. חכה לDDR2 667 וDDR2 800.

הDDR2 בגרסא שלו כרגע עובד רק בתזמונים גבוהים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...