מחשב+כרטיס טלוזיה+YES - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב+כרטיס טלוזיה+YES

nadavP3

Recommended Posts

אם הMX מספיק לו, אז שיקנה כרטיס טלויזיה- אני מאמין שלכרטיס טלויזיה יש איכות גבוה יותר.

ההבדל שאם אין אז אתה לא יכול להעביר למשל ממצלמה דיגיטלית (וידאו) למחשב. (אני מזכיר לך שVIVO זה לא כרטיס לחוד, אלא חלק מהכרטיס מסך).

עם אין אז מממ מה זה? \/

|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אופס תאות שלי, אז יללה מישהוא מקיר כרטיס מסך סביר\טוב? וכרטיס מסך שיחול לעמוד במתלה (גם וגם , גם כרטיס מסך וגם טלויזה בוזמנית חחח כמו הVOODOO3 TV OUT שהיה לי פעם חחח)

-אגב אני אחשב חייב לזוז אני יבדוק את הפורם ביום רישון, אז בבקשה עם מישהוא מקיר שיגיד

ותודה לכולם על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אופס תאות שלי, אז יללה מישהוא מקיר כרטיס מסך סביר\טוב? וכרטיס מסך שיחול לעמוד במתלה (גם וגם , גם כרטיס מסך וגם טלויזה בוזמנית חחח כמו הVOODOO3 TV OUT שהיה לי פעם חחח)

-אגב אני אחשב חייב לזוז אני יבדוק את הפורם ביום רישון, אז בבקשה עם מישהוא מקיר שיגיד

ותודה לכולם על העזרה

זה מה שקורה לנוער שלא קורא ספרים , תפנימו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מחברים יציאה אחת של הממיר לטלוויזיה, ויציאה אחרת למחשב. לרוב הממירים (אם לא כולם) יש יותר מיציאה אחת. אולי יציאות מסוגים שונים (ואז עלינו להחליט מה לחבר לאן, לפי סוגי החיבורים) אבל יש יותר מאחת.

יראו אותו דבר בשתי היציאות (אותו ערוץ. אי אפשר ערוץ שונה בכל יציאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו ארוץ בשניהם זה לא אופציה, אז אני מניח שהוא יקנה עוד ממיר

בקשר לאיזה כרטיס-בו נאסה את זה פשות

איזה כרטיס טוב מומלץ ל:

1) במידה והוא יעונין רק בטלויזה במחשב לא לשום חיבור לדבר חיצוני אחר (מצלמה או כול התקן אחר שאינו כשור ישירות)

או

2) במידה והוא כן ירצה לחבר לעוד התקנים אחרים

פשות שני שמות אחד כזה אחד כזה וזה נירה לי יספיק

אני ממש לא מומחה אבל, זה יחול גם להיות כרטיס משולב (גם כרטיס וגם מסך אבל במידה שכן יש להתיחס לזה שהוא לא GAMER וגם הילדים שלו לא, וזה שהתציב צריך להיות בסביבות ה 400שח פלוס מינוס

--------------------------------------------------------

Solaris: חשבתה על האופציה של נגיד דסלקציה?, אני מניח שלא אז פעם הבאה באמת כמו שאנשים אמרו, אין צורך להתיחס לשגיות וגם מה זה מזיז לחה אם אני יכתוב עם שגיות? להבאה בבקשה ממחה פשות על תתיחס זה מציק ופוגע בבנדם שכותב את ההודע שאתה מתיחס אליה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו ארוץ בשניהם זה לא אופציה, אז אני מניח שהוא יקנה עוד ממיר

בקשר לאיזה כרטיס-בו נאסה את זה פשות

איזה כרטיס טוב מומלץ ל:

1) במידה והוא יעונין רק בטלויזה במחשב לא לשום חיבור לדבר חיצוני אחר (מצלמה או כול התקן אחר שאינו כשור ישירות)

או

2) במידה והוא כן ירצה לחבר לעוד התקנים אחרים

פשות שני שמות אחד כזה אחד כזה וזה נירה לי יספיק

אני ממש לא מומחה אבל, זה יחול גם להיות כרטיס משולב (גם כרטיס וגם מסך אבל במידה שכן יש להתיחס לזה שהוא לא GAMER וגם הילדים שלו לא, וזה שהתציב צריך להיות בסביבות ה 400שח פלוס מינוס

--------------------------------------------------------

Solaris: חשבתה על האופציה של נגיד דסלקציה?, אני מניח שלא אז פעם הבאה באמת כמו שאנשים אמרו, אין צורך להתיחס לשגיות וגם מה זה מזיז לחה אם אני יכתוב עם שגיות? להבאה בבקשה ממחה פשות על תתיחס זה מציק ופוגע בבנדם שכותב את ההודע שאתה מתיחס אליה

תודה

הכרטיס שהמלצתי למעלה נראה טוב... (אני מאמין שאפשר לחבר אליו הרבה התקנים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...