מחפש מסך 19" לפחות - ללא הגבלת תקציב - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 19" לפחות - ללא הגבלת תקציב

War-Hammer

Recommended Posts

אני מחפש מסך שיתן לי את התמורה הטובה ביותר לכסף שאני ישקיע בו, אל תתנו לי מסך ב 30000 שקל ותגידו שהוא טוב בגלל שהוא יקר, אני מוכן להשקיע סכום מכובד אבל אני רוצה את התמורה הטובה ביותר לכסף למסך של לפחות 19 אינטש'

אני מתלבט בין שני אלו (הצעות אחרות יתקבלו בברכה):

19" Samsung 959NF Diamondtron Monitor

1920x1440 0.24mm Mitsubishi NaturalFlat Technology

http://www.pch.co.il/docs/pd716786323.htm

19" IIyama Vision Master Pro 455 Flatscreen High Brightness Diamondtron M2 Monitor

http://www.pch.co.il/docs/pd-326757758.htm

מה אתם מציעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב ;D דבר שני אני הייתי הולך על הראשון כי גודל הנקודה קטן יותר אז איכות תהיה טובה יותר רק לא ראיתי מתדרי ריענון שלו כדאי שתבדוק את זה ורזולציה מקסימלית גם השני נראה מאד טוב יש גם יותר פירוט אבל הגודל נקודה שלו גדול מי של הסמסונג ודרכ אגב ידועים באיכות גבוהה מאד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה שואל בכלל... אם תראה בסטיקי תבין שהמסך הכי טוב שיש הוא המיצובישי 939... 2700 שקל, אבל לפי מה שהבנתי הוא גם הכי טוב בעולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לדעתי לא שווה לתת עוד 700-800 שקל~ בשביל מסך שהוא באמת מעולה (המיצובישי), כשיש לך באיזה 2000 שקל את הסמסונג 959NF שמבוסס על אותה שפורפרת כמו המיצובישי.

בכל אופן, תרד מהאיימה 455 פרו. לא ברמה של המתחרים האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-455 של IIYAMA אכן נחשב למסך חלש יותר מה-959NF. מבחינת גודל הנק', במסכים האיכותיים ההבדלים אינם גדולים שכן לא ניתן להבחין באיכות בין מסך בגודל נק' 0.24 ל-0.25. המלצתי היא על ה-959NF שכן לשלם 700 ש"ח עבור מעט יותר בדמות ה-MITSUBISHI ממש לא מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע.. לי יש את ה- F900P... מסך מדהים!!!

המסך היחיד (והאחים שלו..) עם מסך פנימי שטוח בנוסף לחיצוני! מונע עיוותים בצידי המסך... ופיזור אור יותר טוב...

מסך מעולה.. וראיתי המ-ו-ן מסכים בחיי.. וחלקם גם עברו לעצירה בביתי..

מומלץ בחום !! (לוהט!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...