טימטום ועוד טימטום פשוט לא נגמר הא? ynet - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טימטום ועוד טימטום פשוט לא נגמר הא? ynet

urielka

Recommended Posts

אוריאל אחי תפסיק לז**ן ת'שכל אתה יודע טוב מאוד שאם מישו באמת רוצה לדעת מה לקנות ובאמת מתעניין הוא יגלה מהר מאוד מה לקנות

וחוץ מזה תחליף תפנטיום שלך הוא דפוק וכול המחשב שלך דפוק!!!! ו.................אה כן לא עושים מעץ ועם כבר עושים אז מעלים אותם לגלריה!!! למה לא העלת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

כי הוא נמכר ב500 ש"ח טמבל בגלל זה לא מעלים לגלריה(כל המחשב) ותאמין לי כל בן אדם שפוי רוצה לקנות את הדבר הכי טוב בתקציב שלו

עידו יש עוד הרבה זמן עד שאני יחליף את הp שלי לפחות אחרי המודינג וoc ל3.2 או יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם TechDataהם חובבנים.. פשוט בושה:

פתחתי את עיתון הארץ לפני כמה ימים, וראיתי את הפרסומת, משהו כמו "בזמן שאניטל דשדשה מאחור, אנחנו התקדמנו..." פקה פקה

הם מהללים את הטכ' של ה 64 BIT, ועוד כותבים שיש מעבדים טובים של מסדרת Athalon.

OK חבר'ה לא התבלבלתי, זאת לא הייתה פרסומת של IVORY או שמיר או עוד איזה חנות "מקצועית". זאת הייתה פרסומת של AMD

והם כתבו Athalon כאילו מה אנגלית זה שפה כ"כ קשה ? והאם זה כ"כ קשה לברר מה אתה מפרסם ? הא ??

מי האידיוט שמפרסם משהו והוא אפילו לא יודע מה הוא מפרסם ?! בושה וכלימה ! שיתנו לי אני אראה להם מזה שיווק, מהי פרסומת

בלי סלוגנים אינפנטיליים ! שיתנו לי אני ראה להם איך עושים את זה !! חובבנים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי הורג אותי זה הכתבים בעיתונים... העיתונים הגדולים משלמים להם כסף רב והם כותבים כאלה שטויות שכל ילד בן 12 פה בפורום יכול לכתוב כבר

כתבה עם עובדות יותר נכונות על המעבדים כרטיסי המסך וכו'...

זה מפחיד אותי לחשוב שאם ככה הכתבים ה"מקצוענים" שלהם במחשבים.. אז מעניין הנושאים כמו פוליטיקה רצינית בעמודים הראשונים של העיתון

אולי הם גם כאלה טמבלים ויש אנשים שמבינים בתחום כמו כלכלה וכו' שכמונו אומרים איזה כתבים יש להם שלא מבינים בעסקים וכו'... :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מוכנים להסביר לי למה אכפת לכם מה מעדיף "ישראל ישראלי" לרכוש? אתם מקבלים אחוזים מהמכירות של בארץ?

ב- ו-Tech Data אף אחד לא יודע מי אתם וגם למען האמת לא ממש אכפת לו מכם כל כך. אני מציע לך להמשיך לרכוש מה שאתם יודעים שטוב בשבילכם ולהשאיר את קידום המכירות והיחצנות למחלקות של Tech Data ואינטל.

בסופו של יום כל אחד ירכוש מה שבא לו ולא משנה כמה ישבתם לו על הראש.

לדעתי זה פשוט בזבוז של אנרגיה, תפסיקרו לקחת יותר מדי ללב את כל אלו שאינם מבינים במחשבים אך משחקים אותה כי הם כן.

צודק... זה שעכשיו אתם מתלוננים פה זה לא עוזר לאף אחד...

זה נכון מה שהוא כתב שם שהישראלי לא מכיר אותם ולכן לא סומך עליהם וזאת לא בעיה שלכם , זאת בעיה של מי שהולך לקנות

את המחשב שלו... אנשים שרוצים עזרה באים לפה ואתם\אנחנו עוזרים להם , אבל עכשיו שאתם מתבכיינים כמו ילדים קטנים עד

כשמה שמטומטם הישראלי המצוי במחשבים לא עוזר לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי לחשוב אני אני ורק אני תחשבו כמה תתעצבנו אם הסבא שלך קנה מחשב חדש ובזבז מלא כסף ויכל לחסוך הרבה אם היה מבין קצת במחשבים ומצד האני התחרות בין לאינטל תניב הוזלת מחירים בארץ מצד ואחר כך מצד amd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת גם מראה עד כמה הכתבה הזו הולכת לרדת ברמה.. "סליחה , אבל מה החידוש?"

האנשים העוקבים ביננו בכתבות, מאמרים, ביקורות יודעים בדיוק מה החידושים של ..

חוץ מזה שהכתבה הזו ממש לא ממוקדת, אני קראתי אותה ואני לא מבין לאיפה הם רוצים להביא אותי לבסוף, בסופה יצאתי פשוט WTF?!

שמעו, אני מכיר כאן המון חנויות שכונתיות ואני אפילו לא מסתכל עליהם כי עדיין הם מוכרים 2 , סוגדים לGeForce 4 , מעריצים מעבדיי P4 B2400Mhz עם לוחות מבוססים מערכת שבבים ישנה של SIS..

פשוט בושה, אני לא מבין איך לא עושים מסביב לחנויות האלו הפגנה שיצאו מהבועה שלהם ומכניסים עוד המון לקוחות אטומים לתוכה..

אני אומר לעצמי, "בני , מה אכפת לך, שידפקו, העיקר שיחשבו שיצאו מרוצים.. כי גם ככה הם כמו זומבים הולכים אחרי אותם קרובים שלהם שממליצים על חנויות הקבר.."

אני לא משגע לאף אחד בשכל על הקנייה שלו כדיי לעשות לו רע בלב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שאני אומר "לעשות להם רע בלב" כי גם כך אחרי שיראו שזה לא קנייה טובה יהיה להם רע בלב מה שאני אומר זה שאם האנשים ידעו במה שהם קונים משהו אז הם יוכלו להתווכח ולא לצאת פראיירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה צריך להתארגן בהקמת אתר שיחנך את הישראלי המצוי בכמה נושאים שאין לו מושג עליהם: מחשבים, מערכות רמקולים, , איך דופקים אותנו עם האינטרנט המהיר ועוד שלל נושאים שברחו לי מהראש. ושבאתר יהיה ביקורות על חנויות, כתבות(כמו "מדריך לקניית מחשב"),פורומים וכל זה.

והעיניין הוא שהכל יהיה מרוכז באתר אחד ושכל פעם שתשמע מישהו פולט שטות תשלח אותו לאתר הזה.

טוב, ניראה לי קצת ניסחתי עם ה"פנטזיה" שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו למה אתם מתאמצים בכלל אני לא מבין...

הרי אתם יודעים שזה לא עוזר והאנשים האלה כל כך אטומים בדרך מחשבה שלהם , גם אם תתנו להם אלף ביקורות , נסיונות שכנוע וכד'

זה לא יעזור , אז אני מציע שיקנו את זה , שיתבאסו מזה שיש להם חור בכיס אחרי הקנייה וזהו.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...