טימטום ועוד טימטום פשוט לא נגמר הא? ynet - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טימטום ועוד טימטום פשוט לא נגמר הא? ynet

urielka

Recommended Posts

קראו את זה ואת התגובות הטמבליות :http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2940306,00.html

פשוט אי אפשר להבין מאיפה יש להם יכולת לדבר שטויות כמו שאבא שלי אומר מי שיודע שותק ומי שלא יודע מדבר

כנראה שצריך לעצור את זה מה דעתכם שכל אחד יתן 5 שקל וניתן כתבה מקצעוית לאתר גדול או משהו כזה עם הסבר על חומרה ובכך לעלות את רמת ידע בארץ פשוט אני שונא שמרעילים את השכל לאנשים הפשוטים כמו שמישהו אמר ישראלים לא פריארים אבל במחשבים הם גם לא הם פשוט newbies(לא כולם ברור)

תגובות מליצות עוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אז צטרף למלחמה נגד הטימטום ;D נדמה לי שצריך לפתוח אתר שבו אתה חותם בעצומה למען "הרחבת ידע הצרכנים במחשבים" לדעתי צריך לצרף את זה גם עם mac שיש להם מחשבים נהדרים והמחירים לא עד כדי כך יקרים לדוגמא בארה"ב הם עושים אחלה נתח שוק.אני כנראה יפתח כזה אתר מעוניינים לעזור

דברו איתי במסנגר ב:

uriel_katz@***hotmail.com

למחוק את ה*** זה רק בשביל הספאם בוט שעוברים ברשת

ובאייסיקיו:250511526

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני אומר לאנשים שעדיף אמד אל אינטל אבל הם קונים אינטל ואחרי זה באים ובוכים!!

מצד אחד זה בעיה מצד שני אם הם לא מקשיבים לנו זה בעיה שלהם שידפקו את עצמם ויקנו מחשב יקר בלי קשר וחלקים לא שווים והכי חושב שירגישו טוב

שזה פנטיום 4 פרסקוט חחחחח כי זה מה שהרוב קונה עכשיו במיוחד חבר של אבא שלי...

הוא בא עליי לשחק איזה משחק והוא ואני יפעלתי לו משחק הוא משחק ואומר לי שזה איטי קצת אני אומר לו נו ברור אני מפעיל גם אימול,קאזה

ועוד תוכנות אחרי זה הוא אומר לי שהוא רוצה מחשב חדש אני ישר קפצתי אמרתי קח אמד 2500+ יהיה מעולה בשבילך... הוא משחק רק משחקים קטנים

וסימס לא משהו מיוחד... ומה הוא אומר לי שאמד איט וחרא והוא רוצה אמרתי לו בבקשה לך תבזבז את הכסף :-*

בעיה שלו לא מקשיב אז שיקנה מה שבראש שלו :-* ומה שהטכנאי "הטוב" יגיד לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל אם יראו לו הוכחות מוצקות משהו שהם יכולים לראות בעניים שלהם אז הם יאמינו הם צריכים עצומה פרסומת או אפילו דוכנים עם מחשבי שיראו שהם לא זבל

אחים הצטרפו למאבק ולא צריך לתת לאנשים לפול לפח אפילו אם הם הולכים עם הראש בקיר כי מתי שintel יראו שאנשים מתחילים להבין הם לא ינסו לרמות אותם וגם לא הטכנאים האתר בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

עצוב אבל נכון, הצרכן הישראלי:

נכון מאוד... אם התרכן הישארלי רוצה להיות פרייאר אז הוא לא ישנה כלום וישמיך לקנות 4 ולבזבז כסף סתם ולהיות פרייאר חחח :-*

ומי שמבין בזה פחות או יותר יהיה חכם ויחסוך ויקנה איזה אמד 2500+-2600+ ואם הוא כבר רוצה משהו מעולה שיקנה 3000+ 64ביט אומנם הוא

כבר לא ממש יחסוך אבל יקבל תוספת ביצועים ענקית לעומת מה שאינטל באותו מחיר יכול לספק ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

נכון אבל אם יראו לו הוכחות מוצקות משהו שהם יכולים לראות בעניים שלהם אז הם יאמינו הם צריכים עצומה פרסומת או אפילו דוכנים עם מחשבי שיראו שהם לא זבל

הלכתי לחנות מחשבים של חבר לפני כמה ימים והיה שם אחד גם טכנאי 10 שנים כבר!!

והוא ערך בדיקות מקיפות ומה הוא גילה חחח:

1.אמד זה מחשב רק למשחקים רגילים ולא הכי חדשים

2.מחשב מבוסס אמד זה רק מחשב לעבודות משרדיות... חחחחחחח

3.פנטיום 4 הרבה יותר טוב בכל מה שקשור למשחקים

4.הוא לא מוכר אמד בחנות שלו כי הוא אומר שזה זבל לכל לקוח שבא לשם!!  ::)

5.הוא גילה אחרי בדיקות מעמיקות ש-MX440 זה כרטיס יותר טוב מרדאון 9100 למשחקים!! ::)

קיצר אני ממנו לא קונה כלום וגם מרחיק כל בן אדם שאני מכיר ממנו  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפילו נתתי לינק לאתר שילמדו משהו אבל נדמה לי שהם צינזרו את ההודעה שלי לא היה שמה אפילו קללה אחת כלום רק עובדות ושמות של אתרי חומרה בכלל מספר 8 שמה חי במציאות מדומה

מישהו רוצה לעזור לי לכתוב את אתר העצומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעריך את היוזמה שלך אבל חבל על המאמץ שלך.

שאנשים ימשיכו לחיות בבועה שאינטל יותר טוב ויבזבזו את הכסף שלהם.

אתה תהנה מה- שלך בשקט, תן לאנשים לבזבז את הכסף שלהם אם הם כל כך רוצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מוכנים להסביר לי למה אכפת לכם מה מעדיף "ישראל ישראלי" לרכוש? אתם מקבלים אחוזים מהמכירות של בארץ?

ב- ו-Tech Data אף אחד לא יודע מי אתם וגם למען האמת לא ממש אכפת לו מכם כל כך. אני מציע לך להמשיך לרכוש מה שאתם יודעים שטוב בשבילכם ולהשאיר את קידום המכירות והיחצנות למחלקות של Tech Data ואינטל.

בסופו של יום כל אחד ירכוש מה שבא לו ולא משנה כמה ישבתם לו על הראש.

לדעתי זה פשוט בזבוז של אנרגיה, תפסיקרו לקחת יותר מדי ללב את כל אלו שאינם מבינים במחשבים אך משחקים אותה כי הם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי עדיין לא הבנתי לאיזה צד הכתבה הזאת אבל בכול מיקרה כול שבוע אתם מפרסמים פה כתבה שכול אחת יותר מפגרת מהשלישית אז אנשים בראמת הבנו דייי אנחנו יודעים שכתבים הם עם מפגר שלא יודע מהחייים שלו אבל יש גבול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו על זה כל העניין שינוי ראקציה אני קניתי מעבד בזמנו לא בגלל newbie אלא בגלל שפעם המצב היה שונה אבל זה הבעיה שזה השתנה ואנשים לא רואים את זה וכל אלא שאומרים שלא צריך לעזור לאנשים לבחור את הכי טוב אז פשוט תגידו לי לשם מה האתר הזה נבנה לאלא שמבינים זה פשוט לא בסדר האתר הזה צריך לעלות את רמת המשתמשים החדשים חבל שאינכם חושבים כך

עידו אתה מכיר אותי ואתה יודע שאני שונא אנשים שמזבלים בשכל שלומי זה דבר קצת קיצוני ואתה יודע אני דווקא לא שווא אותו אבל עדיין אתה יודע ואני שהוא טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעצוב זה שחלק ממה שכתוב שם באמת נכון.

המודעות בארץ ל- שואפת ל-0. אנשים קונים אינטל רק כי זה "אינטל", אפילו שדוחפים להם זבל. רוב הישראלים קונים מחשבים ממקומות כמו באג/עתיד מחשבים (זה קיים עדיין?), או אפילו מערוץ הקניות (!), ותמיד במקומות האלה הדבר היחיד שהמוכר מדגיש זה שזה "מעבד אינטל מקורי!", אינטל, אינטל ושוב אינטל. אז נכון, זה אינטל. אז מה? הצרכן הישראלי לא מבין שהרבה פעמים דוחפים לו סלרון (הרי גם זה אינטל, למה שהוא יתרח לשאול אם פנטיום וסלרון זה אותו דבר או לא), או שנותנים לו מעבד פנטיום טוב, אבל לוח אם ג'נרי של 200 שקל שבקושי עומד בבאס של הסטוק, ובוקושי תומך בראם נורמלי (ופה הישראלי שואל: "ראם? שו? ת'יודע מה, תביא 2").. ושלא נדבר על ההתייחסות לכרטיס מסך במקומות האלו... ברוב המקרים כל מה שכתוב זה "כרטיס מסך תומך 3D!" או משהו בסגנון, ובסוף זה איזה Geforce MX או איזה FX5200 מסכן. על ATI אין מה לדבר בכלל.

בקיצור הבנתם, ככה רוב הישראלים קונים מחשב. אז אל תתפלאו אם ל- לא יהיה פה הרבה נתח שוק בזמן הקרוב. בזה הכתבה צודקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...