Far Cry - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry - הדיון הראשי

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 215
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 1 חודש מאוחר יותר...

למי שיכול לשלוח לי קובץ שמירה של המישחק בשלב שניקרא TREEHOUASE לכיוון אמצע השלב או התחלת שלב של BUNKER

פשוט יש לי באג באמצע השלב של treehouse התמונה על המסך קופאת והמחשב לא מגיב

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני משחק עכשיו בFAR CRY 1 ו-2 דברים מעניינים אותי - כמה לעזאזל המשחק הזה ארוך!?!?!? זה לא נורמלי... הוא לא נגמרררררררר אני רוצה לגמור אותו כדי להתחיל לשחק בFAR CRY2...

וכאן השאלה השניה- 2 זה המשך ישיר לFC1? כלומר FC1 נגמר כמו נגידCRYSIS עם סצנת TO BE CONTINUED עצבנית כזאת? כי אני לא רוצה לסיים את המשחק הבלתי נגמר הזה ואז להתבאס שסתם סיימתי אותו...

ועוד דבר- הגרפיקה גרועה או מה!? יכול להיות שהתרגלתי לCRYSIS? זתומרת אני על הכל הכי גבוהה ULTRA HIGH כמובן למים והAAX8 הכל מקסימום הגדרות על 1280X768 רץ לי על איזה 100FPS בלי דרופים.... אני משחק כבר יומיים - אין דרופים!!!! אז הגרפיקה באמת גרועה? SOURCE יותר יפה מזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני קצת מתבאס שנדפק לי המחשב הקודם לפני שסיימתי אותו..

בכ"מ פאר קריי אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי בחיים אם לא הטוב שבהם, הוא המשחק FPS הראשון שהיה לי ושבאמת שיחקתי בו הרבה.

פעם ממש לא אהבתי FPS ועכשיו ממש כיף לי לשחק במשחקים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק על NORMAL\MEDIUM וזה קשה אני לאט לאט עובר את השלבים רק אחרי שאני משנן איפה כל חייל חחח ואני חייב להגיד שזה משחק נחמד מבחינת משחקיות. הסיפור גם טוב. הגרפיקה גרועה, התמונה שנתת ממחישה את זה, אצלי רואים אולי יותר טוב אבל עדיין זה לא מספיק... אי אפשר להשוות את זה לשום דבר שאנחנו מכירים כיום. אני חושב שזה בגלל שאין לו ריאלסטיות בשיט... מאז המנוע של UNREAL 3 כל משחק יוצא פצצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...