Far Cry - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry - הדיון הראשי

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

אורח voodooman

אני בשלב DAM ועכשיו אני יגעתי למסוק ואני יורב במשין גאן בכל היצורים האלה ואז נשארו רק 3 בגנה בבסיס ואני לא מגיע לאיהם ואין לי כמעט רק 60 כדורים של M4 ... ויש שם 2 יצורים שיורים טילים ועוד חייל מוטנט שקופץ ויורה עלי.. ואין יל מספיק לכולם איך אני עובר אוףףףף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 215
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך הורדת רמה?? אני גם רוצה אולי להוריד אני על "גאלנג'ינג" רמה שלישית נראה לי בשלב של treehouse קשה בטירוף עם המפלצות האלה.

אפשר להוריד רמה עכשיו כשאני כבר בשלבים מתקדמים קצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

הולך לתיקיה של ה-SAVE מעתיק את זה למקום אחר ואז מתחיל מחדש את המשחק אל רמה אחרת ואז שוב שם את ה-SAVE ששמרת בתיקה אחרת בתיקה של השחקן החדש... ;)

דרך אגב אני תקוע עכשיוב מקום אחר חח בשלב של וולקנו איפה איפה שיש שני דלתות אני פותח אותם ומוצא את עצמי באזור שיש שם 8 יצורים אם טילים ועוד כמה קטנים שקופצים אם M4 או איזה רובה סהר אחר... קיצר אלה שיורים טילים לא מציחים לפגוע כיא ני בורח אבל אלה שיורים וקופצים הורגים אותי!!

אני מצילח למצוא רק שני כאלה שקופצים והורג אותם כמה כאלה עוד יש??? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

כבר לא צריך עזרה כי סיימתי את המשחק!! יא יא יא סוף סוף!! חחח רק לקח לי 5 ימים!! :-* :-* :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולך לתיקיה של ה-SAVE מעתיק את זה למקום אחר ואז מתחיל מחדש את המשחק אל רמה אחרת ואז שוב שם את ה-SAVE ששמרת בתיקה אחרת בתיקה של השחקן החדש...  ;)

דרך אגב אני תקוע עכשיוב מקום אחר חח בשלב של וולקנו איפה איפה שיש שני דלתות אני פותח אותם ומוצא את עצמי באזור שיש שם 8 יצורים אם טילים ועוד כמה קטנים שקופצים אם M4 או איזה רובה סהר אחר... קיצר אלה שיורים טילים לא מציחים לפגוע כיא ני בורח אבל אלה שיורים וקופצים הורגים אותי!!

אני מצילח למצוא רק שני כאלה שקופצים והורג אותם כמה כאלה עוד יש???  :-[

איפה נמצאים הSAVEים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

הרי יש את התיקה עצמה הגדולה של הפורפיל אז בתוכה יש עוד תיקיה של SAVEDGAMES אז העתקתי רק אותה!!!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...