חיבור המחשב לטלויזיה דרך ממיר של YES - איך עושים את זה? *עודכן* - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור המחשב לטלויזיה דרך ממיר של YES - איך עושים את זה? *עודכן*

Moooshe

Recommended Posts

נכנסתי לפורום מבולבל, עשיתי חיפוש ויצאתי עוד יותר מבולבל (כמה אנשים טוענים שאפשר להעביר אודיו על כבל SVIDEO?!).

בסלון שלנו ישנה טלויזיה 21" די ישנה עם חיבור בננה אנלוגי ישן ו-SCART. נכון לעכשיו, הטכנאי של YES חיבר את הכבלים בצורה הבאה:

מהשקע של YES למפענח - כבל נחושת

מהמפענח יוצאים 3 כבלי RCA שמתאחדים ל-SCART שנכנס לטלויזיה

מהמפענח יוצאים 2 כבלי RCA שמתחברים לוידאו וממנו לטלויזיה בחיבור האנלוגי הישן

מעבר לקיר, בחדר שלי, יש לי כרטיס TI 4800SE של לידטק, עם . אני מעוניין להוציא ממנו תמונה לטלויזיה על מנת לראות . יש לי אפשרות להוציא מהכרטיס RCA או SVIDEO, אבל אין לי לאן לחבר אותם בטלויזיה או במפענח... דיברתי היום עם YES ואמרו לי שם שיכולים להחליף לי את המפענח לאחד שיש לו גם כניסת SCART. ללכת על זה? לפי מיטב הבנתי אני אצטרך במקרה הזה לקנות ממיר SVIDEO ל- SCART, וכבל אודיו רגיל שיצא מכרטיס הקול ויתחבר אליו? יש דרך אחרת לעשות את זה (בהנחה שאני לא רוצה לנתק ולחבר כל פעם את הכבלים)? האם בכבל של 3-4 מטר אני אפסיד משהו באיכות? ומה לגבי כבל של 7-8 מטר?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אם אתה באמת רוצה עזרה, תכתוב מה כתוב על השקעים בממיר שמהםו יוצאים החוטים?

החיבור לוידאו הוא כמעט בטוח חיבור composite לוידאו עם עוד חיבור אודיו mono.

לגבי מה שאתה רוצה - האם אתה רוצה לחבר את המחשב במקום הוידאו או בנוסף?

הסיפור של המפענח נראה מפוקפק. למה מפענח צריך *כניסת* SCART?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש YES, וכרטיס מסך עם היציאות האלו, ואני משתמש בטלויזיה (שגם אצלי היא ישנה עם חיבורי SCART ואנלוגי בלבד) כדי לראות סרטים בלי בעיה.

ההבדל הוא - שאין לי , ולכן אצלי המפענח של YES מחובר לחיבור האנלוגי בטלויזיה, והמחשב מחובר לטלויזיה עם חיבור SCART (כבל SVIDEO וכבר אודיו יוצאים מן המחשב ומתחברים לפלאג שממיר אותם ל-SCART ומחובר לטלויזיה).

אני מאוד בספק שקיים מפענח שיש לו כניסת סקארט (או כל כניסה אחרת למעשה), כי בשביל מה מפענח צריך כניסות בכלל? אתה בטוח שהם הבינו אותך שם ביס? כי מהניסיון שלי הם לא חכמים במיוחד.

כך שנראה לי שתאלץ לנתק את הוידאו כל פעם שאתה רוצה לראות סרט על הטלויזיה. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקעים שמהם יוצא ה-SCART לטלויזיה הם RCA צהוב לוידאו ואדום/לבן לאודיו. אלה שיוצאים למכשיר הוידאו הם RCA צהוב של ולבן של אודיו (מונו).

ואני רוצה לחבר את המחשב בנוסף לוידאו.

כרגע למפענח אין אף כניסה פרט לנחושת של הלווין. אני מניח שאם תהיה לו כניסת SCART ואותן היציאות שיש לו כרגע, הוא יוכל לקבל input מהמחשב ולהוציא כרגיל לטלויזיה. אני מניח שיש איזושהי דרך לבחור מאיזה feed של המפענח אני רוצה להציג תמונה (האיש בשירות הלקוחות אמר שזה אפשרי, אבל אני לא בטוח שהוא באמת יודע...)

עריכה:

הגבתי לפני שראיתי את התגובה של Duckman... באסה. :/

יש מישהו שיש לו נסיון אחר? אני יודע שיש ליס לפחות שלושה דגמים של ממירים... אולי אחד מהם כן יכול לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שיש לך את הממיר הקטן יש לו רק יציאות RCA

אם תחליף לממיר ADB הגדול יהיו לך 2 יציאות סקרט ואחת RCA שאיתן תוכל לעשות את הקומבינה שאתה רוצה

סקרט אחד יל לTV , את המחשב תחבר ל סקרט שמסומן VCR (שאתה תכבה את הממיר אתה תראה את מה שמחובר ל VCR SCART)

ואת יציאת הRCA חבר לוידאו שתוכל להקליט, ואת הוידאו תחבר בכבל אנלוגי (הנחושת.. 75אום) שתוכל לראות בTV

מקווה שהבנו אחד את השני :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהבנתי אותך

אתה רוצה לחבר את הTV OUT של המחשב שלך אל הממיר של YES וככה לראות את המחשב בטלוויזיה?

מאחר ובטלויזיה אין לי חיבורים נוספים, זו נראית לי הדרך היחידה...

אם תחליף לממיר ADB הגדול יהיו לך 2 יציאות סקרט ואחת RCA שאיתן תוכל לעשות את הקומבינה שאתה רוצה

סקרט אחד יל לTV , את המחשב תחבר ל סקרט שמסומן VCR (שאתה תכבה את הממיר אתה תראה את מה שמחובר ל VCR SCART)

ואת יציאת הRCA חבר לוידאו שתוכל להקליט, ואת הוידאו תחבר בכבל אנלוגי (הנחושת.. 75אום) שתוכל לראות בTV

מקווה שהבנו אחד את השני :P

כן, זה פחות או יותר מה שחשבתי עליו. אז אני אצטרך לקנות את הממיר SVIDEO ו-RCA ל-SCART?

ומישהו יודע אם כבל SVIDEO ארוך יכול לפגוע לי באיכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הדבר הזה אפשרי בכלל, נראה לי תמוהה שהממיר ישדר את המחשב.

לא נראה לי שהחוט יהיה בעייתי, יש לי RCA של יותר מ10 מטר (אולי איפלו 20) ורואים בסדר גמור בטלוויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאמרת, זה הממיר שקיבלנו אתמול וכך בדיוק הטכנאי הסביר לי שצריך לעשות.

עכשיו לאודיו אין לי בעיה - אני מוציא מכרטיס הקול RCA שמתחבר לממיר SCART. השאלה לגבי הוידאו - האם להעביר RCA או SVIDEO (מדובר על 4 מטרים בערך)?

והאם הממיר הבא מתאים לי?

(ציטוט מאתר החברה)

Euroscart 21 Pins to S-Video And Composite (Stereo Audio+Video)

Input or output selected by switch

ממה שאני מבין, אני יכול לחבר אליו SVIDEO או RCA עבור ועוד שני RCA עבור האודיו ולחבר אותו ישירות לממיר? והאם יכול להיות שזה עולה רק 37 ש"ח? יכול להיות שזה ממיר באיכות ירודה ויש טובים יותר?

תודה רבה על כל העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...