תופעות עצובות\פתטיות בצ'טים\פורומים ישראלים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופעות עצובות\פתטיות בצ'טים\פורומים ישראלים

someone

Recommended Posts

וואו איזה מונולוג

ג'יזס אחרי כל הודעה כזאתי כל הטופיק משתנה

איך הגעת מפדופילים לפורומים מפולין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא מובן, הכותרת היא תופעות עצובות\פתטיות בצאטים\פורומים !

גם פדופילים בצאט וגם פורומים בפולין נכללים בכותרת הזאת (נתעלם מהמילה ישראליים זה לא רלוונטי ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים הIRC זה הכי קלאסה...

אני במירק כבר משהוא כמו 3 או 4 שנים והכי פאנאן שם!

כל השכבה שלי + השכבה שמתחתי ואנשים שסיימו מהביצפר שלי שם וזה הכי כיף.

ככה אפשר לדבר עם מי שאתה רוצה בפרטי ועם כולם בערוץ או לפתוח סתם ערוץ כדי לדבר שלוש אנשים מסויימים או 4 וכו...

לדעתי זה התוכנה שמשתלב בה הכל חוץ מה-WEBCAM, פשוט 24/7 און ליין [:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגעגעתי למירק אבל מה, הוא קצת אפרורי ויבש לדעתי ויש שם את כל הפינגים המעצבנים ואפשר להשיג משם את האיי-פי שלך ואז לדפוק לך את המחשב בצורה ממש קשה (אני וידיד שלי התנקמנו ככה במישהו) וחוצמזה שנמאס לי באמת שאנשים מתחילים לקלל אותי כי אני מישראל. עכשיו גם שיצא יאהו! המחודש, עם AVATARS והכל (יש שם אחד שבאמת דומה לי!), ועם אוסף דיי נכבד של סמיילים ושטויות, ועוד ששם אפשר לשים ... אין, ליגה אחרת. מה כן, הצ'אטים שם לא ממש ברמה. כל מקום שלא תיכנסו באיזור של חדרים שנפתחו ע"י משתמשים תראו פדופיליה. דוחה. פוי. איכס. נמאס מצ'אט-רומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוכמה ב IRC זה למצוא ערוץ שמיועד לקהילה מסויימת. נגיד ערוץ של קלאן מסויים, או ערוץ רשמי של משחק. 95% מהזמן לא מדברים על הנושא של הערוץ גם ככה, אבל מי שבא לשם זה לא פדופילים וילדות מפגרות. אני כבר מעל שנה לא משחק AA אבל עדיין יושב בערוץ IRC של הקלאן לשעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדעה שלך DeadTeddy. בזמנים שיצא לי לבלות הרבה ב irc זה היה בערוץ של jediknight בgamesnet שכבר לא קיימת הלכה למעשה. כמעט אף פעם לא ממש דיברו שם על דברים שקשורים למשחק עצמו אבל לא היו שם את התופעות עליהם דיברו כאן, והיה באופן כללי די כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...