טילי קסאם שנפלו הבוקר בשדרות התגלו כטילים משופרים והרגו 2 אזרחים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טילי קסאם שנפלו הבוקר בשדרות התגלו כטילים משופרים והרגו 2 אזרחים

Merrymoon

Recommended Posts

טילי הקסאם שנפלו הבוקר בשדרות, התגלו כדגמים משופרים של קודמיהם, כנראה חומשו בחומר נפץ רב יותר בעוצמתו ובכמותו. 2 אזרחים נהרגו, אדם בן 50 ופעוט בן 3. הטיל האחד נפל ליד גן ילדים והאחר ליד סניף דואר. אזרחים נוספים נפצעו, ביניהם אימו של הפעוט שנהרג, מדווח כי היא במצב קשה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/747/774.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תחילת הסוף של עזה?

הרי היה ברור שזאת רק שאלה של זמן עד אשר יהרגו אזרחים חפים מפשע.

לא סתם צה"ל פעל שם, במלוא המרץ, לפיצוץ מחרטות.

לאט לאט יגדל הטווח של הקסאמים, יחד עם עוצמת ראש הנפץ שלהם, ואז הם יוכלו להגיע לכל מקום.

וזו רק שאלה זה זמן עד אשר הקסאמים יגיעו לגדה ויהיו מבצעיים.

יש שיר של יהודה עמיחי ז"ל, "אלוהים שומר על ילדי הגן",

כנראה אלוהים פיקשש פה... :-\

יהי זכרם של ההרוגים ברוך, הי"ד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך עכשיו להכנס בכול הכוח אם ארגוני הטרור לא יבינו את המסר שיריית קאסאם לאזורים בתוך ישראל(לא התנחלויות) הם פשוט ירו כול פעם שתיהיה להם הזדמנות.

קחו את חיזבאללה לדוגמא יש לו טילים הרבה הרבה יותר משוכללים מהקאסאמים(קאסאם=צינור עם חומר נפץ) שיכולים להגיע גם עד חיפה אבל הוא לא יורה אותם כי הוא יודע שהתגובה תיהיה הרסנית מצידו(כמו ענבי זעם רק יותר חזק) לכן ההרתעה כאן היא גורם מכריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שהיותר טוב מקסאם זה קטיושה, (מה שלחיזבאללה יש בסטוקים), לא מה שנפל על שדרות כמובן.

קחו את חיזבאללה לדוגמא יש לו טילים הרבה הרבה יותר משוכללים מהקאסאמים(קאסאם=צינור עם חומר נפץ) שיכולים להגיע גם עד חיפה אבל הוא לא יורה אותם כי הוא יודע שהתגובה תיהיה הרסנית מצידו(כמו ענבי זעם רק יותר חזק) לכן ההרתעה כאן היא גורם מכריע.

נאסר 3 (A Tribute to the egyptian president ?).

לפי העיתון: בעל ראש נפץ תקני, מרעום אחורי. מה שגורם לפחות נפל ויותר נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט אפשרי של האו"ם:

" כחלק מהמאבק הלגיטימי והצודק של העם הפלסטיני לעצמאותו, אנחנו מבינים את השימוש בטילים אשר תפקידם לפגוע בציונים בישראל

כמו כן פיגועי התאבדות הם לגיטימים ואין לישראל זכות להגיב אלא לצאת לאלתר מן השטחים הכבושים שברשוותה לפי החלטת האו"ם 242 ן 383"

אני מקווה שאני מגזים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

אבל אני לא מתאר לעצמי שהתגבוה תהיה עד כדי כך רחוקה...

בכל מקרהאני בטוח שתהיה עכשיו איזו פעולה עצבנית בגלל שאתם שוכחים לקחת בחשבון גם את מה שקרה עם המנהרת תופת.

אני מאמין שאפשר לקיים גם פעולה מכובדת ביותר עם מינימום נפגעים כאשר משתמשים בהרבה מסוקים/מטוסים וקצת חי"ר.

בכל מקרה פגיעה במוקטעה גם אפשרית לדעתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...