יורו 2004- חדשות,תוצאות ושאר ירקות. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יורו 2004- חדשות,תוצאות ושאר ירקות.

AviraM13

Recommended Posts

הסתובבתי לי בפורום ואני באותו זמן גם רואה את המשחק שבין צ'כיה לבין דנמרק [יש לי טלויזה צמוד למחשב  :P] וחשבתי לי למה לא עשו דיון על זה? אז הנה אני עושה.  ;)

אני בטוח שיש כאן אוהדי כדורגל[כמוני,אני משחק מגן ימני,מס' 4 בהפועל בת-ים] אז יאללה תתחילו לפרשן..

בינתיים דקה20 ו 0-0בין צ'כיה לדנמרק.

מי אתם אומרים לוקחת את הטורניר? בינתיים בחצי הגמר

פורטוגל-הולנד

יוון-צ'כיה/דנמרק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולנד לוקחים

ואם לא הולנד צ'כיה

זה היורו הכי מוזר אי פעם.........

כל הגדולות עפו............................................................... איטליה הענקית לא עברה את הבתים :'( ; ספרד גם לא ; אנגליה בקושי הגיעה לרבע וישר עפה ; צרפת עפה מול יוון! ; גרמניה לא עברה את הבתים

בושה.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולנד לוקחים

ואם לא הולנד צ'כיה

זה היורו הכי מוזר אי פעם.........

כל הגדולות עפו............................................................... איטליה הענקית לא עברה את הבתים  :'( ; ספרד גם לא ; אנגליה בקושי הגיעה לרבע וישר עפה ; צרפת עפה מול יוון! ; גרמניה לא עברה את הבתים

בושה.............

באמת יורו משעמם.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא ראית הרבה

משחקים טובים זה משחקים שהגדולות דורסות את הקטנות ויש לך גמר בין אנגליה-צרפת או איטליה-גרמניה

לא בהכרח איכותי, אבל כן מה שהיה פעם, היום הפערים הצטמצמו לחלוטין ואין הבדלים בין קטנות לגדולות כמו שהיה פעם אומנם בדרך כלל בשלב הפיינל פור נמצאות הקבוצות הבאמת גדולות והכי חזקות ופייבוריטיות.

מה גם שמפגשים של קבוצה גדולה מול קבוצה גדולה למשל גרמניה-איטליה או הולנד-צ'כיה למשל מולידים משחקים סגורים ופחדניים ואולי קבוצה קטנה מול קבוצה גדולה יכול להיות משחק יותר אטרקטיבי כי לקטנה אין מה להפסיד והגדולה מרגישה בטוחה בעצמה יותר מידי מה שעלול להביא למשחק יותר פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

צ'כיה לוקחים השנה!!

אם לא אז פורטוגל... :)

אבל אני מהמ אל צ'כיה... לפני המשחק אתמול אמרתי לכמה חברים שעד הדקה ה-90 יהיה 3-0 לצ'כיה וככה היה חחח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

מה אתה מדבר?

כל היופי זה ההפתעות.

וצ'כיה תנצח את פורטוגל בגמר  ;D

אמן חח ;D

אני בעד צ'כיה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הימרת שצ'כיה תוביל עד סוף המשחק 3-0 אני המרתי לפני הטורניר על צ'כיה התערבתי עם חבר על ארוחה טובה הוא אמר פורטוגל מעניין איך היגמר.

היוRו בסדר לא יותר סך הכול היו שתי משחקים גדולים(הולנד-צ'כיה, אנגליה-פורטוגל).

איטליה מגיע להם לעוף מאמן טמבל צרפת אויי תודה לאל שהם עפו צרחתי בכול הבית מרוב שימחה מגיע להם אחרי מה שהם עשו לי מול אנגליה(מסכנה החתולה שלי זרקתי אותה והחטאתי את החלון בול בקיר :-\).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יורו מצוין, אחד הטובים.

מלא הפתעות, אחלה משחקים כמו גרמניה - צ'כיה, הולנד - צ'כיה, פורטוגל - אנגליה, צרפת-קרואטיה ועוד... היו משחקים ממש טובים.

היו גם חרא משחקים, כל משחק של איטליה היה משעמם רצח, חרא קבוצה ויופי שהם עפו, לטביה משעממת והיו עוד כמה משחקים מסריחים אבל בגדול, יורו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...