קולנוע בייתי ב-12K בעיקר לסרטים - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קולנוע בייתי ב-12K בעיקר לסרטים

biodome

Recommended Posts

רן

עדיף שתיקח את ה 2802 מאשר את ה 1804

בדנון ההבדלים הם מהותיים בסדרות

אני עדיין חושב שעדיף לך מגבר יותר טוב על חשבון דברים אחרים

אם אתה רוצה יום רביעי אני יכול ללכת איתך לחנות (אם אתה רוצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סבבה..

אני לא בטוח שאפשר למצוא את ה-2802 בכל חנות, ראיתי אותו רק בשתי חנויות אינטרנט.

טוב יום רביעי אני כנראה אלך לקצת השמעות.

אולי בבוקר לפרדיסו בנמל ת"א עם סקורפי ובערב לעולם הדיגיטלי עם עופר (אלא אם כן אתה רוצה להצטרף גם לפרדיסו..)

אוף אני לא מצליח למצוא DVD שקורא את כל הפורמטים ממותג מוכר ובצבע שיתאים לי..

מה דעתכם על ה-Philips DVP630?

http://www.p1000.co.il/p1000/default.asp?came=10&UrlAdd=hot%5Fsale%5Fproduct%2Easp%3Fg%5Fid%3D2820978

בעעעע.. אולי אני יעביר את ה-HTPC שלי ואשתמש בו בתור נגן עד שיצא משהו נורמלי ששווה לקנות אותו..

למישהו יש המצלמה לכונן DVD/צורב שקט שלא עושה רעש של מטוס כשהוא מנגן סרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לשמוע אותו.

ה-Pioneer הישן שלי מרעיש בצורה מחרידה.

מעניין אותי רמת הרעש של ה-LG החדש שהגיע (צורב X12 נדמה לי)

בכל מקרה אם אני קונה צורב דיוידי זה רק אחד עם תמיכה ב-Dual Layer (כלומר בינתיים רק ה-NEC או ה-LG החדשים).

אם אני מצליח להשתיק את ה-HTPC שלי אז אני בהחלט אשתמש בו בתור עד שיגיע משהו נורמלי לשוק.. בכלל גם יש שם את ה-Audiophile 2496 שהוא כרטיס קול איכותי.

אתם מכירים תוכנות במיוחד בשביל HTPC? אולי איזה מערכת הפעלה שנועדה רק לניגון סרטים ומוזיקה?

אולי גם משהו בכלל בלי Windows?

אגב שמעתי היום בשקם אלקטריק את הדנון 1804 עם JBL E30, והיה חביב..

הבעיה שזה לא היה מתוכנן (פשוט הייתי באיזור בגלל שהכנסתי ת'רכב למוסך) אז לא באתי מוכן ונאלצתי לראות ולהקשיב למה שלבחור היה להציע.

ראינו את קטע ההפצצה בפרל הארבור שלא התרשמתי ממנו במיוחד.. ואיזה קטע מוזיקלי מדיסק צרוב שדווקא נשמע טוב.

הייתי גם בטרקלין חשמל נדמה לי, ודווקא היה להם את ה-Marantz 5400 ואת ה-Onkyo 601E וגם את הדנון הזה, אבל הבחור שאחראי היה אמור לחזור יותר מאוחר אז לצערי לא יכולתי להקשיב.

היום קניתי גירסא מקורית של הסאונדטרק של המטריקס הראשון שאני כבר דיי מכיר כמה שירים ממנו.

אני הולך לשמוע איך זה נשמע במערכת שלי, ביחד עם עוד כמה סרטי שיש לי עם סצינות נבחרות, כדי שאני אלך להשמעות מחר יהיה לי למה להשוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1500 זה מספיק לאחוריים.

תגיד שמעת פעם את אקוסטיק אנרג'י איי וואן?

עכשיו זה מדהים!

אם לא שמעת לך מהר מהר לטל סטאר בגבעתיים או שזה ברמת גן לא זוכר כבר...

אבל זה דבר שחייבים לשמוע.

אני לא יודע כמה הם עולים בימינו אני כבר לא מעודכן אבל נגיד המחיר שלהם ירד ל שש וחצי קיי+אלף חמש מאות אחוריים+1500 סנטר+3000 למגבר.

12500

יוצא נחמד....

מצטער שאני לא ממש מביא דגמים לסנטר מגבר ואחוריים אבל תשמע אם אתה קונה את האקוסטיק שיחקת אותה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חזרנו, ורכשנו :) (ליתר דיוק רן רכש... לי אין ממון)

היה כיף, אני אישית מאוד נהניתי במיוחד מהיחס האישי והאירוח המדהים של מולי.

לכל מי שגר באזור ומתעניין באודיו - תנו קפיצה למולי, שווה את הזמן ותהנו בהבטחה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הוא היה נורא נחמד, ובילינו שם מספר שעות טובות, המערכת הסופית תראה משהו כזה:

Marantz 5400SE

Wharfedale Evo 30

Wharfedale Evo Center

כמו כן אחוריים Wharfedale D 8.1, למרות שעכשיו אני חושב שאני אחליף אותם עם מה שיש לי פה (B&W 603 S2)

אני גם כנראה לוקח את הסאב שיש לי כאן Energy e:xl-S12

וה- בתור הנגן.. עכשיו רק צריך למצוא כונן שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ מתחת ל-11K.

שזה טוב.. אומנם ללא כמו שתכננתי בהתחלה, אבל אני מאמין שה- יכול להיות יותר טוב בהרבה. עכשיו התקנתי את הקירור הפסיבי של זלמן על ה-9800SE AIW שלי.

המחשב הזה הולך להיות Noise Free.. אני מקווה.. :)

אגב שיניתי את ההזמנה, במקום האחוריים (D8.1) לקחתי סאב Cube 10 של Wharfedale.

אחוריים אני אקח את ה-B&W 602 S2 שכבר יש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תיתחדש ע המערכת :)

אני עכשיו גם מחפש מקומות לשמוע מערכות אז אם אתה יכול לתת לי כמה באזור ת"א - חולון -רשל"צ זה יהיה טוב. (לא חייב חנות ספציפית אפילו אם יש אזורים בת"א שיש בהם חנויות זה גם יהיה טוב).

עדיף אם יש בדרום ת"א ליד התחנה המרכזית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה לי ולעוד כמה טובה קטנה שלח איזה תמונה של המערכת כשהיא תיהיה מורכבת זה יכול להיות מעניין תודה.

בטח יקח עוד זמן כי אני מתכוון לחכות לרהיטים של הסלון לפני שאני מרכיב אותה.. ואני גם מתכנן לבנות את השידה למערכת..

עכשיו אני חושב אם לא כדאי לקחת את ה-Onkyo 989 שלי איתי לדירה ולשים את ה-Marantz פה עם המערכת הישנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...