Dragon DA-01BD Full Tower איפה ניתן להשיג בארץ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon DA-01BD Full Tower איפה ניתן להשיג בארץ?

KvodHagab

Recommended Posts

בדובים כתוב שהוא לא זמין ובחנות אחרת שבדתקתי הוא עולה בסביבות ה 650 לא זוכר במדויק

זה כבר מחיר מאד גבוהה (בדובים הוא עולה 512 נדמה לי)

יש למישהו מושג איפה אני יכול להשיג מארז כזה בארץ (לא חובה שחור) או כל מארז full tower באותו סדר גודל ובסביבת המחיר שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיגזג עד כמה שזכור לי כבר לא מוכרים

פנדה כן אבל אני בספק אם יש להם במלאי

תבדוק גם ב PCH...

www.zigzag2000.co.il

www.pandas.co.il

www.pch.co.il

ודרך אגב הוא ענקי, הרבה יותר גדול אם אתה משווה אותו לסופרטאלנט אלומיניום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזיגזג אין מארזי full tower

ולPCH יש רק Tower של ציפטק

:'(

למישהו יש עוד רעיונות ???

(פנדה = הדובים = התקשרתי אליהם והם מארו שציפטק הפסיקו לייבא להם לזמן בלתי מוגבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אני קניתי את הלפני אחרון בארץ - כשאני קניתי ב PCH היה רק עוד אחד כחול וזהו, אין באף חנות אחרת הפסיקו ליבא. (זה היה לפני כחצי שנה)

אתה יכול לנסות את המארזים של אצל פנדה כי הם די דומים אבל לא באותם מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. חשבתי ככה שהפסיקו לייבא

בלאט.

ANTEC יקרים רצח

הTOWER שלהם עולה 500 שקל, אבל בא עם ספק 430W שאני אפילו לא יודע אם הוא גנרי או לא

אני טס לארה"ב עוד כמה ימים ואני קונה שם כמה רכיבי מחשב למחשב החדש שלי וחשבתי לקנות תמארז מהארץ.. אתם אומרים שיהיה קשה להביא מארז כזה? (ואני רציני P= אני מביא מזוודה נוספת בשביל ה4-5 חלקים שאני קונה למחשב [לוח אם זכרונות מעבד כרטיס מסך וספק] אז אפשר לדחוף לתוך המארז את כולם.. מארז ענק אחרי הכל)

השאלה היא אם יהיה בעיה במכס (אני מתכנן להגיד להם שזה מתנה מדודה שלי או משהו ולא קניתי את זה שם או פשוט לפתוח את כל הקופסאות ולהשאיר את כל החלקים בתוך השקיות האנטי סטטיות ולעטוף אותם בשקיות עם הכריות אוויר האלה ) או בבדיקות הבטחוניות

אגב

http://memory.co.il/product_info.php?cPath=27&products_id=201&osCsid=5be34d0e07d7274b9cb7a877f5880278

הנה המארז בארץ וכנראה שאני יקנה את זה אלא אם אני אצליח להביא אחד מח"ול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע, שאתה יוצא לחול אתה יוצא עם מחשב

אם הם יבקשו לרשום אותו במכס בשביל הדרך חזרה הביתה, תרשום אותו שם ותעיף את החלקים בחול תקנה חדשים

אם הם לא יבקשו ממך לרשום ויגידו שאין בעיה בדרך חזרה, אז אין בעיה ;D

שאני אומר לצאת לחול עם חלקי מחשב אני מתכוון לסתם לוח אם שלא פועל וכרטיס או שניים הם לא ממש יבינו מה זה

זה כמו לצאת עם מצלמת , אתה רושם אותה במכס בשביל שבדרך חזרה לא יבקשו ממך לשלם עליה כאילו קנית אותה בחול

אני לא מבין בדברים האלה אני רק אומר מה דעתי אולי אפשר לעשות את זה אולי לא.. ענארף ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת לפני יום כיפור הזמנתי ת'מארז הזה מהדובים והם אמרו לי גם שהפסיקו להביא להם לזמן בילתי מוגבל ושההזמנה "מתעכבת" (אני לא יודע למה שונאים ת'שירות שלהם היה להם שירות טוב  ;)) מזל שביטלתי אותה  :) אחרת הייתי עדיין מחכה  :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...