יש לי יום-הולדת בקרוב ו... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי יום-הולדת בקרוב ו...

AviraM13

Recommended Posts

שלום לכולם וצהריים טובים.

יש לי בקרוב יום-הולדת ואני לא'דע מה להחליט..

מסך חדש? כי יש לי מסך די ישן של .

שיפור מחשב? לא נראה לי שזה כל כך נחוץ,כי אני הרכבתי אותו ובאמת הוא משחב באמת מצוין,קניתי את כל החלקים והרכבתי.

מצלמה דיגיטלית? סתם נשמע נחמד..

או עוד דברים? הצעות יתקבלו בשמחה רבה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הייתי הולך על מסך, אבל רק אם אפשר לקנות משהו שהוא שיפור גדול על הקיים. נגיד, פעם, ראיתי אצל מישהו מסך 22 אינץ' איכותי ביותר (מבחינת גודל נק' וקצב רענון) על מחשב 2 300 כשכבר לי היה 4 1.9. אז נכון שמשחקים רצים אצלי יותר טוב אבל עדיין הייתי מחליף איתו כי לראות תוכיות וסרטים על כזה דבר זה חויה, יותר ממה שכל מפרט מחשב יכול לספק לך. אם יכול לקנות מסך 19-21 לדעתי זה שווה את זה.

גם לי יש יומולדת עוד מעט, רק שבזמן שלי אני אהיה בגיבוש טיס שאין סיכוי שאני אעבור :כ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון איזה טיול בן זונה אם חברים\משפחה לכמה ימים בכייף.

אם נשאר לך אחריי זה $ אז אולי כדי איזה נגן איכותי או משהו לא למחשב (על תשקיע את זה בחומרה כי אחריי שנתיים זה כבר לא הייה שווה וסתם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהציעו כבר....מה עם טיול?

אל תלך על חומרה זה לא שווה את זה.

אני לא צריך טיול ליום-הולדת,אני הולך לבית מלון חודש הבא[ביולי] וכבר הלכתי למלון לפני שבוע-שבועיים..

הציעו לי משהו נחמד,בבקשה.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לכם קצת מוזר שבן אדם בא לשאול מה לקנות ליום הולדת באתר חומרה וכל הגולשים אומרים לו להוציא את זה על משהו אחר? אתם ממש לא נאמנים... :-)

בכל מקרה, תעשה מה שאני עשיתי - תקח 50% ושים בחסכון, את השאר תבזבז - אם אין לך על מה לבזבז אני מציע לך לחסוך את זה לעוד שנתיים בשביל לימודי נהיגה - משתלם ביותר, למרות שזה לא נראה לך אטרקטיבי כרגע - בכיתה י'/י'א תשחק אותה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לימודי נהיגה................................................

הוא בן 13 למען השם!!!!!

לשמור כסף כדי לבזבז אותם עוד 4 שנים? ורק עוד 4 וחצי שנים הוא יוכל להשתמש בזה ברצינות כי יש חצי שנה ליווי מבוגר וגם אני מאמין שהוא ישיג עוד כסף בשביל שיעורי נהיגה כי יש לו 4 שנים!!!

וגם חוצמזה הורים אפעם לא נותנים כסף ואומרים לך תעשה חיים........

הוא מבקש משהו הם קונים וזהו...... הוא לא יכול להוציא חצי מהכסף על משהו ואת השאר לשמור..............................................

תקנה נגן ..................... לפי דעתי תקנה את הIRIVER H340 כשהוא יצא.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה מה שהכי יהיה לך שימושי ותהנה ממנו

אם זה חומרה אם זה מסך אם זה טיול אם זה לא יודע מה...

זה שאנשים אומרים לך "אל תשקיע על חלקי מחשב !!" זה דעתם האישית

אתה צריך לקנות מה שבא לך מה שהכי תהנה ממנו

לי היה לפני כמה שבועות 700 שקל תקועים בכיס לא ידעתי מה לעשות איתם שאלתי בפורום

חלק נתנו לי פה הצעות טובות חלק פחות אבל שורה תחתונה אתה לוקח רעיונות ועושה עם זה מה שהכי נראה לך שימושי

אם המסך שלך מתישן ואתה באמת צריך אחד יותר טוב תקנה חדש, אם בא לך תעשה כמוני תחבר גם את המסך השני במקביל ויהיה לך שני שולחנות עבודה וירטואלים (לא הכוונה לשולחן פיזי) מאוד נוח אבל זאת החלטה שלך

והכי הכי חשוב תחשוב טוב, אל תקנה משהו שלא יהיה לו בו שימוש יומיומי כי חבל, כמה אתה תשתמש במצלמה דיגיטלית? אם זה סתם מגניב כזה ובא לך, אל תקנה!! חבל על הכסף אחי תקנה אם רק באמת יש לך שימוש בו

והכי חשוב תהנה מהכסף לא משנה מה תעשה רק תחשוב על זה טוב שההשקעה הכספית לא תמאס עליך אחרי חודש-חודשיים

מזל טוב! (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...