האם מוכרים Peltier בארץ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מוכרים Peltier בארץ?

Stasik

Recommended Posts

אני חשבתי אולי לבנות אחד בעצמי, אבל אני לא מבין מה זה:

n-type semiconductor

p-type semiconductor

וממה החלקים האלה מורכבים?

האם מישהו יכול לעזור לי?

נ.ב

חשבתי גם אם לקנות אחד אז לא לשים אותו במעבד או בכרטיס מסך אלא לשים אליו היטסינט גדול ולחבר אותו למאוורר ואז המאוורר יוציא אויר קר כמו במקרר! ולשים אותו מקידמת המחשב?! :idea:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אני חשבתי אולי לבנות אחד בעצמי, אבל אני לא מבין מה זה:

n-type semiconductor

p-type semiconductor

וממה החלקים האלה מורכבים?

האם מישהו יכול לעזור לי?

נ.ב

חשבתי גם אם לקנות אחד אז לא לשים אותו במעבד או בכרטיס מסך אלא לשים אליו היטסינט גדול ולחבר אותו למאוורר ואז המאוורר יוציא אויר קר כמו במקרר! ולשים אותו מקידמת המחשב?! :idea:

אמממ .... ככה : החומרים המורכבים הם חומרים כימיים שאיזה רוסי המציא בתחילת המאה הקודמת , אם אתה ממש רוצה לדעת איך לבנות אחד כזה , תריץ חיפוש בגוגל .

הרעיון המהפכני שלך קיים כבר כמה שנים , הוא נקרא CHILLER , לוקחים PELTIER , שמים אותו בין 2 גופי קירור , על הצד החם שמים מאוורר , את הצד הקר או מכניסים לתוך מים כדי לקרר את המים במערכות מקוררות מים , או שמים על הצד הקר מאוורר גדול מימדים כדי לפזר את האוויר הקר ברחבי המארז . ה85 וואט שמוכרים היום אצל הדובים , אתה לא יכול לקרר מעבד מודרני כלשהו , הדבר הזה מספיק בקושי למעבד של בגיגהרץ . לכרטיסי מסך זה יכול להיות יותר מעניין , כי שם רמות החום הרבה יותר נמוכות . הפן הכי מסוכן בדבר הזה , הוא הלחות המטורפת שנוצרת מסביב לרכיב , ואתה חייב לבודד את הכל עם גריז מיוחד , ספוג ומה לא .

לא מומלץ בחום . מסוכן ביותר , ומחייב ספק נפרד שיחזיק את הPELTIER בנפרד מהלוח , כי הוא שואב קרוב ל14 אמפר , הוא לא ישאיר לך מיץ בספק כדי להפעיל כונן דיסקטים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...