תקיעות באימיול = קרור לקוי? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעות באימיול = קרור לקוי?

Evil Inside

Recommended Posts

יש לי מחשב חדש(amd 2500 barton), בזמן שהאימיול עושה אפלודס אם אני קצת נוגע בו הוא נתקע. הטמפ' של המעבד שלי היא 61-63, על 37-40.

אני לא מאמין שזה בעייה של הזיכרונות,למרות שזה נראה כך, משום שהם חדשים(256X2DUAL DDR) ועשיתי גם בדיקה לזכרונות והם ללא בעיות(לא בדיקה מלאה אבל)

אני ממש נואש כבר יש כל מיני תקיעות מעצבנות של המחשב בעת עומס, לדוגמא פתיחת ביטורנט ואימיול באותו זמן,אולי אני סתם מתבכיין וזה בכל מחשב קורה?! אבל לא נראה לי..

ניסיתי כמה גרסאות של אימיול כולם נתקעות כשאני עושה אפלודס,וכן גם אפלודס של 5 קב"ש..

אז הבעיה היא בעצם הקירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קשור ועוד איך

מודם מעמיס על המחשב....עכשיו תוסיף לזה אימיול שטוחן את המעבד והכל.....אתה מקבל מערכת שלא עובדת כראוי

כמו כן טמפרטורה של 60 מעלות במעבד 2500 זה קרה גם אצלי

מה שמוזר , שאותו מעבד על לוח של גיגה בייט 7VTAX או משהו כזה אני לא זוכר ממש עבד בטמפרטורה של כ 45 מעלות

ובלוח של 7N400PRO זה עבד ב 60 מעלות, המחשב עבד אבל לא היתי מרוצה מהעבודה שלו, כל מיני בעיות קטנות וכדומה

הפתרון הוא לשים לו מאורר חזק יותר על ההיטסינק או להחליף את ההיט סינק

הסיבה לדעתי לשוני בין הלוחות זה הזווית של ההיט סינק והמעבד ביחס למאוררים בסביבה.

לפני חודשיים החלפתי את ההיט סינק של המעבד (למרות שמדובר בהיטסינק מקורי של AMD) שמתי היטסינק של 2600 והטמפרטורה ירדה לי בכ10 מעלות (אולי טיפה פחות) ועכשיו המחשב עובד פיקס בלי בעיות

נ.ב. פתיחת המארז עוזרת מעט אבל לא במקרה הזה, במקרה כזה צריך היטסינק עם מאורר חזק ונורמאלי

המאורר שלי עבד ב 3300 סל"ד ועכשיו עם המאורר החדש הוא עובד ב 3800 סל"ד ויש שיפור משמעותי בטמפרטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מודם USB אבל יש לי לוח של 3RDAI שבאמת אמרו לי שהוא לא הכי יציב אבל העדפתי לקחת אותו בגלל הכרטיס קול והתקציב שלי..

המאוורר שלי עובד על 4326 RPM שזה הרבה..אבל עדיין זה ממש מוזר: כשאני פותח את המחשב לאחר מנוחה עולה המעבד על 35-40 מעלות..תוך דקה בלי שעשיתי לא כלום הוא מגיע ל65 מעלות..אני צריך איזה מאוורר משו חזק שיוריד לי 15-20 מעלות לפחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חדש כאן , אבל אני ממש לא מתמיד כאן ....

הבעיה של האתר הזה , שאתם לא מצליחים לעזור לאף אחד....

אני מוכן להתערב שיש לך פיירוואל זון אלארם , נכון? גירסא 5 , נכון ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיגייט 5.5 ....פירוואל הכי טוב שיש , אני חושב ף וכך רבים אחרים ...

קל לקינפוג והגדרות , ממשק יפה , וקליל ביותר..ולא עושה בעיות עם שום דבר...

ידוע שגירסא 5 של זון אלארם עושה בעיות עם אימיול... ;)

אני ממליץ לך על סיגייט , ולהתרחק כרגע אלארם...או לתמיד תתרחק ממנו...

זה לא גורם לעומס , פשוט הוא מתנגש עם האימיול... ;) זה באג כלשהו... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...