המנהלים הגדולים !!!!! ככה לא בונים חומה !!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המנהלים הגדולים !!!!! ככה לא בונים חומה !!!!

DAN

Recommended Posts

דן

גם ככה על כל הודעה אמיתית שאתה רושם אתה רושם עוד 5 הודעות של גזענים.

אני לא אבוא לבקר אותך בשום פורום חומרה.

"אני הבנתי כבר מזמן

שנקבה זה כמו סרטן"

נקבה זה כמו סרטן ???????????????? דעתך ניטרפה עליך או שאתה עליז !!!! או שאולי קיבלתה סרטן בעצמך בגזע המוח וזה משבש את דעתך !!!!

רק ביגלל אנשים כמוך אני נישאר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וזה העיקר...........

הערה של הצייד:

מה הבעיה לצטט ולכתוב כמו בנאדם?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה נשאר? אז אתה מוזמן להעלות את התמונה הנאצית שלך.

ובקשר לחתימה, לא שמעתי אף תלונה

וגם לא מגל"צ שמשמיעים את השיר שזה לקוח ממנו פעם בכמה ימים.

ואל תנסה לכתוב במילים גבוהות כשאתה קצת בלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באמת יש גבול עם העריכות

ערכו לי החוצה את המילה "אידיוט" וכתבו במקום "אני חולק על דעתך"

אחרי הערה שהייתי חייב להגיב עליה, במיוחד בתור היחיד שמגיב לנושאים האלו ולא נותן יד לגזענות.

מספיק

אנחנו ילדים גדולים

יודעים לשמוע אידיוט

ובקשר לסקורפיון זה שאח שלך בסכנת חיים אני מצטער, אבל גזענות לא תפטור את זה.

תשמע בדר"כ אני מאוד רגוע אבל זה עובר כל גבול! ערפאת יושב לו בלישכה שלו ושולח אנשים להתאבד בישראל! אתה מודע לעובדה שבחודש האחרון נהרגו כמעט (אולי יותא אפילו) 200 אנשים? זה נראה לך מצב בסדר? שהחיילים שלנו יושבים ומגנים עלינו והפלשתינאים בזכות תעמולה יעילה גורמים לעולם לחשוב שאנחנו שוחטים בהם?

אני לא גזען אבל אם אני רואה עכשיו ערבי שנראה לי אפילו טיפה חשוד או מוזר ברחוב אני קודם אפוצץ לו את הראש ורק אז אזעיק משטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

דן, די כבר לחפש תשומת לב.

אל תאיים שאתה תילך, כי אף אחד לא ינסה אפילו או ירצה למנוע את זה ממך.

אף אחד לא צינזר את ההודעות שלך, אלא את הרווחים האינפנטילים האלה שאתה תוקע בלי סוף.

אז באמת די, יש גבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גזען אבל אם אני רואה עכשיו ערבי שנראה לי אפילו טיפה חשוד או מוזר ברחוב אני קודם אפוצץ לו את הראש ורק אז אזעיק משטרה

?פוגרום kids, can you say

בכלל לא גזענות. אין ערבים ישראליים במדינה ואם יש אז כולם משתפ"ים ואם יש להם שפם צריך לפוצץ להם את הצורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?פוגרום kids, can you say

בכלל לא גזענות. אין ערבים ישראליים במדינה ואם יש אז כולם משתפ"ים ואם יש להם שפם צריך לפוצץ להם את הצורה.

סליחה אם אתה הולך ברחוב ורואה ערבי עם שפם שחור כמו טורקי שלובש מעיל בשיא החום והוא נראה שמנמן אתה לא תיקח מקל ותתין לו מכות? אני כן! ולא איכפת לי מה אתה חושב... אתה לא מסכים איתי בסדר גמור מצידי.

לכל אחד מותר להחזיק בדעות משלו ושלך אולי נוגדת את שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא "טיפה" חשוד

תודה שאתה לא התכוונת לערבי עם מעיל נפוך בשיא החום עם פרצוף רזה וגוף שמן,למרות שגם זה לא בסדר, צריך לקרוא למשטרה.

התכוונת יותר לאיש עם כאפיה.

ולא איכפת לי מה אתה חושב... אתה לא מסכים איתי בסדר גמור מצידי.

לא רק שאני לא מסכים אני גם חושב שאתה גזען שיום אחד תיתן יד ללינץ' כמו שנעשה בנתניה

או גרוע יותר, לפוגרום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא "טיפה" חשוד

תודה שאתה לא התכוונת לערבי עם מעיל נפוך בשיא החום עם פרצוף רזה וגוף שמן,למרות שגם זה לא בסדר, צריך לקרוא למשטרה.

התכוונת יותר לאיש עם כאפיה.

ולא איכפת לי מה אתה חושב... אתה לא מסכים איתי בסדר גמור מצידי.

לא רק שאני לא מסכים אני גם חושב שאתה גזען שיום אחד תיתן יד ללינץ' כמו שנעשה בנתניה

או גרוע יותר, לפוגרום.

מה שהיה בנתניה זה נוראי! ואני לא הייתי עושה כזה דבר בחיים מבחינת עקרונות שלא הייתי בוגד בהם אז אל תגיד כאלה דברים אם אתה לא מכיר אותי.

אבל מה שהיה שם זה אנשים ללא שכל שתקפו בן אדם שהם "זיהו" בתור המחבל

אבל לעומת זאת אם אני אראה בן אדם רץ עם סכין ברחוב ודוקר אנשים אני אבוא עם כל השכונה!!!

ושוב מותר לך להחזיק בדעה שונה וזה בסדר גמור מצידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהיה בנתניה זה נוראי! ואני לא הייתי עושה כזה דבר בחיים מבחינת עקרונות שלא הייתי בוגד בהם אז אל תגיד כאלה דברים אם אתה לא מכיר אותי.

אבל מה שהיה שם זה אנשים ללא שכל שתקפו בן אדם שהם "זיהו" בתור המחבל

I rest my case

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני רואה עכשיו ערבי שנראה לי אפילו טיפה חשוד או מוזר ברחוב אני קודם אפוצץ לו את הראש ורק אז אזעיק משטרה
סליחה אם אתה הולך ברחוב ורואה ערבי עם שפם שחור כמו טורקי שלובש מעיל בשיא החום והוא נראה שמנמן אתה לא תיקח מקל ותתין לו מכות? אני כן
אם אני אראה בן אדם רץ עם סכין ברחוב ודוקר אנשים אני אבוא עם כל השכונה!!!

ROFL!

:lol: :lol:

סקורפיון, אתה פשוט הרגת אותי מצחוק, בשיא הרצינות

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...