DREMEL - מקורי או לא ? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DREMEL - מקורי או לא ?

The_overclocker

Recommended Posts

והנה, אצל תום (אחרי הרבה מאוד עבודה אמנם) התפתחה חלודה על הדרמל המקורי....

הכל תלוי בצרכים.

אני, בשביל חור למאוורר וחריטה על פרספקט לא אוציא יותר מ150 שקל... לא מבין למה לקנות משהו במעל 350 שקל אם אתה הולך להשתמש בו מקסימום פעם בחודשיים.

דרמל של חברת וולף לא היה שורד את החיתוך של החלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האחריות שהום סנטר נותנים היא גם תקפה אם הדרמל ישרף מעומס? או חלק בו יתקלקל?

ועוד משהו: פתחתי את הקופסה של הדרמל עכשיו והוצאתי את תעודת האחריות של חברת WOLF. כתוב בתעודה הזאת שאני צריך למלא בה פרטים שלי ולשלוח אותה לחברת WOLF לא יאוחר מ-7 ימים או שהאחריות לא תהיה תקפה על הדרמל.

שאני אעשה את זה או שאני לא זקוק לזה? בהום סנטר לא הזכירו שום דבר על זה, הם אמרו לי שתעודת האחריות היא קבלת הקנייה עצמה ולא משהו אחר.

ודבר אחרון: לא לכולם יש כסף לקנות DREMEL מקורי (בדיוק כמו שלא לכולם אין כסף לקנות מרצדס 2004), אז אני בהחלט חושב שדרמל WOLF הוא תחליף הוגן וזול, אולי פחות איכותי מהמקורי אבל עדיין טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאמרתי בהתחלה

למודר ישראלי ממוצע (שעושה פעם בשבוע בקושי) מספיק הוולף

בשביל מישהו רציני כמו alianyn שעושה מודים ארוכים ובתדירות גבוה, שווה לקנות מכשיר שעולה הרבה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל נכון חוץ מהשורה הראשונה -

"במהלך השנים האחרונות נרכשה חברת דרמל ע"י קונצרן BOSCH העולמי. האיכות והמוניטין של חברת דרמל בשילוב הניסיון והמעוף של קונצרן BOSCH הביאו לכניסה של מוצרי דרמל לשווקים נרחבים בעולם והניבו מוצרים בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

"

ציטוט מהאתר של לדיקו היבואנית הרשמית.

My bad...

אבל זה עדיין פרט חסר משמעות,הם היו באיכות גבוהה גם לפני אותו מיזוג...

ובחזרה לנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני החלטתי, מכויין שיש לי כמה פרוקטים שאני רוצה לעשות אז ככל הנראה ה Wolf לא יישרוד

ואני לא כזה נלהב לבזבז 150 שקל אז אני אאסוף עוד קצת כסף ואקנה את המקורי.

שאלה: מהו הציר הגמיש הזה שיש בדרמל ?

ועוד שאלה: האם עדיף לקנות את ההוא עם ה 40 חלקים, בתוספת של כ 100 שקל ? (= 550 שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד נוח להשתמש בכבל הגמיש יש מקומות שעם כל הגוף של הדרמל לא נוח להגיע אליהם.. אז משתמשים בכבל הגמיש

בכל מקרה זאת נקודת התורפה אצל WOLF לפי דעתי.. הכבל הגמיש אצלהם קצת מאיט את מהירות הסיבוב הוא לא ממש מוצלח

(נבדק רק בשני סטים של וולף אולי זה סתם מקריות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אני רק היום השתמשתי בצינור הגמיש של דרמל ה-WOLF, ודווקא המהירות שלו רגילה, היא לא הייתה איטית איך שאתה מתאר.

ד"א: מישהו יודע כמה עולה חבילת דיסקים רגילה לדרמל? (חבילת דיסקיות חיתוך אני מתכוון). רק פשוטות, לא מחוזקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי לפני כמה זמן דרמל מקורי במכירה פומבית באינטרנט(מישהו לקח אותו בסביבות ה250 ש"ח) אתה יכול לנסות כאלה..

יש לי דרמל של וולף והוא עושה את העבודה, רק הראשים לא כל כך איכותיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אני רק היום השתמשתי בצינור הגמיש של דרמל ה-WOLF, ודווקא המהירות שלו רגילה

זה לא ממש נראה לעין ולא שמתי לב לזה, רק אחרי שחבר שלי אמר לי שמתי לב לזה קצת..

בכל מקרה אמרתי גם קודם שיכול להיות שזה רק מקריות לא בדקתי על יותר משני סטים אז אני לא יכול להיות סגור על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\ אני לא חושב שהזכרתי את זה כך שזו אשמתי אבל הסיבה שהייתה שם חלודה זה כי כשבועיים שלושה לפני זה נשפך באזור נוזל חיטוי שחשבתי שגם לא נגע בדרמל וגם לא יגרום לנזק. טעיתי בשתי ההערכות שלי... :-[

באותה תקופה לא יכולתי לערוך את הפוסט יותר אז וויתרתי על המידע, כנראה שהוא בכל זאת חשוב... ;)

מי שמעוניין יכול לבצע חיפוש בפורום וימצא לא מעט פוסטים ישנים יותר (כולל אחד של הנרגילה שלנו) על חבר'ה שנשרף להם הוולף/יונדאי בעבודה מאומצת (חיתוך) כך שאני לא יכול להמליץ עליו אם אתה מתכוון לבצע עבודות חיתוך במתכת.

לעומת זאת אם מדובר בחריטות ועבודות בפלסטיק בהיקף עבודה לא עצום, חבל להשקיע כ"כ הרבה. למשל לחברה שלי קניתי את היונדאי (שהיה אז במבצע של 99ש"ח כולל ציר גמיש וסטאנד וכל השאר) מפני שהיא בעיקר חורטת ועובדת עם פלסטיק אז הוא מספיק טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...