טיסות מסחריות/אזרחיות לחלל - העתיד קרוב מתמיד - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיסות מסחריות/אזרחיות לחלל - העתיד קרוב מתמיד

Chevy

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=/4/559190

החללית החדשה SpaceShipOne והדאון White Knight" נחשבים לפורצי דרך בתחום העיצוב והתכנון, מעבר לעובדה כי ניתן להשתמש בשניהם שימוש חוזר לאחר הטיסה, הSpaceShipOne משתמשת בסוג חדש של דלק, אשר נשרף בצורה יעילה יותר (למטרת טיסות לחלל). הדלק החדש מורכב בעיקר מגומי ומניטרוס אוקסיד, הידוע יותר בכנויו "גז צחוק".

110537-5.jpg

טיסות מישראל לארה"ב תוך שעה? הכל אפשרי, בכך שמטוס יצא מאטמוספירת כדה"א יכנס למסלול וינחת בארה"ב תוך זמן קצר - כמו טיסה לאילת :)

אשמח לשמוע את דעתכם על הנושא, על כמה הוא יהיה זמין לאזרחים ולא רק לבעלי הממון בעולם.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הדבר המפחיד בעולם לטוס במטוס שחברה פרטית בנתה לבד :-\

אבל אם הם צריכים טייסי ניסוי אני מוכן!

למען המדע!

יאללה שיתחילו כבר לטוס לחלל באופן סדיר ולא פעם בשנה ורק אנשים שעברו אימונים מיוחדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת הניווט ביצעה פעולה בלתי חוקית ואתה תיסחף בחלל לנצח!

החלון עומד להיסדק. האם ברצונך לדבג?

החללית עומדת להתפוצץ בעוד 20 שניות

כדי למנוע התפוצצות פתח את החלון תפוס את האנטנה ולחץ על המבער האחורי בו זמנית

החמצן בחללית יאזל בעוד כ20 שניות. האם ברצונך לדווח למיקרוסופט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה ביצע פעולה בלתי חוקית, לכן כל מערכות החללית יכובו. הכנס את דיסקט האיתחול ותתקין את כל מערכות השליטה, הבקרה ושמירה על תנאים לקיום חיים, מחדש.

.

.

.

.

זמן משוער לסיום ההתקנה והפעלה מחדש של כל המערכות: 9999999 דקות.

טיפ: זכור, מערכות אספקת החמצן ושמירה על טמפ' סבירה מנותקות, נסה שלא לנשום עד סיום ההתקנה והפעלה מחדש של כל המערכות. מומץ שתאלתר מצנח אם אתה בשלבי כניסה\ יציאה מהאטמוספרה. שיהייה לך המשך יום נעים.

כל עד יש לחללית הזו קשר כלשהו למיקרוסופט, אני מתרחק ממנה כמו מאש (כאילו מישהו יתן לי להתקרב אליה ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...