עזרה בתוכנה sketchup.. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בתוכנה sketchup..

SuB

Recommended Posts

שלום! יש לי תמונה של הצורה של החיתוך שעשיתי בגג המארז, ואני רוצה להכניס אותה ל-sketchup כך שאני יוכל ממש ליצור ממנה חלון שקוף, ושהיא תהיה חלק מהמארז שסרטטתי..

כרגע הכנסתי אותה בשיטה של ה-insert->image ואז זה מכניס לי אותה כך שלא ניתן לערוך קוים/למלאות אותה בצבע, אלא רק לשנות את גודלה..

מישהו יודע איך עושים מה שאני רוצה? אני כמעט בטוח שאפשר כי לא הגיוני שבשביל לתכנן משהו יהיה צורך לשבת ולצייר את הצורה (הצורה שחתכתי ממש מורכבת.. ובעלת המון קוים עגולים כך זה יקח ימים לצייר אותה ידנית).

מה שניסיתי לעשות זה לשמור את הצורה בפוטושופ בתור GIF כך שהרקע של שקוף אך זה לא עזר.. ה-sketchup הופכת את הרקע ללבן..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יקח מלא זמן ליצור אותה, אני לא סתם אומר, אני כבר כמעט שבוע עובד בסקצ'אפ ומניסיון זה ממש סיפור..

טוב אם למישהו אחר לא יהיה פיתרון אני יעשה את זה ידנית, או שיביא לך.

תודה אחי. מחכה לתגובות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SketchUp עובדת כמו כל תוכנות ה-CAD למינהם - בשיטה הווקטורית, ז"א, הנתונים הנשמרים בקובץ של SketchUp הם נתונים מתמטיים המכילים הוראות כיצד לייצר את הציור, וזאת על מנת שתוכל להטיל אפקטים ולסובב את התמונה כאוות נפשך ועדין לשמור על חוקי הפיסיקה

שלא כמו תוכנות כגון , צייר וכד', השומרות את הציור בתור תמונה המכילה את מיקום הפיקסלים וצבעם בתמונה.

מכל הסיפור הזה אנו מבינים כי כן - אי אפשר לייבא BMP, JPG, GIF וכד' אל תוכנת הסקטצ'אפ ולצפות ממנה להפוך את זה לאובייקט בר שינוי. זה בלתי אפשרי לדעתי, אבל אולי כן יש שיטה מסוימת (בטוח אבל שהיא לא תתן לך את אותה השליטה שסקטצ'אפ נותנת לך בציור בה)

הצעתי - נסה לצייר בסקטצ'אפ את הציור שלך, אל תבנה על דרכים להפיכת התמונה לווקטורים.

נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...