תקלת הקלדה בשורת החיפוש של סייר הקבצים של חלונות - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלת הקלדה בשורת החיפוש של סייר הקבצים של חלונות

אנדי
 Share

Recommended Posts

היי לכולכם,

תופעה משונה שאני נתקל בה לאחרונה כאשר אני מחפש קובץ בתיקייה, ע"י שימוש בשורת החיפוש העילית (כן, זו שנמצאת בד"כ משמאל לשורת הניווט) - בסיום הקלדת מילה אני מקיש רווח לקראת הקלדת מילה נוספת, אלא שהסמן משום מה על דעת עצמו פעולת מחיקה ומבטל את הרווח שהוספתי, וכך אני ממשיך להקליד משהו שגוי עד שאני שם לב לטעות וחוזר לתקן.

בהתחלה חשבתי שמדובר בכשל במקש הרווח במקלדת (razer ortana V2). חשבתי שמקש הרווח פשוט אינו מגיב,  אבל אז תפסתי את ההתרחשות בזמן אמת, וכשראיתי שהתופעה הזו מתרחשת רק בשורת החיפוש של סייר הקבצים נפל לי האסימון והבנתי שמדובר בבאג כלשהו במערכת ההפעלה.

בינתיים אני עושה חיפושים רק בעברית. לא בדקתי האם זה קורה גם כשאני מקליד באנגלית.

יש כאן מישהו נוסף שנתקל בתופעה כזו?

עצות לפתרון? רעיונות?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, למרות מה שכתבת, האם בדקת עם מקלדת אחרת?

2. יכול גם להיות בבאג בתוכנה של המקלדת(razer aynapse) נסה להתקין מחדש או תיבדוק אם יש עידכון שאולי מסדר את זה

נערך על-ידי g d
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של g d

2. יכול גם להיות בבאג בתוכנה של המקלדת(razer aynapse) נסה להתקין מחדש או תיבדוק אם יש עידכון שאולי מסדר את זה

אני מעריך שאם היה מדובר בבאג תוכנה במקלדת, זה היה מתרחש גם בזמן הקלדת הטקסט שאתה קורא כרגע, או כשאני מקליד מסמך טקסט או כל פעולת הקלדה אחרת.

כרגע זה קורה רק בעת הקלדה בשורת החיפוש של סייר הקבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...