כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך

Globalization
 Share

Recommended Posts

יש לי כרטיס מסך RTX 2080 Super ומסך 34״ עם רזו׳ של 3440X1440 ובמשחקים מסויימים הכרטיס מסך קצת מזייף, כנראה לא מספיק חזק להיום. השאלה הנשאלת היא מה כרטיס מסך הכי חזק שאפשר לשלב עם מעבד 3700X? חשבתי על 6900XT/RTX 3080, מה אומרים? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א'  - תבצע בדיקות ניטור , אם הקרטועים שאתה חווה הם באמת עומס יתר על כרטיס המסך , אז כל כרטיס מסך יותר חזק ממה שיש לך , יתן שיפור בביצועים 

בדיקה מומלצת בשביל לוודא שצוואר הבקבוק הוא כרטיס המסך היא הורדת איכות.  כשמורידים איכות העומס על כרטיס המסך יורד  בעוד שהעומס על המעבד לא יורד, למען האמת אם כרטיס המסך מצליח לייצר יותר פריימים אז העומס על המעבד עולה . 

אם תציין באיזה משחקים אתה רואה את העומס, אולי יהיה כיוון יותר טוב, אתה עובד על רזולוציה גבוהה במשחקים החדשים עם טקסטורות באיכותי גבוהה , יש עומס על ה VRAM ו 8 זה מתחיל להיות גבולי . ברגע שאתה מגיע לגבול הזה הכרטיס נחנק חזק , זה אומר ש 3080-10GB הוא כרטיס שלא שווה לך לעבור אליו , רק 3080-12GB ומעלה יצדיק את ההתעסקות .

בתוכנות הניטור אפשר לראות גם כמה VRAM נמצא בשימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי קירטועים, פשוט FPS נמוך יחסית במשחקים כבדים כמו Warzone. אני רוצה לשחק על ההגדרות הכי גבוהות ולקבל לפחןת

140FPS, במשחקים קצת פחות כבדים הכל פיקס, פשוט חשבתי להשתדרג ותהיתי איזה כרטיס מסך אפשר לשלב עם המעבד שלי (3700X)... 

נערך על-ידי Globalization
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

בדיקה מומלצת בשביל לוודא שצוואר הבקבוק הוא כרטיס המסך היא הורדת איכות.  כשמורידים איכות העומס על כרטיס המסך יורד  בעוד שהעומס על המעבד לא יורד, למען האמת אם כרטיס המסך מצליח לייצר יותר פריימים אז העומס על המעבד עולה . 

אם אתה על ULTRA ומקבל 60, תוריד ל HIGH. אם אתה מקבל עדין 60 - הבעיה בכלל במעבד .

אם אתה מקבל 80 , המעבד יכול לתת יותר עבודה , תוריד ל MEDIUM , אם אתה  עולה ל 100 , המעבד יכול לתת עבודה.

תוריד ל LOW, אם אתה עולה ל 120 , המעבד יכול לתת עבודה. 

אם נגיד אין הבדל בין HIGH ל מדיום , אז זה אומר שהמעבד יכול לתת לך רק עוד קצת  , ואם תקנה כרטיס ממש טוב המעבד יחנוק אותך .

האיכות הגרפית שמגדירים במשחק, low,medium high  ו ULTRA  ,כמעט ולא משפיעה על עומס שהולך למעבד.

עם מעבד כזה אתה כנראה לא תקבל 140  ב  warzone 2 , ב  warzone  1 המעבד הזה כן יכול לסחוב 140 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הלוח שלך אתה כנראה יכול להחליף מעבד ל-5800x3d שאפשר למצוא במחירים מאוד זולים יחסית אם תגיע למסקנה שאתה צריך מעבד חדש. (תצטרך לעדכן bios)

לגבי כרטיס מסך, בזמנו היו ממש טובים על 6900xt וגם על 6950xt.

https://www.amazon.com/XFX-Speedster-MERC319-6950XT-Graphics/dp/B0B6GKX8MD/ref=sr_1_7?keywords=6900xt&qid=1693300162&sprefix=6900%2Caps%2C203&sr=8-7&th=1

למשל.

מעבד הייתי קונה בארץ, אני חושב שעם עליית שער הדולר ההבדל במחיר נמדד בכמה עשרות שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...