כרטיס מסך למשחקים עד 1250 שקל PALIT VS GIGABYTE RTX 3060 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך למשחקים עד 1250 שקל PALIT VS GIGABYTE RTX 3060

iveco
 Share

Recommended Posts

אני רוצה לקנות כרטיס מסך למשחקים RTX 3060 הדבר הראשון זה ללכת על גיגה בייט אבל יש לכרטיסים שלהם בעיה של " שבר " CRACKING ואני מפחד !!!! ה זה כרטיס פשוט עם מאוורר אחד יותר מתחמם סביר להניח , הגעתי למצב שאני שוקל לקחת את ה כדי להימנע משבר כל הרשת מוצפת בתלונות על הבעיה של גיגהבייט מה לעשות ?

לקנות ? שזה קצת מבאס או לקחת סיכון ולקחת גיגהבייט ? מתלבט רצח :(

GeForce%20RTX%E2%84%A2%203060%20GAMING%20OC%208G-02.png

כרטיס מסך Palit RTX 3060 Storm X 8GB Single Fan HDMI 3XDP

עוד שאלה :

זה קריטי ה VRAM 8GB /12GB ? הכרטיס שאני רוצה לקנות זה 8GB ה 12 יקר יותר :( המטרה בעיקרון לשים אותו עם מעבד R5 5500 ולוח A520 , אני לא זקוק ל OC אני חושב שזה יכול לשרת אותי מצויין במיוחד שיש לי כרגע I3 7100 שהוא על הנייר כל כך חלש ועדיין מתפקד לא רע .

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• iveco changed the title to כרטיס מסך למשחקים עד 1250 שקל PALIT VS GIGABYTE RTX 3060

מהנסיון שלי (PALIT 1070) הכרטיס בן שמונה ונתן עבודה עד לא מזמן אבל בשנה האחרונה מתקשה להריץ משחקים
אני משחק על 1440P והוא לא מצליח להחזיק חלק מהמשחקים אלא אם אני על מינימום.
לא הייתי בונה על 1650GTX למשחקים עתידיים (גם ב1080).

לגבי ה3060 תשים לב שההבדלים הם לא רק בVRAM וזה מתרגם להפרשי ביצעים (15% בערך) גם ללא המגבלה של זכרון

Specs Nvidia 3060 8GB Nvidia 3060 12GB
Video Memory 8GB 12GB
Memory Bus 128 bit 192 bit
Bandwidth Speed 240 GB/s 360 GB/s

נערך על-ידי bjnhv
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו מהירות BANDWIDTH למה בעולם האמיתי ההבדל כל כך נמוך בין PCIE2-3-4 ? על הנייר ההבדל אמור להיות גדול , תקן אותי אם אני טועה אם הכרטיס למשל 3060 המהירות תעבורה שלו היא 15GB/S אז זה מקביל ל PCIE3 כי ה PCI3 תומך עד 16 למרות שהכרטיס בפועל הוא PCIE4 32GB/S בגלל זה ההבדלים קטנים במציאות ב FPS ?

בצפיה ביוטיוב למשל ראיתי שגם בין PCIE2 לבין 3 אין כמעט הבדל וה PCIE2 זה עד 8GB/S זה הבדל ענק כי הכרטיס נותן 15GB אז איך במציאות ההבדל קטן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של iveco

אני רוצה לקנות כרטיס מסך למשחקים RTX 3060 הדבר הראשון זה ללכת על גיגה בייט אבל יש לכרטיסים שלהם בעיה של " שבר " CRACKING ואני מפחד !!!! ה Palit זה כרטיס פשוט עם מאוורר אחד יותר מתחמם סביר להניח , הגעתי למצב שאני שוקל לקחת את ה Palit כדי להימנע משבר כל הרשת מוצפת בתלונות על הבעיה של גיגהבייט מה לעשות ?

לקנות Palit ? שזה קצת מבאס או לקחת סיכון ולקחת גיגהבייט ? מתלבט רצח :(

GeForce%20RTX%E2%84%A2%203060%20GAMING%20OC%208G-02.png

כרטיס מסך Palit RTX 3060 Storm X 8GB Single Fan HDMI 3XDP

עוד שאלה :

GetModNow is an attractive application for lovers of the free racing game genre on mobile. With a variety of racing games from different genres like sports car racing, classic racing, arcade style racing, this app offers an exciting and challenging experience.

זה קריטי ה VRAM 8GB /12GB ? הכרטיס שאני רוצה לקנות זה 8GB ה 12 יקר יותר :( המטרה בעיקרון לשים אותו עם מעבד R5 5500 ולוח A520 , אני לא זקוק ל OC אני חושב שזה יכול לשרת אותי מצויין במיוחד שיש לי כרגע I3 7100 שהוא על הנייר כל כך חלש ועדיין מתפקד לא רע .

Choosing a video card is an important decision and of course you want to choose the best option for you. If already knows the cracking problem (CRACKING), the advantage of Palit is that it does not have the same problem. If your computer needs a graphics card to play games and you feel threatened by problems, then might be the best choice for now.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...