מפרט מחשב מבוסס AMD 64 3000+ ב4.7K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב מבוסס AMD 64 3000+ ב4.7K

cpus

Recommended Posts

כולל מסך. השימוש: משחקים לא כבדים, לרוב.

לא מתכנן OC. לא כולל: מודם, 1.44, מקלדת ועכבר, כונן CDROM, צורבים למיניהם.

נראה לי מפרט אתגרי !

ותודה לכם......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט נחמד תנסה למצוא זיכרון יותר זול אולי של חברת A-DATA כי איפה שהרכבתי את המפרט לא היה ולגרד עוד איזה מאה שקל ובמקום הכרטיס מסך שהרכבתי כאן(שהוא מצויין) תיקח REDEON 9800PRO 256BIT שהוא יותר טוב בכול מקרה אחלה מפרט נראה לי.

AMD 64 3000+ CPU BOX / Tray + TT Venus 12-1457

DDR-RAM 512MB 3200 Samsung Original Memory-673

-611 Gigabyte GA-K8VT800 VIA K8T800 Motherboard (Athlon64, DDR400, 5.1 Sound,SATA RAID, LAN, USB 2)

[A64/DDR]

Albatron Geforce FX 5900XT 128MB DVI Retail Video Card-10209

FX5900XT GPU, 256 bit

Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front 300W Case-339

Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD-455

סה"כ 4747

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה לא ראיתי שהוא רצה מסך רק הערה אחת כשלוקחיםפ מעבד לא צריך לקחת בערוץ כפול כי הוא לא נותן שום יתרון לוקחים סטיק אחד.

גם אני חשבתי על זה ורציתי לפרסם תגובה אבל בדקתי את המחירים ויותר זול לקחת שתיים של 256 במקום אחד של 512.............

לסוקט החדש יהיה עדיף שתיים וגם יותר זול.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cpus אתה עושה צחוק ? פתחת מלא תראדים על המחשב העתידי שך וכל יום אתה משנה דעתך על רכיב זה או אחר ורוצה מפרט אחר

לא, אני לא עושה צחוק.

למה פרסמתי ת'ראדים עם מעבדים שונים?

כי נכון לעכשיו אני צריך מפרט מבוסס 64, כי יש לי כבר מפרט מבוסס XP, ויש לי מפרט שבניתי בעצמי לINTEL 4.

משלושת המפרטים האלה אבחר את המחשב שאקנה.. ככה אני רגיל לקבל החלטות.

חוץ מזה, אני לא מבין; מה, זה עולה כסף להרכיב מפרט? עזרת לי מאוד ואני מודה לך על כך, כנראה שחלה פה אי הבנה.

JC-DENTON:

club3D לפי מה ששמעתי לא יצרנית טובה של . אתה יכול להגיב על כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא יצרנית בסדר גמור אבל לא שווה לך לקחת את הכרטיס הזה יותר מידי כסף או שתחסוך עוד מאתיים שקל או שתיקח FX5700 לא אולטרה עולה איזה 730

מפרט כולל מסך בכזה תקציב עם AMD64BIT ניתן לבנות הבעיה שהמעבד יקח חלק ניכר מהתקציב ולא ישאר לך כסף לרכיבים האחרים לכן מומלץ לקחת AXP.

ועל תיקח בשום מקרה אלה אם זה אינטל שני סטיקים של זיכרון זה בזבוז כסף קח אחד אלה אם מדובר ב1GB שסטיק כדזה עולה לבד יקר מידי, השיפור בביצועים במערכות זניח והסוקט החדש שיצא יקר מידי בשבילך בכול מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...