מזל טוב לבוגרי י"ב!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזל טוב לבוגרי י"ב!!!

yambtz

Recommended Posts

אתה מדבר על זה, אתה יודע את זה חודשים מראש, אתה מרגיש את החופש מתקרב, אבל שום דבר לא מכין אותך להרגשה הנפלאה של לצאת בפעם האחרונה משער בית הספר. במשך שעה שלמה פשוט קפצתי משמחה. ממש קפצתי. בשעה 6 התאספו כ 200 איש ליד הבי"ס עם מעל 50 מכוניות. בשעה 6:50 יצאנו לרונדו. נסענו עד 9:30 (ואחרים גם אחריי) ברחביי העיר במהירות נמוכה עם צפצופים לא פוסקים וכולם עומדים מחוץ למכוניות. המשמר האזרחי ידע מה מחכה לו אבל למרות שעצרו חצי מאתנו שום דבר לא עצר את השיירה, חוץ מאמבולנס שהיה צריך לעבור את כולנו בדרך עפר צרה.

בקרוב אני הולך עם חברים לשרוף את כל הניירת שהצתברה אצלנו, אבל אני בספק שבזה ייגמר הלילה.

מי עוד חוגג איתנו היום סוף תיכון? מה התוכניות עד הצבא ומתי זה?

אצלי יש גיוס עוד יותר משנה אז אני מבלה את הזמן הזה באילת, עובד בחוף (כנראה בצלילה משהו) ושוכר דירה.

יחי החופש ומזל טוב לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו את החגיגות שלנו עשינו ובגדול...

למי שיש ידיעות אחרונות מלפני יומיים (שלישי) שיראה בכותרת ;D

למי שאין, הקדמה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2931811,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2931851,00.html

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/741/367.html

כמה הערות:

1. שם הביצפר הוא סליגסברג ולא סליקסברג או כל דבר אחר שכתבו שם.

2. אני אחד מה 2 ש"עוכבו לחקירה". סתם שמו אותי בניידת סמוייה ואחרי 2 דקות הוציאו אותי ונתנו לי לעמוד 5 דקות בחוץ וזהו. לא ההיתקלות הראשונה שלי עם המשטרה אז בקטנה, לא נלחצתי מזה או משהו.

3. לא שרפנו צמיגים או וואטאבר, סתם מגזימים.

4. היה שווה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההתלהבות מסיום הלימודים?! עכשיו מתגייסים לצבא ואני מאוד בקרוב אז אפילו אין הרבה חופש...

אנחנו אמורים לעשות גם מתישהו רואנדו אבל אני לא ממש יודע מתי...

לי לצערי יש עוד שתי בגרויות לא רק אחת!!! >:(

אבל קודם כל בוא נגמור עם ספרות סוף סוף... יום שני תודה לאל נגמר ספרות! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד איזה חודשיים שלוש הרבה מאוד חברי HW יתגייסו האתר יהיה ריקני לגמרי.............................

אל תדאג יש מספיק ילדים קטנים ומבוגרים חסרי חיים שיהיו פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג יש מספיק ילדים קטנים ומבוגרים חסרי חיים שיהיו פה...

ברשותך, אני מוחה נמרצות.

עם כל הכבוד שלי אליכם, IMHO, האנשים הכי איכותיים שאי פעם היו לקהילת החומרה להציע הם אלו שהיוו את ראשיתה, את הגרעין שלה, עוד מ-99 ולא השמיניסטים הנוכחיים. אותם אלו שכבר נדדו, עזבו לצבא, ללימודים. חלקם עוד מוצא זמן לבלות איתנו (כמו עבדכם הנאמן וחסר החיים), אבל אותה שיכבה שלמה שהייתה ואיננה עוד, אותה קבוצת אנשים שהקימה ותחזקה את PcPro על שלל גירסאותיו, היא היא אשר גם הקימה את האתר הזה שכולכם רובצים בו כרגע, ומהווים את ליבתו. אז אנא, קחו את הדברים בפרופורציות ואל תשכחו את אלו שהיו כאן לפניכם ובנו עבורכם את הדבר הזה הקרוי קהילת החומרה הישראלית. k10x  ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותך, אני מוחה נמרצות.

עם כל הכבוד שלי אליכם, IMHO, האנשים הכי איכותיים שאי פעם היו לקהילת החומרה להציע הם אלו שהיוו את ראשיתה, את הגרעין שלה, עוד מ-99 ולא השמיניסטים הנוכחיים. אותם אלו שכבר נדדו, עזבו לצבא, ללימודים. חלקם עוד מוצא זמן לבלות איתנו (כמו עבדכם הנאמן וחסר החיים), אבל אותה שיכבה שלמה שהייתה ואיננה עוד, אותה קבוצת אנשים שהקימה ותחזקה את PcPro על שלל גירסאותיו, היא היא אשר גם הקימה את האתר הזה שכולכם רובצים בו כרגע, ומהווים את ליבתו. אז אנא, קחו את הדברים בפרופורציות ואל תשכחו את אלו שהיו כאן לפניכם ובנו עבורכם את הדבר הזה הקרוי קהילת החומרה הישראלית. k10x  ::)

חרטטנות זו המילה וזיוני שכל זו הפעולה... בקיצר זה שטויות במיץ בולשיט כי בזמן pcpro שדרך אגב כן לא יאמן אבל הייתי חיי בזמן זה היה אתר קטן עם קהילה מצומצמת עד מאוד אומנם היה אתר נחמד ביותר אבל בוא נגזים בגדולתו בבקשה...

הקבוצה שהקימה את האתר הזה גדולה ממני בכולה שנתיים וגם זה לא כולם... אני הייתי באתר הזה מהשבוע הראשון או אולי השני שהוא היה קיים אני מכיר כמו כל הותיקים את ההיסטוריה של אתר וסכסוכיו לדורותיו... כולל ההתנצלות המגוחכת בפני פנדה בעמוד הראשי שעומרי כופף את הראש למרות מה שעשו לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...