iOS או אנדרויד? - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iOS או אנדרויד?

ליאור קושמרו
 Share

Recommended Posts

לא יודע אם נכון לשאול את זה פה או בפורום צרכנות.

להוריי ולי יש , הן בפלאפונים והן בטאבלטים. אני צריך להחליף פלאפון בקרוב וגם אימי (טאבלט). שוקל לעבור בעצמי ולהעביר אותם גם לאפל, משיקולי אבטחת מידע בלבד.

את ממשק האנדרואיד בסה"כ אני מאוד אוהב, מאוד אינטואיטיבי לי וקליל. לעומת זאת, לצד מחמאות ל-, שמעתי גם הרבה תלונות, בעיקר ממי שהשתמשו בשתי מערכות ההפעלה הללו.

לגביי, אני שוקל לרכוש 13 כעת, אולי S21 FE, או להמתין לגוגל פיקסל 7/סמסונג S23.

לגבי אמי, למשל, היא צריכה לקנות ואני מתלבט לגבי A8 לאייפד. ההבדל הוא 500 שקל ברכישה, לצד ביצועים שאני מעריך כדומים.

כאמור, השיקול היחידי הוא אבטחת מידע.

אמא שלי מנהלת לוח הזמנות של צימרים דרך הפלאפון והטאבלט הנוכחיים שלה, אבל גם הרבה עניינים פרטיים ואני תמיד חושש מזליגת מידע/שיפרצו אליהם למכשירים ויגנבו פרטים וכסף או שיתקינו כופרה. היא לא מאוד זהירה וגם אבא שלי לא. מתקינים בלי בעיה כל שבא להם ובמקביל נכנסים לאתר של בנק, עושים קניות אונליין וכו' מהפלאפון בלי דאגה, ואולי זו שאננות.

השאלה היא כמה החשש שלי במקום? מענייני אבטחת המידע? מהקושי שלהם להסתגל ל-iOS? מהקושי שלי להסתגל ל-iOS/התסכול שיתעורר לעומת האנדרואיד? או שתוך חודש אתרגל וזה יעבור לי?

אני כמובן מדבר על תהליך הדרגתי של מעבר לאפל ולא כולם בבת אחת.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.gadgety.co.il/299973/facebook-security-report-2022/

תקרא את זה ותראה ששום מערכת הפעלה/ מכשיר היום אינו מוגן ב 100%

השאלה היא האם אמא שלך תסתדר עם המעבר מאנדרואיד ל IOS?

המעבר זה שטויות אני עברתי מ לאנדרואיד מתרגלים מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

כבר אמרו יודעי דבר לפני, שההבדל בין אנדרואיד לאפל, זה שבאפל מספיק שתלחץ פעם אחת על משהו בשביל לקבל וירוס.  ובאנדרואיד צריך יותר לחיצות ורק פעם אחת לא מספיקה.

נערך על-ידי AAD
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...